Američanovi v dětství vsugerovali, že je dívka, nyní pro rodiče žádá doživotní vězení

Američanovi v dětství vsugerovali, že je dívka, nyní pro rodiče žádá doživotní vězení

Trans propaganda je velmi nebezpečná – a to o to víc, že je nyní cílena na děti.

„Rodiče,“ kteří jsou schopni vzít na různé úchylné akce drag queen či průvody vlastní děti, by měli být souzeni jako zločinci, neboť takové konání může mít podobné důsledky, jaké vidíme u mladých lidí nejen v USA, kde se již nějakou dobu tlačí trans agenda.

Dětem se často vtlouká do hlavy, že jsou trans. Tato indoktrinace probíhá ve věku, kdy je dítě lehce ovlivnitelné a nechá se snadno zmanipulovat.

Zejména v USA nyní přibývá lidí, kteří se již v době, kdy byli nezletilí, nechali vmanipulovat do toho aby si změnili pohlaví. V dospělosti jim většinou dojde, že jsou vlastně normální, ale mnohdy je už pozdě se do původního těla vrátit.

Dosud jste si zde mohli přečíst mnoho případů žen, které se nechaly v dětství často i zmrzačit, aby se změnily v muže. Tentokrát přináším případ mladíka, kterého rodiče a takzvaná „lékařka“ donutili si myslet, že je vlastně dívka.

Jediné štěstí bylo, že zatím neprošel žádnou operací, ale „pouze“ hormonální terapií. I tak ovšem velmi dlouho potrvá, než z něj bude opět muž.

Alexander Itzkovits se stal obětí změny pohlaví ve věku 16 let. Po nebezpečné hormonální léčbě a těžkém utrpení si však uvědomil, že nechce být ženou.

Ve věku 18 let se Alexander rozhodl stát opět mužem. Ještě dnes však trpí psychickou újmou, která mu byla způsobena. Cítí se zneužit  liberální propagandou a opuštěn a znesvěcen rodiči, terapeuty a lékaři.

Nyní obviňuje: „Moji rodiče si zaslouží doživotní vězení bez podmínečného propuštění!“ Každý, kdo podrobí děti chirurgické či hormonální změně pohlaví, je podle mladého Američana sexuálním delikventem.

Dnes je mladý muž, který si myslel, že chce být ženou, v těžkém období, ale je šťastný, že mu zůstal jeho penis.  Alexander však podstoupil vážnou hormonální terapii.

A znovu a znovu upozorňuje na sociální a psychologické důsledky, které takový přechod znamená. Dnes se mladý Američan označuje za „de-transitionera“ a na Twitteru je takových jako on stále více.

Jsou to lidé, kteří litují změny pohlaví a vracejí se ke svému přirozenému pohlaví. Jedno mají společné: V dětství, kdy byli lehce manipulovatelní, jim rodiče, lékaři, média či LGBTQ propagandisté  vsugerovali, že jsou trans.

Na Twitteru tito postižení lidé varují před vážnými následky někdy až smrtelných mrzačení a poukazují na to, že často nedochází k úplnému návratu. Pokud byly například pohlavní orgány odstraněny, nelze je zcela rekonstruovat.

A hormonální léčba, která se často používá již v ranném věku, je také velký problém. Zastavenou pubertu nelze jednoduše dohnat. Často je důsledkem sterilita.

„Rodiče, kteří poskytují sociální, lékařskou nebo chirurgickou změnu pohlaví pro své nezletilé děti, by měli být registrováni jako sexuální delikventi. Každý rodič, který dovolí svému nezletilému dítěti podstoupit operaci pro trans účely, by měl dostat trest smrti, i když je nezletilému 16 let.“ 

Proto je Alexander, který se rozhodl konvertovat zpět k mužskému pohlaví ve věku 18 let, tvrdý na své vlastní rodiče: „Vůbec nemiluji své rodiče, myslím, že si zaslouží být stíháni. Bydlím s rodiči, protože jinak bych byl bezdomovec. Přeměna nezletilých dětí by měla být sexuálním zločinem.“

Právně se proti lékařům, které Itzkovits považuje také za zločince, nedá nic dělat, řekli jeho rodiče. Proto se proti nim snaží zakročit prostřednictvím negativních recenzí Google a shitstormů.

Na Twitteru například odsuzuje pediatričku, která mu poskytla hormonální léčbu: 

„To je ta paní, která mi dala spironolakton na změnu pohlaví, když mi bylo pouhých 16 let.“ 

Podle jejího profesního profilu je lékařka dětskou endokrinoložkou. Inzeruje, že se specializuje na „LGBT služby.“ Při zpětném pohledu si Alexander přeje, aby se této „služby“ vzdal.

Klinika z Arizony  vysvětluje o léku: „Spironolakton se používá při feminizující hormonální terapii. Je navržen tak, aby blokoval receptory mužských pohlavních hormonů – nazývané také androgenní receptory. To snižuje množství testosteronu, které tělo produkuje. “

Stále více amerických států ovládaných republikány již zakazuje transgenderové zásahy u dětí. Naproti tomu v demokraty řízených státech se děje pravý opak: tam je rodičům vyhrožováno odebráním dítěte, pokud svým chráněncům odepřou změnu pohlaví.

Podobných případů je spousta. Kdo z těch aktuálně se měnících si později vzpomene, že je vlastně normální?

Možná někdo z nich:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Američanovi v dětství vsugerovali, že je dívka, nyní pro rodiče žádá doživotní vězení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout