Studie: Každoročně je zaznamenáno devětkrát více úmrtí v důsledku umrznutí než úmrtí z tepla

Studie: Každoročně je zaznamenáno devětkrát více úmrtí v důsledku umrznutí než úmrtí z tepla

Propagátoři klimatické apokalypsy, ke které má dojít pod vlivem  údajného globálního oteplování, zpravidla zcela vynechávají historii, která ukazuje, že oteplování nikdy žádnou apokalypsu nepřineslo.

Právě v obdobích oteplování lidstvo prosperovalo, protože se výrazně rozšířilo území, kde bylo možné pěstovat plodiny či chovat domácí zvířectvo, zatímco v dobách chladnějších lidstvo strádalo.

Například v Grónsku, jehož název (zelená země) sám o sobě potvrzuje, že nebylo vždy zamrzlou zemí, se v minulosti běžně pěstovalo obilí. To je dnes zhola nemožné.

Nicméně nižší teploty také vedou k mnohem více úmrtím než ty vyšší. To nyní potvrzuje i oficiální studie časopisu, který je jinak vždy na straně klimatických alarmistů.

Studie časopisu Lancet odhalila, že chladné počasí je zodpovědné za přibližně 90% z 5,1 milionu ročních nadměrných úmrtí připisovaných teplotě.

Oteplení by tak tuto nadúmrtnost mohlo výrazně snížit.

Obraz

A také se ukázalo, že stále méně lidí na světě umírá pod vlivem přírodních katastrof:

Obraz

A níže se můžete podívat na dva grafy – úmrtí v Evropě na chlad a horko. Jak se ukázalo, první graf byl účelově zmanipulován.

Kdysi respektovaný lékařský časopis Lancet překrucuje rozsah úmrtí souvisejících s klimatem, aby bagatelizoval skutečnost, že většina úmrtí je způsobena chladným počasím a mnohem méně kvůli teplu!

Všimněte si, jak se stupnice úmrtí v chladu pohybuje od 0 do 200 vlevo, ale 0-40 vpravo, což zveličuje relativní dopad tepla. Koalice CO2 tuto manipulaci odhalila a překreslila graf se stejným měřítkem.

Koalice CO2 odhaluje špatnou vědu po celá léta a poskytuje dobré a poctivé vědecké analýzy.

Obraz

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout