Obohacované Německo: Horda Arabů zaútočila na maturitní oslavu, mnoho účastníků bylo zraněno (video)

Obohacované Německo: Horda Arabů zaútočila na maturitní oslavu, mnoho účastníků bylo zraněno (video)

Po včerejších nepokojích stovek Afričanů došlo večer k dalším obohacujícím událostem v německém Zhořelci. Tlupa Arabů tam zaútočila na oslavu, která se konala v tamní restauraci.

Také tentokrát zůstalo po nájezdu obohacovačů množství zraněných. Zdá se, že Německo se vydává ve šlépějích Francie, kde jsou podobné incidenty na každodenním pořádku…

Jen dva dny po útoku na strojvedoucího v krušnohorském městě Lauter zaútočil arabský dav v sobotu večer na maturitní večírek ve Zhořelci. Dav bil absolventy škol mimo jiné i rozbitými lahvemi. Několik hostů bylo zraněno.

Nejméně osm lidí bylo zraněno včera v noci při rvačce před diskotékou „Zwei Linden“. Podle policie skupina dvanácti až 20 cizinců napadla několik Němců, kteří oslavovali maturity.

Útočníci napadli hosty rozbitými lahvemi. Osm Němců ve věku od 18 do 48 let bylo zraněno – pět z nich tak vážně, že museli být ošetřeni v nemocnici. Policie vzala do vazby dvanáct podezřelých. Jsou to Syřané, Turci, Iráčané a Libanonci ve věku 19 až 35 let. Tři z nich byli zraněni.

Hosté diskotéky byli podle policie zpočátku skupinou muslimů uráženi. Pak proti domovním dveřím létaly lahve. Návštěvníci byli napadeni rozbitými lahvemi. Škody na budově, kde se konala akce, činily nejméně 3 500 eur.

V komentářích na sociálních sítích opakovaně zaznívá otázka: Co se ještě musí stát, aby se masy lidí konečně postavily proti této neúspěšné imigrační politice? Jednomyslné přesvědčení: protest a odpor. Už je toho dost!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Obohacované Německo: Horda Arabů zaútočila na maturitní oslavu, mnoho účastníků bylo zraněno (video)

   1. To je lez. Takzvane plany na likvidaci Slovanu pochazi z dokumentu ktery byl ‚restaurovan‘ po valce komunistickymi ‚vedci‘. Jednoduse receno, komuniste vytvorily pohadku o udajnych planech likvidace slovanu proto aby vznikl nepritel proti kteremu se slovane semknou v cele se Sovetskym svazem.

    Timto vyfabrikovanym dokumentem take komuniste zvysili kredit a legitimitu svych vlad. Bylo pak mnohem snadnejsi mavat s timto papirem a rikat, komuniste vas zachranily pred smrti, nyni pokleknete a odevzdejte majetky.

    Historii pisou vitezove !

  1. Zhorelec leží v bývalej NDR na hranici s Poľskom, za Honeckera naozaj nič takého nehrozilo nikde v jeho krajine, migranti /nebolo ich veľa – najviac bolo utečencov z Čile/ sa museli správať slušne. Nečudujem sa tzv. Ostalgii u terajších pätdesiatnikov a starších.

 1. No jo, aktuální školství. Když se současní maturanti místo tělocviku učej, jak se pelešit s bukanýrama, pěstovat sluníčkaření a přilepit se k silnici na protest proti vejfuku, těžko po nich budete očekávat, že drzý akbary jakkoliv zpacifikujou a profackujou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout