Co vám média neřeknou o požárech v Kanadě (video)

Co vám média neřeknou o požárech v Kanadě (video)

Už v době, kdy se v Kanadě objevily první velké požáry, se také ukázalo, že vznikly zároveň, což tehdy potvrzovaly i satelitní snímky. To jen podporuje verzi o jejich úmyslném zapálení.

Nicméně informace o jistém žhářství byly jako vše, co se nehodí do „oficiálního příběhu,“ odhozeny do oblasti konspiračních teorií. A tak jako cokoli, co se nyní na naší planetě přihodí – včetně inflace a džihádu – byla jako jediný možný viník požárů zmíněna údajná změna klimatu.

Nicméně oficiálním příběhům již věří stále méně lidí a ti tak spíš než cokoli jiného hledají další důkazy o tom, co skutečně za požáry stojí.

Od května byla v Kanadě zničena plocha milionů hektarů lesa. Desítky tisíc lidí byly evakuovány a kouř způsobil nepříjemnosti mnoha lidem v zemi a na severovýchodě Spojených států.

„Vidíme stále více a více těchto požárů kvůli změně klimatu,“ prohlásil kanadský premiér Justin Trudeau. Slíbil, že jeho vláda je i nadále odhodlána bojovat proti globálnímu oteplování a jeho důsledkům.

Lidé si stěžují, že vzduch, který dýchají, páchne jako hořící plast a vede k bolestem hlavy a krku a pálení očí. Zemědělci se obávají, že jejich úroda bude poškozena. Mnozí také říkají, že ze vzduchu cítí bělidlo a chlor.

V kanadských lesích nyní zuří asi 500 požárů, z nichž 250 se vymklo kontrole. Kouř se do USA dostává už více než měsíc. Pozoruhodné je, že kvalita ovzduší v USA je horší než v Kanadě.

Je to ještě podivnější: minulou neděli lidé v americkém státě Indiana cítili v kouři zápach síry. Stovky lidí volaly 911, protože si mysleli, že někde došlo k úniku plynu.

Lidé se ptají, jestli vláda tajně nespaluje různé věci. „Útočí na nás?“ V populárním kanálu se také rozkrývá nejen původ, ale zejména pravděpodobný účel těchto požárů.

„Nesouvisí tyto požáry s 30 tunami dusičnanu amonného, které zmizely v dubnu?“

Jak řekl Trudeau, věří, že požáry jsou důsledkem změny klimatu. Dláždí lesní požáry a varování před kvalitou ovzduší cestu pro omezení volného pohybu osob v oblasti klimatu?

„Zdá se, že odpovědí jsou klimatické lockdowny,“ říká Grace ve videu.

„Jejich válka proti uhlíku není nevinnou zelenou politikou k vytvoření utopické budoucnosti. Válka proti uhlíku je jejich válkou proti nám, jejich válkou proti lidstvu. My jsme uhlík, který chtějí zlikvidovat.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Co vám média neřeknou o požárech v Kanadě (video)

  1. Z logiky vyplývá, že požáry byly založeny úmyslně. Kým ? Odpověď je jasná, když si odpovíme na otázku: Komu to slouží a za co by asi tak nejspíše mohly být požáry zakládány…. kouř škodil přece na území USA a co provádějí USA ve světě ? Asi před dvěma lety náhle vznikly požáry těsně u Moskvy. Myslím, že podobné věci se budou objevovat častěji. Ruské skalární zbraně dokáží na jakoukoliv dálky zničit cokoliv. Například americká ponorka USS Thresher byla takto zničena. Skalární EM (elektrogravitační) paprsky byly zaostřené přes oceán, aby pak znovu vytvořily falešnou EM energii v řídících elektrických obvodech americké ponorky, vyrušily je až tak, že ponorka zcela ztratila kontrolu, kvůli tomu klesla do obrovské hloubky a tam implodovala. To bylo v roce 1963. Vodní sloupec vystoupil do výšky půl míle. Tyto zbraně dokáží i pohnout tektonickými deskami. Zlom procházející Las Vegas je snadno aktivovatelný. Skalární zbraň vzniká při reakci, kdy se spolu setkají dvě skalární vlny a vytvoří se jakási energetická „lahev“ s interferenčním vzorem z obou dvou vln, které tak generují „podélnou“ vlnovou interferenci spíše než onu očekávanou „příčnou“ vlnovou interferenci, která je vidět běžně. „ Thomas Bearden, inženýr a vysloužilý expert Pentagonu na válečné hry a aktivní konzultant ministerstva obrany USA, který napsal celou řadu knih o systémech skalárního vlnění a často přednáší na konferencích Alternative Energy právě o skalárních vlnách. Podle Beardena jsou Sověti v této technologii skalárních vln daleko před USA a už ji dokonce používají proti USA.“Pokud jsou zbraně založené na skalárních vlnách skutečné, jsou to zbraně tak neuvěřitelné síly a všestrannosti, že by před nimi nebyl naprosto nikdo na naší planetě v bezpečí. Za předpokladu zadání správných souřadnic by takové vysílače skalárních vln umístěné na satelitech ve vesmíru mohly doslova naprosto rozložit jakýkoli cíl na planetě, ať už je to třeba raketa, nepřátelská základna, bouřící se městská čtvrť, farma nebo osoby shromažďující se v parku…“. Udivilo vás třeba někdy, proč mohou davy na demonstraci tak rychle přejít z uvolněné radosti do rozzuřeného šílenství? Neznamená to, že jsou tam zapojeni nějací podněcovatelé, alespoň ne přímo, může je dráždit i něco jiného než jen přímý Satanův vliv.
    V letech 1967-68 se v mracích nad USA objevily abnormální díry, pravděpodobně spojené s počátkem programu raného sovětského meteorologického inženýrství nad územím USA. Tato zima byla pak obzvláště krutá.

  2. Většina tralalínů neboli člověků má vědomosti a představivost na úrovni améby. Absolutně nechápou, že Zeměbába je živoucí organismus. Občas má pod povrchem takovej hic, že můžou vzplát kořeny. Jindy vypuzuje z hornin vázanou vodu tak, že vznikaj gigamraky a z nich se leje vasrůvka na povrch v obřích záplavách. Jenže tralalíni věděj úplný houno a dumaj nad tím, že za to může spiknutí souseda a jeho vlastní roznožnice.

  3. 500 soucasnych pozaru je moc na zazehnuti bleskem nebo pohozenou lahvi nebo cigaretou.. To nekdo zapaluje. A potom, ono vse hned tak nehori. Byl jsem za socializmu dobrovolnym hasicem. Kdyz nekde horelo, udelal to vlak nebo cigarety. Ale muselo byt hodne sucho.

    Trudeau je blb, co ma v hlave bych nechtel mit v kalhotech. Ale podobnych blbu je necetne, jako presidentka New Zeelandu, Moldavie, Litvy, a typu v mnohych jinych pokrokovych statech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout