USA: Republikánský člen Senátu pro vnitřní bezpečnost prozradil, že Covid byl předem naplánován skupinou elit (video)

USA: Republikánský člen Senátu pro vnitřní bezpečnost prozradil, že Covid byl předem naplánován skupinou elit (video)

Přímo americké politické kruhy nyní potvrzují, že další údajná konspirační teorie se stala realitou.

Tedy opět se ukazuje, že cenzory, kteří se dnes nazývají „ověřovatelé faktů,“ nevyužívá systém k tomu, aby likvidoval lži, ale naopak k udržení lží „naživu“ a potlačování pravdy.

Ale to je běžné u každého totalitního systému, ten současný – korporátně-fašistický – nevyjímaje.

Denně se nám nyní rozkrývá, jak nám dlouhodobě lhali nejen politici, ale i zkorumpovaná korporátní média. A to každým dnem tzv. „covidové plandemie.“

Nedávno již i německý maisntream přiznal to, o čem jsme my na alternativě psali před více než rokem a půl: genové injekce mají různé šarže s různou účinností, včetně šarží smrtících.

Ovšem vidíte v případě našich mainstreamových propagandistů jakékoli přiznání či sypání si popela na hlavu? Nevidíte – a ani neuvidíte. Jejich oddaní čtenáři (u nás většinou voliči bruselské šestikolky) totiž nadále všem těmto lžím věří.

V poslední době se řeší několik žalob na covidové zločince – od politiků, přes mediální lháře až po rádoby odborníky. Nejinak tomu je v americkém Kongresu, kde již odhalili například manipulativní lež o tom, jak Číňan snědl netopýra  a po celém světě roznesl hrozný virus.

Tato lež byla čistě účelová, nicméně mnohé mainstremové ovečky jí stále věří.

Nedávno se pak objevila na některých nemainstreamových zahraničních médiích informace, že snad měly být politikům podávány patřičné instrukce k „plandemii“ na srazu WEF v roce 2019.

Mělo jít o zákulisně podané informace, což i vysvětluje fakt, že loutky ve vládách reagovaly víceméně jednotně, včetně používání totožných frází směrem ke svým oddaným voličům.

Nyní se zdá, že tato informace, která byla spíš neověřeně šířena v různých médiích, bude také pravdivá, neboť americký Senátor nyní potvrdil, že vše bylo předem velmi dobře naplánováno.

Člen Senátu pro vnitřní bezpečnost a vedoucí člen stálého senátního podvýboru pro vyšetřování Ron Johnson (R-WI) shodil bombu pravdy týkající se původu a zacházení s pandemií COVID-19.

V rozhovoru s moderátorkou Marií Bartiromo Johnson naznačil, že pandemie byla předem naplánována „elitní skupinou lidí“ a jako důkaz uvedl Událost 201, pandemické cvičení provedené koncem roku 2019.

„To vše bylo předem naplánováno elitní skupinou lidí,“ řekl Johnson.

„To je to, o čem mluvím. Událost 201, ke které došlo koncem roku 2019, předtím, než jsme my ostatní věděli o této pandemii. Opět je to velmi znepokojující, pokud jde o to, co se stalo, co se děje, co je nadále plánováno pro naši ztrátu svobody.“

„Je třeba to odhalit. Ale bohužel je jen velmi málo lidí, dokonce i v Kongresu, kteří jsou ochotni se na to podívat. Všichni prosazují vakcínu. Nechtějí být informováni o tom, že vakcíny mohly způsobit poškození zdraví, mohly způsobit smrt. Tolik lidí prostě nechce přiznat, že se mýlili, a udělají vše, co je v jejich silách, aby se ujistili, že se nemýlí,“ dodal Johnson.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Republikánský člen Senátu pro vnitřní bezpečnost prozradil, že Covid byl předem naplánován skupinou elit (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout