USA: Záhy po schválení se již umělé kuřecí maso prodává v restauracích

USA: Záhy po schválení se již umělé kuřecí maso prodává v restauracích

Jen před pár týdny došlo v USA k oficiálnímu schválení umělého masa, založeného na podobném principu jako rakovinné bujení – a nyní je již ve volném prodeji.

Jedním z největších investorů podniků, které umělé maso vyrábí, je Bill Gates, což snad hovoří samo za sebe.

Připomínám, že umělé maso je prezentováno jako „klimaticky příznivé“ a má spolu s hmyzem nahradit maso skutečné.

Nicméně nedávná studie prokázala, že při výrobě umělého masa dochází k větší produkci CO2 než je tomu v případě chovu dobytka, který má být údajně v zájmu dosažení uhlíkové neutrality postupně likvidován.

Tedy umělé maso, podobně jako hmyz, je jen jedna ze součástí klimatické agendy…

Ministerstvo zemědělství Spojených států je zaneprázdněno více než kdy jindy – prosazuje své stanovené priority – a k nim patří i razantní změna jídelníčku Američanů.

Nyní USA Today hlásí, že dvě společnosti, Upside Foods a GOOD Meat, nedávno dostaly od USDA „razítko“ na výrobu a prodej svých laboratorně pěstovaných kuřecích produktů veřejnosti.

Ve skutečnosti se Frankenstein Meats již prodává například v restauracích v San Franciscu a plány na rychlou expanzi jsou v plném proudu.

Laboratorní maso

FDA v roce 2022 oznámila, že laboratorně pěstované kuře vyvinuté společností Upside Food je „bezpečné jíst“, což uvolňuje cestu pro veřejný prodej kuřecího produktu s buněčnou kulturou.

V současné době již také započala výstavba největšího světového závodu na výrobu masa s buněčnou kulturou v San Sabastianu ve Španělsku. To zřejmě souvisí s tím, že také v EU by ještě letos mělo být umělé maso schváleno.

Únorová zpráva společnosti Bloomberg vysvětluje, jak tři největší startupy „získaly více než 1,2 miliardy dolarů v kombinovaném rizikovém financování, aby přinesly produkty do regálů s potravinami.“

Ale čtvrteční zpráva Natural News podrobně popisuje velmi zásadní roli zatracovaného miliardáře Billa Gatese při zahájení tohoto odvětví.

Zpráva Bloombergu navíc vysvětluje, že zatímco „přední vědci“ se zoufale snaží přesvědčit veřejnost, že kultivované masné výrobky nepovedou k prudkému nárůstu rakoviny, průmysl nemá desítky let dat, aby to dokázal, proto se místo toho snaží této otázce vyhýbat.

Takže zatímco globalisty podporované korporace se pokoušejí dramaticky změnit stravovací návyky většiny lidí – a tím navždy změnit způsob, jakým získáváme bílkoviny – je patrné, že obrovské množství lidí s tím nechce mít nic společného.

Ale jak USDA pokračuje v deklarované agendě na podporu rasové spravedlnosti, klimaticky chytrého zemědělství a nových tržních příležitostí, je vysoce nepravděpodobné, že vůle lidí bude v rámci plnění globalistických plánů jakkoli brána do úvahy….
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

6 thoughts on “USA: Záhy po schválení se již umělé kuřecí maso prodává v restauracích

 1. Není od věci vyvinout umělé maso, protože chovy a zabíjení zvířat provází neskutečné utrpení.
  Ale je na palici, aby se vývojem zabývali psychopati, kteří do toho cpou fialový sračky.
  Se šklebem Mimoně Autisty alias Billa Gatese pak budou blaženě čumět, jak se konzumenti měněj na buzeranty s tykadlama, co jim z uší čouhaj chaluhy, ruce mutujou na klepeta, nohy na slimáčí smyky a mozky zkonvertujou v nádorový bubliny.

 2. humus tohle bych nikdy nestrčil do huby ani za nic děkuji Slovanko za informace a kdyby k prodeji umělého masa mělo začít v ČR a na Slovensku předem nás varuj at se tomu mužeme vyhnout předem

 3. Umělé maso už je na trhu dávno a jak lidem lupe za ušima. Nezabíjejte zvířata kvůli masu, ať si volně žijí v přírodě, nechat je žít. Mléko též škodí, je jen pro telata a mláďata. Rostlinná strava je pro člověka nejlepší. Jídla je na planetě dost, kdo nechce umělé maso ať ho nejí.

  1. S tou rostlinou stravou moc nesouhlasím, ale jinak může být laboratorně vyrobené maso – a koneckonců i zelenina – podstatně zdravější. Nemusíte používat pesticidy a další věci na hubení škůdců a nemocí. Jistě, jde to zneužít, ale při určité kontrole to může být mnohem zdravější a i levnější, protože stavební půda je drahá a pěstování plodin (kterými se pak živí i zvířata na maso) zabere obrovské množství půdy, kterou by bylo možné využít smysluplněji. Samozřejmě někteří budou protestovat, ale lidé protestovali i proti parnímu stroji, spalovacímu motoru nebo LED žárovkám. Ale většina lidí si myslí, že jsou chytřejší než byli v minulosti – důkazy ale jasně svědčí o tom, že průměrné IQ se snižuje.

   https://www.lidovky.cz/orientace/veda/iq-inteligencni-test-schopnosti-sociolog-james-flynn.A230315_105152_ln_veda_ape

   https://epochaplus.cz/hloupym-lidem-se-zije-lepe-zjistili-psychologove/

   https://www.slevomat.cz/akce/1598938-budte-stastnejsi-diky-nizsimu-iq?expand=1&utm_medium=organic&utm_source=google

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout