Totálně přeplněná Lampedusa: Víc muslimských ilegálů než místních obyvatel (video)

Totálně přeplněná Lampedusa: Víc muslimských ilegálů než místních obyvatel (video)

Před pár dny „oslavila“ Itálie rekordní počet připlutí, kdy během několika hodin připluly jen na Lampedusu 4 tisíce ilegálů, přičemž invazní příval i nadále pokračuje.

Proud lodí z Tuniska i Libye se tedy nezastavil a vláda Meloniové už své hosty ani nestíhá rozesílat po celé Itálii. V některých místech již dochází k nucenému vyvlastnění zejména hotelů a dalších ubytovacích kapacit, které byly původně určeny pro turisty.

Situace na Lampeduse je katastrofální. Tuto noc tam připlulo dalších 30 lodí. Na ostrově je téměř více Afričanů než Italů! Zkorumpovaná média říkají, že jsou to ženy a děti, ale ve skutečnosti jsou to jen muži. Zastavte invazi, zachraňte Evropu!

A takto nějak vypadá jedna z lodí, které včera připluly na Lampedusu:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Totálně přeplněná Lampedusa: Víc muslimských ilegálů než místních obyvatel (video)

  1. Hergot, nechcete si už konečně takové zprávy nabouchat do prdele? To je snad jejich věc nebo to má za ně také vyřídit někdo jiný jako za ukradinu?

  2. už aby začala plna válka s němí a začalo se řezat hlavy vitačum vidět jak řežou hlavu Gretě Thunberg vyhazuji ze střech LGBT devianty a Libtardi budou ubodavani přímo na ulici no možná bych měl byt muslimem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout