Chcete si užít dovolenou ve 4* britském hotelu all inclusive s welness – a to vše úplně zdarma? (video)

Chcete si užít dovolenou ve 4* britském hotelu all inclusive s welness – a to vše úplně zdarma? (video)

Recept je jednoduchý.

Pokud nejste dosti opálení, tak směle do toho, případně si dopomozte samoopalovacím krémem, přičemž černé vlasy by byly také žádoucí. Ideální bude, když vás bude celá skupinka.

Zakupte si festovní nafukovací člun a  vydejte se po vlastní ose (s člunem asi ideálně autem nebo dodávkou) na sever Francie. Spoléhat se na to, že člun zakoupíte až tam, není zrovna ideální, prodej člunů je v oblasti poněkud omezen a pokud jej seženete, tak není zrovna levný.

Ale možné to samozřejmě je.

Jakmile dorazíte na sever Francie, tak hlavně zahoďte všechny doklady a směle se vydejte vstříc dobrodružství. Pokud nechcete riskovat cestu člunem, pak zde máte další návod na to, jak se dostat přes kanál La Manche poněkud bezpečněji, ale zdarma.

Jakmile dorazíte na britské břehy, tak se nezapomeňte alespoň naoko pomodlit k Alláhovi, abyste případné v místě působící neziskovky přesvědčili, že jste muslimové.

Pak už je vše poměrně jednoduché, neboť záhy po příjezdu do země se o vás již někdo postará. Zajištěno budete mít ubytování ve 4* hotelu někde v příjemném prostředí. Starat se nemusíte ani o stravu a případně i zábavu a sportovní vyžití.

Platit za to vše nemusíte, naopak, ještě k tomu dostanete příjemné kapesné….

Tak šťastnou cestu 🤡🤡

Video: Kilhey Court ve Worthingtonu ve Standish, viktoriánský 4* grandhotel na 11 akrech krásně upravených pozemků, nabízející luxusní ubytování a zařízení, bude brzy uzavřen platícím hostům a otevřen mladým muslimským vyžírkám, kteří předstírají, že jsou žadateli o azyl. Vše hrazeno britskými daňovými poplatníky….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Chcete si užít dovolenou ve 4* britském hotelu all inclusive s welness – a to vše úplně zdarma? (video)

  1. když nejsi černý nebo aspon nahnědlí nedostaneš nic zdarma takovej svět kdy běloch všechno barevným zaplati nemuže fungovat napořád až nás bělochy vyhladi tak se pro změnu pozabijeji mezi sebou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout