USA: Tranďák, kvůli němuž krachuje pivo Bud Light, bude mluvit o „posílení postavení žen“ na amerických univerzitách za 40 000 dolarů za projev

USA: Tranďák, kvůli němuž krachuje pivo Bud Light, bude mluvit o „posílení postavení žen“ na amerických univerzitách za 40 000 dolarů za projev

V USA pokračuje bojkot piva Bud Light, které bylo až do dubna 2023 nejprodávanějším pivem v zemi. Důvodem je reklama, ve které vystupuje Dylan Mulvaney, což je muž, který se vydává za ženu.

Nyní se prodej tohoto piva propadá stále hlouběji a firma již byla nucena propustit stovky zaměstnanců.

Jde o bezprecedentní bojkot, který nemá v dějinách USA obdoby. Nicméně názorně ukazuje, že obrovský segment tamního obyvatelstva odmítá „woke“ ideologii, která je nyní v USA stále úporněji prosazována vládnoucími demokraty.

Ve vleku woke ideologie jsou však také tamní univerzity, jejichž úroveň velmi razantně poklesla, neboť požadavky na přijetí i učivo musí odpovídat schopnostem kvótových barevných studentů, od nichž se nepožadují takřka žádné znalosti.

Například Kalifornie schválila nové radikální matematické standardy K-12. Deklarovaným cílem je rovnost ve výuce matematiky pro nebělochy a lidi z rodin s nízkými příjmy. Rámec uvádí, že „černí, latinskoameričtí, domorodí, ženy a chudí studenti byli v učebních osnovách v průběhu historie nedostatečně zastoupeni“.

Požadavky na znalosti matematiky jsou tak upraveny jejich úrovni vědomostí. V podstatě to tedy znamená, že úroveň univerzitní matematiky je někde na úrovni maximálně 5.- 6. třídy základní školy.

Univerzity počítají i s rasovými a genderovými kvótami, kdy nejmenší šanci na přijetí má bílý heterosexuál – a to bez ohledu na vědomosti. Největší šance by pak měla černá lesba, či nebinární osoba, v takovém případě by šly deklarované vědomosti stranou.

Tolik jen ve zkratce o aktuální úrovni značné části amerických univerzit. V tomto systému pak není nic podivného, když univerzity projeví zájem o přednášky tranďáka, který je znám v celých USA právě díky reklamě, kvůli které došlo k rekordnímu bojkotu piva.

Dylan Mulvaney doufá, že v příštím roce vystoupí na amerických univerzitách. Dylanův honorář je 40 000 dolarů.

Obraz

Konzervativci mají zakázáno mluvit na většině amerických univerzit a tam, kde je náhodou pustí, NIKDY nedostanou takové peníze. Pouze demokraté mohou mít přednášky na univerzitách – a to ještě s takovým lukrativním výdělkem.

Poté, co Dylan Mulvaney úspěšně zničil značku Bud Light, se nyní dívá do nových obzorů.

Jak již dříve informoval Michael LaChance – Dylan bude pravděpodobně na univerzitách přivítán s otevřenou náručí.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “USA: Tranďák, kvůli němuž krachuje pivo Bud Light, bude mluvit o „posílení postavení žen“ na amerických univerzitách za 40 000 dolarů za projev

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout