V Disney parku vítají děti muži oblečení v ženských šatech

V Disney parku vítají děti muži oblečení v ženských šatech

V Disney parku vítají příchozí návštěvníky  víly, jejichž roli dosud zastávaly mladé ženy. Ovšem doba se posunula a v rámci podpory trans propagandy nyní v parku vítají malé holčičky zejména muži v ženských šatech.

Vousaté „víly“ však nyní šokují nejen děti, ale také jejich rodiče.

Naštvaní návštěvníci Disney sdílejí fotografie mužů v drag, kteří vítají děti v Bibbidy Bobbidi Boutique Dress Shop.
Zábavní park se v květnu dostal na titulní stránky novin kvůli dalšímu muži s knírkem v šatech, který zdraví malé holčičky v butiku, kde si mohou ze sebe nechat udělat princeznu.

Obchod s vysokými cenami provede děti přípravou na princezny s „kouzelnými zrcadly“ a salonem, kde si mohou nechat udělat vlasy a make-up po výběru dokonalých princeznovských šatů, které budou nosit při návštěvě zábavního parku.

Proměny v butiku jsou omezeny na děti ve věku od 3 do 12 let.

V předchozích letech se malé holčičky a jejich rodiče setkávali u dveří s jednou z „víl ve výcviku“, obvykle mladou ženou, která jim pomáhala rozhodnout o jejich dokonalé princeznovské proměně.

Nyní se zdá, že se s nimi setkávají drag queens.

V pátek Libs z TikToku zveřejnil obrázky dvou různých mužů v šatech, kteří zdraví děti.

Na videu zveřejněném na Twitteru na konci května je vidět muž s knírkem v těžkém make-upu, který se představuje dítěti jako jeden z učňů víly kmotry.

V roce 2022 společnost Inside the Magic oznámila: „Členové Boutique Cast byli dříve nazýváni ‚Fairy Godmothers in Training‘, ale nyní budou nazýváni ‚Fairy Godmother’s Apprentices‘, podle aktualizace na webových stránkách Disneyland Resort a Walt Disney World Resort.“

Zpráva dodává: „Tato změna je více genderově inkluzivní a umožní obsazení i členům, kteří se neidentifikují jako ženy, aby se podíleli na magických předělávkách butiku Bibbidi Bobbidi.“

„Je to jen jeden z mnoha způsobů, jak se Disney snaží prosadit větší inkluzivitu. Nedávno Disney změnil zahájení ohňostrojů, když odstranili frázi „Dámy a pánové, chlapci a dívky.“

Členové Disney Cast mají také méně přísný dress code, protože se také stal více genderově inkluzivním.“

Začátkem tohoto měsíce se Disney spojil s TikTok influencerem Seannem Altmanem, biologickým mužem, který se identifikuje jako „genderově fluidní“, aby propagoval řadu dívčího oblečení.

Ve videu Altman dělá tutoriál o oblékání jako Minnie Mouse.

Altman si obléká červené šaty s potiskem Minnie Mouse, velkou červenou mašli a bílou spodničku a poté si dá vlasy do dvou vysokých drdolů, aby simuloval uši dětské postavy.

„Doslova vypadám jako Minnie Mouse!“ prohlašuje Altman.

Transgender influencer má na platformě 717 000 sledujících a často natáčí videa, kde je oblečený jako mladá dívka, včetně nedávného, kde poskakuje ve vílích křídlech.

Disney nyní obsazuje i do většiny nových filmů a seriálů pro děti různé trans či nebinární osoby a propaguje tak LGBTQI i u těch nejmenších.

Není na čase tvrdý mezinárodní bojkot Disney??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

7 thoughts on “V Disney parku vítají děti muži oblečení v ženských šatech

    1. presne tak. A keby tie mladé ťapy, ktorým sa nechce pracovať a chcú sa živiť predávaním svojho tela (missky a modelky) odstúpili zo súťaže hneď ako zistia, že s nimi súťaží kolegyňa s ftákom a vajcami, tak by sa organizátori a sponzori súťaží veľmi rýchlo spamätali.
      A rovnako ako športovkyne, tie by mali hneď tiež odstúpiť. Ja viem, že ich viažu zmluvy s finančnými postihmi, ale zo zdravotných dôvodov snáď odstúpiť môžu. Lenže to by museli urobiť všetky. Namiesto toho tie blbane stoja na 2. či 3. stupni víťaziek a majú pomaly orgazmus, že mohli prepustiť prvé miesto chlapovi. Dnes stojí každý šport kopu peňazí, rodičia by urobili lepšie, keby tie peniaze vrazili do športov ako je streľba a do bojových umení. To sú znalosti, ktoré ich dcéram v budúcnosti môžu zachrániť život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout