Belgie a Francie: Tito dva zloději nám názorně ukazují intelektuální „kvality“ obohacovačů

Belgie a Francie: Tito dva zloději nám názorně ukazují intelektuální „kvality“ obohacovačů

V posledních dnech se řešily dva zajímavé případy muslimských zlodějů, které nám vysvětlují mnohé o intelektu doktorů a inženýrů, kteří obohacují Evropu.

O „prudké inteligenci“ těchto invazních jedinců svědčí následující dva případy, které se odehrály minulou sobotu.

V tom prvním se podíváme do Belgie, kde si zloděj ani nebyl schopen zapamatovat, komu ukradl platební kartu…

Poté, co mu muž v pátek ukradl peněženku v belgické provincii Lutych, pokusil se bankovní kartu použít následující den v podniku své oběti.

Majitel kavárny ve vesnici Coo, která se nachází v provincii Lutych v Belgii, byl překvapen, když před sebou viděl zákazníka – zloděje jeho  vlastní bankovní karty, ukradené den předtím. Zloděj se kartou majitele kavárny snažil zaplatit za své nápoje okradenému kavárníkovi.

Incident se odehrál v sobotu 12. srpna v kavárně Coffee Ride, kterou často navštěvují cyklisté.

Zatímco byl zaneprázdněn vykládáním zboží, zloděj mu vlezl do auta. Omylem nechal své vozidlo otevřené a zloděj využil příležitosti a ukradl mu peněženku.

Druhý den byl u pokladny jeho zaměstnanec. Tváří v tvář zákazníkovi, který chtěl zaplatit, byl překvapen, když spatřil jméno svého šéfa na kreditní kartě předložené k zaplacení.

„Řekl prodavači, že nic neudělal a pak mě 100krát požádal, abych mu vrátil kartu. Ale já jsem mu řekl: „Ale pane, na kartě je moje jméno!“ dodal manažer kavárny.

Zloděj narozený v roce 2000 pobývá v Belgii nelegálně. Dotyčná osoba byla zatčena a měla by být v neděli předvedena na státní zastupitelství v Lutychu.

Druhý, ještě mnohem bizarnější případ, je z Francie, kde si jistý Alžířan zahrál na Santa Clause:

Myslel si, že je Santa Claus. V sobotu ráno zažila starší paní nepříjemné překvapení, když zjistila, že v jejím krbu uvízl muž!

25letý muž si myslel, že by bylo dobré projít komínem a provést vloupání. Jenže nakonec v komíně uvízl. Trvalo několik hodin, než ho osvobodili.

Osmdesátnice slyšela ve svém krbu podezřelé zvuky. Myslela si, že je tam pták. Ale když se přiblížila, měla náhle strach o svůj život, když viděla dvě nohy vyčnívající z komína do krbu. Ihned zavolala policii.

Ve skutečnosti to byly nohy mladého lupiče alžírské národnosti. Ten uvízl v prostoru o průměru asi 45 centimetrů.

Hasiči ho odtamtud nemohli dostat. Mladý muž se doslova nemohl pohnout. Když se zasekl, dokonce nechtěně upustil tašku obsahující již ukradené věci.

Nakonec byla mobilizována specializovaná jednotka hasičů speciálně z Paříže. Po několika hodinách začal být zloděj přidušený, takže mu dávali kyslík, aby mohl dýchat.

V jednom okamžiku záchranáři dokonce zvažovali, že komín rozbijí, než se tohoto úmyslu nakonec vzdali ze strachu, že by zloděje během operace zranili. Po několika pokusech se lupiče konečně podařilo vysvobodit.

Dotyčný byl vzat do vazby. Taška, kterou upustil, obsahovala věci ukradené během jiné loupeže v přívěsu spáchané ve vozidle nacházejícím se pouhých 50 metrů od domu.

Alžířan byl již policii známý pro jiná vloupání.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Belgie a Francie: Tito dva zloději nám názorně ukazují intelektuální „kvality“ obohacovačů

  1. Co to jsou výpary kysličníku uhelnatého,nic takového neexistuje.Kde se vzal kysličník uhelnatý po několika hodinách,to mu pod nohama topili?Vždyť ten autor musí být mnohem daleko větší blbec než ti inžinýři z Afriky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout