Česká veřejnost si údajně přeje rychlý přechod na obnovitelné energie a podporuje dosažení klimatické neutrality

Česká veřejnost si údajně přeje rychlý přechod na obnovitelné energie a podporuje dosažení klimatické neutrality

To alespoň tvrdí jedna z mnoha parazitních neziskovek, podporujících klimatický podvod a s ním související zelenou politiku. Podporu veřejnosti má údajně i cíl dosažení klimatické neutrality Česka do roku 2050.

Jisté je, že drtivá většina lidí ani v nejmenším netuší, co vše se za klimatickou politikou skrývá.

Mnozí vůbec neví, že pokud mají auto na fosilní paliva, tak jim kvůli výrazně vyšším daním a především plánované uhlíkové dani, která by měla být uvalena na fosilní paliva, jejich cestování výrazně zdraží.

A brzy již pro ně bude vlastnictví auta finančně neúnosné – a po čase i zakázané, neboť povoleny již budou jen velmi drahé elektromobily.

Ovšem k oné zelené politice – a klimatickým cílům EU – patří třeba i vyvlastňování farem, které začalo v Holandsku, ale nedávno EU totéž schválila i pro zbytek členských zemí.

Ale to není vše. Klimatická politika počítá i s tím, že vlastníci těch domů, které nebudou dostatečně energeticky úsporné – a tedy nebudou svojí kategorií odpovídat požadavkům (energetický štítek A-E do roku 2030 v situaci, kdy je u nás většina domů v kategorii G), budou sankcionováni.

K požadavkům patří například i výměna stávajícího vytápění za tepelná čerpadla, která budou po roce 2029 jediným možným způsobem  vytápění.

Domy, které nebudou vyhovovat požadavkům EU, budou neprodejné a výrazně se u nich zvedne i uhlíková daň, která bude uvalena na všechny majitele domů, ale větší bude pro ty, kteří budou mít „energeticky nehospodárné“ bydlení.

Dosud platí „uhlíkové povolenky“ pouze firmy (což se samozřejmě odráží ve finální ceně produktů), ale brzy je budou platit všichni – tedy minimálně vlastníci aut na fosilní paliva a majitelé nemovitostí (v případě nájemních domů se to odrazí na zvýšených nájmech).

Klimatická politika se velmi silně dotkne zemědělství zejména v tom smyslu, že se postupně téměř úplně zlikviduje živočišná výroba, takže se počítá s tím, že bílkoviny bude člověk získávat z umělého masa a hmyzu.

Nejprve bude maso silně zdaněno, později se stane nedostatkovým až nedostupným. Zato hmyz a náhražky masa budou stále dostupnějšími.

Naši mnohde zatím krásnou a nedotčenou krajinu začnou díky této „zelené sebevraždě“ hyzdit větrná monstra a solární elektrárny – oboje velmi neekologické, nicméně prosazované solární a větrnou lobby, která zřejmě patřičně korumpuje i klimatické neziskovky.

Kvůli větrné a solární energii se vykácí miliony stromů (které by běžně absorbovaly onen CO2, proti němuž klimatičtí idioti bojují) a zničí zemědělská půda (třeba ta vyvlastněná) a začnou být vybíjeny celé ptačí populace (Kdepak jsou naši ornitologové? Proč mlčí?).

Německo se již díky přechodu na „obnovitelné“ energie deindustrializuje – v červnu v zemi dokonce nastal větší pokles než se očekávalo – a díky likvidaci jaderných elektráren se zdá, že tento trend bude i nadále pokračovat.

Budeme nakonec díky „zelené sebevraždě“ sousední zemi následovat? Tam se už alespoň lid probouzí a na zelené šílence ve vládě do značné míry zanevřel, ale jak jsme na tom u nás?

Stále vládne ona slepota a neschopnost si zjistit, jak to ve skutečnosti s celou vylhanou klimatickou politikou je?

Skutečně má daná neziskovka pravdu, když tvrdí, že tuto politiku u nás většina lidí podporuje? Pokud by tak tomu bylo, pak bychom na tom byli velmi špatně.

Nyní už tuto politiku například nepodporují ani jinak vždy poslušní Švédové, kteří poznali, jaké to je, když se spoléhají jen na obnovitelné zdroje energie. To si uvědomili, když z úst politiků a z médií padaly výzvy k omezení používání vysavačů či elektrických trub.

Nyní se tak ve Švédsku rozhodli raději podpořit výstavbu nových jaderných elektráren. Ostatně, větrníky po velkých protestech zejména ornitologů již v zemi téměř nikdo nepodporuje.

A asi největším varováním pro celou Evropu by měla být Srí Lanka, která byla již v roce 2018 WEF slavnostně představena jako první udržitelná země. Jak to tam dopadlo snad netřeba připomínat.

Zelený úděl je tatáž přímá cesta do pekla.

Podle informací neziskovky, která čile komunikuje s EU, nabádajíc k „ambicióznějším“ cílům, tedy  vše výše uvedené a mnohé jiné podporuje většina lidí u nás.

Zajímalo by mne, zda dotazovaní vůbec tuší, co to je ona „udržitelnost,“ jak neekologické jsou tzv. „obnovitelné“ zdroje energie, z čeho sestává politika zeleného údělu a jaké bude mít dopady na jejich životy.

Na druhou stranu je možné, že je průzkum zmanipulován (stačí správně formulovat otázku) nebo jednoduše „vycucán z prstu.“

Pokud se klimatická mafie neštítí likvidovat životní úroveň lidí na celých kontinentech (jde zejména o evropskou a severoamerickou záležitost) jen na základě účelové lži o údajně škodlivém CO2 produkovaném lidskou činností, pak je ochotna lhát ve všem…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.6]

6 thoughts on “Česká veřejnost si údajně přeje rychlý přechod na obnovitelné energie a podporuje dosažení klimatické neutrality

  1. No já nevím, ale mne by více zajímalo co si přeje Český národ, to by bylo zajímavější. Tzv česká republika to je jen těch pár nacků t. j. pětidemolice včetně Fialenka a pochopitelně jejich vlezdoprdelisté. Ten sajrajt by velice rád všechnu podlost a špínu hodil na lid.

  2. Vsechny ty JEJICH agendy, podvody s Covidem jsou depopulacniho charakteru. Nic vice nic mene. A o vylidneni planety a zbaveni se nepotrebnych jedliku jde predevsim. A nemyslim si ze nas narod je uz tak zmanipulovany ze je schopen uverit temto zlocincum to, ze my to chceme. Takove zvasty at si melou nekomu jinemu. Cela nase zaprodana vlada zmrdu prosazuje toto zverstvo zeleneho udelu. Presto ze je vseobecne znamo ze bez CO2 neni mozny zivot! To ONI SE ZASAZUJI ZA ZNICENI PLANETY!! Ale je jim to jedno, vedi ze si pro NE drive ci pozdeji prijdou a budou souzeni za vsechny ty ohavne ciny vojenskymi soudy! Umirajici kobyla vzdy okolo sebe kope. A ten fakt, ze jsme stale CSFR a nikdy jsme nebyli v NATO ani v EU snad neni treba dodavat. Nyni je treba obnovit pravni stat!!

  3. no jak k tomu dosli? jednoduse. staci klast spravne otazky v anketach. kdo nevi, jak se to dela, at se podiva na serialJiste, paneministre,kde mluvi o Tridentu. Coz je pry nejaky projekt armady a je potreba ho protlaci verejnym minenim. Ten tajemnik ukazuje jak se ptat, aby dotazovany s tim nesouhlasil, ale pak zmeni styl otazek a najednou na ty otazky nejde odpovedet jen ano nebo ne, ale tazatel vas do ano nebo ne tlaci.
    Jde o letitou manipulaci zvanou krizovy vyslech, ktera pokladanim primych otazek (to jsou ty, na ktre odpovidate jen Ano/Ne) dosahuje vynikajicich vysledku, ktera pomaha prave v pruzkumech k tomu, co je v planu.

    jedina obrana proti tomu je, ze na otazku neni mozne odpovedet jednoslovne, pokud natlak pokracuje, reknete, to stejne plus, ze tuto techniku znate.

    ps. tuto techniku casto pouzivaji sefove aby vas ocernili pred ostatnimi. dokonce neni podstatne ani na co se ptaji. samozrejme v tomto pripade je k tomu nutna pritomnost obecenstva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout