USA: Tranďák v dámských šatech a se ztopořeným penisem údajně fotografuje ženy na dámských toaletách (video)

USA: Tranďák v dámských šatech a se ztopořeným penisem údajně fotografuje ženy na dámských toaletách (video)

V pokrokových státech USA můžete stále častěji vidět biologické muže v místech výhradně určených ženám. Jde o šatny, toalety, věznice, nemocniční oddělení, sauny a další místa, na nichž jsou různá pohlaví obvykle separována.

Stejně tak se objevuje stále více biologických mužů v ženských sportech, přičemž většinou stačí jen prohlášení se za ženu nebo menší hormonální úprava. Operace již požadována není.

Na to, aby měl muž uvedeno v kolonce pohlaví „žena“ nyní nejen v USA, ale již také v asi polovině zemí EU, postačí pouhé prohlášení. Tedy není potřebná nejen operace, ale ani žádné vyšetření či hormonální léčba. Prostě stačí tvrzení, že se muž cítí být ženou.

Toho samozřejmě zneužívají buď prospěcháři – což se  děje zejména v případě mužů v ženských sportech – nebo úchylové, kteří tak mají usnadněn přístup do dámských šaten či toalet…

Incident, který vyvolává odpor, se nedávno objevil ve videu z Burlingtonu v Massachusetts. Video ukazuje tranďáka se ztopořeným penisem, který čeká na použití kóje na dámské toaletě.

Dotyčná osoba, zachycená kamerou, je viděna, jak se dívá na ženy, které jsou slyšet v pozadí. Pak posune fotoaparát a zdá se, že se chystá pořídit fotografii přítomných žen.

Tato groteskní akce tranďáka je hluboce znepokojující a vyvolává vážné obavy o bezpečnost  všech biologických žen, které používají veřejné toalety.

Současný zákon v Massachusetts chrání práva transgender lidí používat toaletu, která odpovídá jejich genderové identitě.

Zákony z roku 2016 kapitola 134 dávají transgender lidem právo používat toalety nebo šatny v souladu s jejich genderovou identitou a zahrnují možnost provést právní kroky proti jakékoli osobě, jejíž tvrzení o genderové identitě je zneužito pro nevhodný účel,“ podle oficiálních webových stránek státu.

Tento incident však ostře poukazuje na znepokojující zneužití těchto práv. Šokující incident v Burlingtonu zdůraznil nutnost přehodnotit návrh a správu veřejných toalet.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout