Covid-19 – Velký reset: Detaily o chystaném velkém soudním procesu proti politikům, médiím i globálním zločincům

Covid-19 – Velký reset: Detaily o chystaném velkém soudním procesu proti politikům, médiím i globálním zločincům

Jak již víte, tak v Holandsku se chystá soud, jaký zatím nemá nikde ve světě obdoby. Nejde ani tak o to, že by byli jedinou zemí, kde stanou před soudem covidoví zločinci.

K podobným procesům má dojít i v jiných zemích, případně se soudy právě řeší.

Zde jde o komplexnější žalobu, neboť obžalovaní nejsou obviněni „jen“ z vnucování mnohdy velmi škodlivých genových injekcí a z celého covidového podvodu.

Žaloba zasahuje i k jejich aktivitám v rámci WEF a dalších globálních organizací, kterým jsou politici, média a další obžalovaní plně podřízeni, aby pak jednali zcela proti zájmům vlastní země.

Tedy jde především o jejich zapojení do ničivé globalistické agendy.

Žalováni však nejsou jen politici a rádoby „odborníci,“ kteří se do celého covidového podvodu aktivně zapojili. Žalováni jsou také manipulátoři z mainstreamových médií, kteří se vydatně podíleli na vyvolávání paniky, rozdělování společnosti a šíření dnes již prokazatelných lží.

A nizozemská žaloba nezapomněla ani na zahraniční zločince, ke kterým patří například Bill Gates nebo šéf Pfizeru Albert Bourla.

V holandském Leeuwardenu byl zahájen první soudní případ na světě, ve kterém žalobci s újmou na zdraví  předkládají důkazy, že nizozemský stát a politici ve vedení země úmyslně podporovali injekce Covid-19 prostřednictvím podvodu při realizaci projektu Covid-19: The Great Reset, říkají právníci zastupující žalobce.

„Případ se týká sedmi žalobců, kteří utrpěli vážnou až velmi vážnou újmu na zdraví v důsledku účinků injekcí, které dostali,“ vysvětluje právník Peter Stassen.

„Zvláštní věcí na našich klientech je, že si uvědomili, že byli zlomyslně uvedeni v omyl státem a realizátory politiky Covid-19, než je přiměli k injekci Covid-19,“ řekl Stassen.

„Naši klienti nenávidí zejména stát a všechny vedoucí pracovníky, protože už v době, kdy je lidem nutili, věděli, že tyto injekce nemají nic společného s veřejným zdravím a jsou dokonce zdraví škodlivé,“ zdůrazňuje právník.

Řízení je vedeno v deliktní odpovědnosti. Ústřední tezí je, že Covid-19 není nemoc, ale nelegitimní projekt v rámci Velkého resetu.

To je zřejmě zásadní bod, kterým je tato žaloba v celosvětovém měřítku zcela unikátní.

Předvoláni byli mimo jiné Mark Rutte, Sigrid Kaagová, Marion Koopmansová a Jaap van Dissel (premiér, příslušní ministři, zdravotničtí „odborníci“ apod.).

Ale ani Bill Gates a šéf Pfizeru Albert Bourla se této proceduře nevyhnou. Případ má být zahájen ve středu 22. listopadu.

Advokáti také nařídili žalovaným jménem žalobců, aby do 14 dnů písemně uznali odpovědnost za své protiprávní jednání. Přihlásil se pouze státní zástupce  a odmítl odpovědnost, jak se očekávalo, řekl právník Arno van Kessel.

Soud by zcela jistě měli sledovat nezávislí právníci z celé Evropy, neboť by mohl být v případě úspěchu precedentem pro další žaloby.  Hodně bude samozřejmě záležet i na osobě soudce.

Ve většině evropských zemí je justice zcela zpolitizovaná a nesoudí podle práva, ale na základě aktuální politické objednávky. O to větší by byl úspěch, kdyby v tomto případě skončil soudní proces ve prospěch žalobců.

Ve videu níže (pouze holandsky) informují zástupci obžaloby o soudním procesu, který proběhne již za tři měsíce:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 41 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Covid-19 – Velký reset: Detaily o chystaném velkém soudním procesu proti politikům, médiím i globálním zločincům

  1. VLASTIZRADA, to by mal byt bod prvy zaloby !!! GENOCIDA, dva…
    Nuz uvidime, ci z toho neurobia kupeni sudcovia frasku alebo dovtedy nespustia psychopati skutocnu, planovanu epidemiu (plan je do 5 rokov) cielom zakryt nezvratne bliziace sa hromadne umieranie ockovanych proti covidu. Snad sa mylim a pisem nezmysly, teda bola by som rada, keby sa nic z toho temneho nenaplnilo … vsetko a vsetci sme v rukach Bozich.

  2. Veřejné zdraví silně připomíná veřejné domy, taktéž plné zdraví…
    Pánům pokud nejsou hologramy, tak přeju velmi mnoho úspěchů.

  3. Aby jsme si to ujasnili .Všichni právníci, soudci, advokáti ,exakutoři i ti naši jsou organizováni pod BARem což je anglická organizace které skládají slib a bez jejího povolení nemůžou vyhonávat „svou práci „,stejně jako lékaři nemůžou vykonávat prax a svou profesi bez členství v lékařské komoře. Jedinou jejich prací je zametat s otroky a tahat z nich peníze. A teď, chci vidět toho právníka ,soudce atď. kteří půjde proti svému chlebodárci ? Jedině že je to doluvené divadlo pro ofce aby se neřeklo že se nic neděje a vypustila se pára , napětí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout