Podívejte se, jak to aktuálně vypadá v Sýrii, o které EU tvrdí, že je nebezpečná (videa)

Podívejte se, jak to aktuálně vypadá v Sýrii, o které EU tvrdí, že je nebezpečná (videa)

Aktuální obrázky ze Sýrie však neukazují pouze to, že většina země (až na některé menší okupované části) není nebezpečná, ale také nám potvrzují, že jde o jednu z mála zemí v oblasti, kde není žádný striktní dress code pro ženy.

A nedochází zde například ani k nějakému útlaku bezvěrců jako je tomu v jiných zemích.

Nicméně podle EU je Sýrie nebezpečná země, kam by evropské státy neměly deportovat dokonce ani zločince. Zásadní problém je, že do Evropy právě ze Sýrie přišli zejména členové rozpadlé ISIS a jiných radikálních bojůvek.

Ti by samozřejmě za svoje zvěrstva mohli být po právu souzeni, čemuž však EU a země jako Německo nebo Rakousko (obě země mají velký počet syrských žadatelů o azyl) aktivně brání.

Syřané patří hned po Afgháncích k nejčastějším pachatelům násilných trestných činů v obou uvedených zemích. Místní by tak jistě byli rádi, kdyby se alespoň zločinci konečně deportovali, což je ovšem nemožné.

Sýrie je příliš nebezpečná na to, aby tam bylo možné deportovat i odsouzené zločince – říkají. Znovu a znovu, obrázky ze země zpochybňují tuto oficiální verzi. V současné době existují videa pláží, které dokazují, že Sýrie je z velké části bezpečná.

Dokonce ani odsouzení násilníci nesmí být z Rakouska a Německa deportováni do své vlasti. „Příliš nebezpečné, je to země, ve které stále zuří válka,“ tvrdí EU a evropské země se tím řídí.

Ale pravda je jiná. Více než tři čtvrtiny země jsou nyní v bezpečí. V klubech probíhají párty, na trzích vzkvétá život, rodiny hladové po slunci se dobře baví na plážích.

„Kdy budou lidé konečně deportováni do Sýrie?“ Tuto otázku si Rakušané kladou znovu a znovu. A z dobrého důvodu: každý další den, který tisíce Syřanů stráví v Rakousku, stojí neuvěřitelné množství peněz daňových poplatníků.

Jen kapesné 17 136 syrských azylantů činí 4,2 milionu eur měsíčně. Každý den tedy stojí daňové poplatníky 142 800 eur – ale to nezahrnuje náklady na ubytování a ani náklady na lékařskou péči, školení a provoz exekutivy, stejně jako následné náklady.

A samozřejmě totéž neplatí jen pro Sýrii. Jistě jste viděli také mnoho záběrů z Ukrajiny, tedy z té větší části země, kde se prakticky nic neděje, přesto tamní obyvatelstvo mnohdy zneužívá dávek, které jim bez ptaní poskytují evropské země.

Drtivá většina evropských zemí neřeší, odkud žadatel o dávky a případně i dočasný pobyt či azyl pochází. Většina zřejmě přišla ze zcela nedotčených oblastí, kam ostatně jezdí na dovolenou a děti na prázdniny.

Videa, která byla mohutně sdílena, jste již jistě viděli. Pokud ne, tak na několik videí z údajně nebezpečného území, odkud si sem kdokoli může „odskočit“ pro štědré dávky, se můžete podívat níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Podívejte se, jak to aktuálně vypadá v Sýrii, o které EU tvrdí, že je nebezpečná (videa)

  1. Kto považuje prezidenta stále ešte sekulárnej Sýrie dr. Asada za krutého diktátora, ale nevadia mu zločiny nevoleného Muhammada bin Salmána /svetového teroristu č. 1/ vrátane vraždenia nevinných ľudí v Jemene či financovania islamizácie sveta, zaslúži si smrť.

  2. Sýria zvíťazí nad sionizmom,čo je svetový terorizmus a židovské proxy vojny vo svete! Aj za proxy vojnou na U+krajine nájdeš židochazarov na oboch stranach barikád, kde Slovan vraždí Slovana a špinavy žid zdrhol do cudziny,odkiaľ sa smejú…Pedofil Biden je už nad roklinou, obaja, otec a syn to majú naklonené…Je len otázka času kedy padnú…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout