Joe Biden: „Chystáme nové vakcíny na Covid a dostane je každý, bez ohledu na to, zda je už dostal nebo ne“ (video)

Joe Biden: „Chystáme nové vakcíny na Covid a dostane je každý, bez ohledu na to, zda je už dostal nebo ne“ (video)

I když se prohlášení Bidena týká Američanů, pak zde je třeba zdůraznit, že evropské loutky za Covidu velmi oddaně plnily vše, co jim páníčci z USA přikázali.

Veškerá covidová politika přecházela z Washingtonu na Brusel a odtud do národních států. Celý covidový podvod probíhal v režii US Deep state – Fauci jen předával instrukce přes WHO nebo přímo přes Brusel, případně Berlín.

Byla tím ovlivněna i propaganda v korporátních médiích, která šířila Faucim vymyšlené lži (jako byla například ta o netopýrovi, kterého snědl Číňan) a i vlády – až na malé výjimky – konaly přesně podle předem dodaných instrukcí.

Pokud se tak cokoli chystá v USA, pak vězte, že totéž bude i u nás. Také současná vláda je plně oddána Washingtonu i Bruselu a udělá cokoli, co si budou páníčci přát – a dost možná bude ještě „papežštější než papež.“

V současné době již na některých místech v USA (zejména se to týká univerzit, ale například i filmových studií) nařizují povinné roušky. To je však pouhý začátek.

 Natalie Wintersová z WarRoom odhalila miliony dolarů ve financování, které bylo uděleno především ministerstvu pro záležitosti veteránů a DoD, na zvýšení testování a dalších záležitostí souvisejících s COVID-19.

To bylo jen týden poté, co NIH jmenoval Dr. Jeanne Marrazzovou, neochvějnou obhájkyni roušek, lockdownů a povinného očkování, jako náhradu za Dr. Fauciho.

Bude to nyní tedy ona, kdo povede covidovou politiku nejen v USA, ale zprostředkovaně také v EU.

Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb v úterý oznámilo financování ve výši 1,4 miliardy dolarů na „podporu vývoje nové generace nástrojů a technologií na ochranu před COVID-19 v nadcházejících letech“, uvádí tisková zpráva.

„Projekt NextGen je klíčovou součástí závazku administrativy Bidena a Harrisové udržet lidi v bezpečí před variantami COVID-19,“ uvedl tajemník HHS Xavier Becerra.

„Tato ocenění jsou katalyzátorem programu – nastartují úsilí o rychlejší vývoj vakcín a pokračují v zajišťování dostupnosti účinné léčby.“

Projekt NextGen, iniciativa v hodnotě 5 miliard dolarů vedená Úřadem pro pokročilý biomedicínský výzkum a vývoj (BARDA) ASPR ve spolupráci s Národním institutem pro alergie a infekční nemoci (NIAID), koordinuje napříč federální vládou a soukromým sektorem pokrok inovativních vakcín a terapeutik do klinických studií, regulačního přezkumu a potenciální komerční dostupnosti pro americký lid.

Projekt staví na lepším porozumění COVID-19. HHS vyvíjí, používá a neustále přehodnocuje silné a slabé stránky současných vakcín a terapeutik po dobu více než tří let.

Tisková zpráva tvrdí, že jejich partnerství s Regeneronem pomůže vyvinout „novou monoklonální protilátku, která ochrání lidi, kteří nereagují nebo nemohou užívat stávající vakcíny“- a to navzdory pokusům omezit jejich distribuci na Floridě v roce 2021.

V pátek Joe Biden oznámil, že plánuje požádat Kongres o více finančních prostředků na vývoj nové vakcíny proti covidu, „která funguje“.

„Dnes ráno jsem podepsal návrh, který musíme předložit Kongresu žádost o dodatečné financování nové vakcíny, která je nezbytná a která funguje,“ řekl Biden novinářům během dovolené v Lake Tahoe.

Biden varoval, že tuto novou vakcínu již dostanou všichni navzdory předchozímu stavu očkování.

„Pravděpodobně bude doporučeno, aby to dostal každý – bez ohledu na to, zda to dostal dříve, nebo ne,“ dodal.

Na závěr připomínám, že v případě, že by se podobná „vakcína“ schválila do konce roku a začala by se podávat během roku 2024, tedy v době, kdy již budou schválené oba dokumenty WHO (pandemická smlouva a změny MZP), pak by ji mohla jako povinnou určit přímo WHO ve všech členských zemích…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 5]

12 thoughts on “Joe Biden: „Chystáme nové vakcíny na Covid a dostane je každý, bez ohledu na to, zda je už dostal nebo ne“ (video)

 1. Tieto satanské hovná už zachádzajú priďaleko ! Dobrovolne mi nič nepichnú a keď sa to začne, tak potečie krv ! Už žiadne servítky na ústa, vyhlásili nám vojnu, tak ju budú mať, ich všetci poskokovia a sluhovia dostanú čo im patrí ! Kurvy psychopatické !!! Žiadne nariadenie EU nie je nad ľudskými právami, žiadne !

 2. a jsme zase tam kde jsme byli v roce 2020-2021 jen WHO bude mít ohromné pravomoce nám zasáhnout tvrdě do života tak se lide zase budou dusit v náhubcích 😷🥵 a pokračovat v experimentální genové terapii

 3. souhlasím s xxl
  oko za oko, zub za zub
  nikdo mě nic nepichne, toho kdo by se o to pokusil skončí na hřbitově a bude jich hodně
  doporučuji všem se ozbrojit totálně
  válka už běží a jde o naše životy

 4. Není na světě nic horšího, než když se elity a vlády začnou bát o vaše zdraví a váš život…a to takovým způsobem, že i vaši rodiče by se styděli, že se tak o vás nebáli. Na druhou stranu musím s Bidenem souhlasit, copak se takto dá provádět depopulace, když plebs neposlouchá a nenechá se naočkovat? No a co to znamená pro někoho, kdo se nechce nechat? Nutnou obranu, se všemi následky a důsledky. Pokud mám odejít z této hry, vezmu sebou pár zfanatizovaných hráčů – samozřejmě, co nejvíc 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout