Štrasburk: Jedno ze sídel EU a hlavní město islamizace Evropy (video)

Štrasburk: Jedno ze sídel EU a hlavní město islamizace Evropy (video)

Zatímco symbolem odvrácené islamizace je Vídeň, která již byla v současné době islamizována i bez boje, pro muslimy z celého světa se stalo symbolem budoucí islamizace Evropy jiné město.

A není to ani Řím, o kterém se v souvislosti s islamizací Evropy také hodně často hovoří, neboť je jedním z deklarovaných cílů džihádu.

Hlavním městem islámu v Evropě bylo vyhlášeno město Štrasburk, možná ne náhodou také jedno ze sídel EU, která má nezastupitelnou roli v islamizaci našeho kontinentu.

Je to už dva roky, co v tomto západofrancouzském městě začali stavět dnes již  téměř dokončenou monstrózní mešitu. Jde o největší mešitu v Evropě, ale také jednu z největších mešit na světě.

Aby se statut Štrasburku coby hlavního města islamizace Evropy potvrdil, nyní se jen 2km od této monstrózní mešity staví další, která má být druhou největší mešitou v Evropě (třetí je pak v Kolíně nad Rýnem, další obří mešita je se nyní staví ve Švýcarsku).

Francouzská europoslankyně nyní předvedla, jak je z budovy EU slyšet volání z jedné ze štrasburských mešit. Volání, které má dávat najevo, že území bylo převzato.

Europoslankyně Marie Dauchyová, členka francouzského Národního sdružení, nedávno zveřejnila video, které před Evropským parlamentem ve Štrasburku odhalilo znepokojující realitu.

Klip zobrazoval islámské svolávání k modlitbě, nepopiratelný indikátor rostoucí islámské nadřazenosti, která se rozléhá okolím před budovou parlamentu.

„ŽIVĚ z Evropského parlamentu – slyšíme výzvu k muslimské modlitbě!“  prohlašuje na sociálních sítích, „Není to zlý sen. Je to realita, kterou musíme odsoudit a bojovat proti ní. Domýšlivý, dobyvatelský a politický islám nemá a nikdy nebude mít v Evropě své místo!“

Islámské svolávání k modlitbě, známé jako Adhan, může být často interpretováno jako prohlášení o „nadvládě a kontrole nad národem“.

Ve svolávání se říká:

„Alláh je větší než tvůj Bůh, Alláhu akbar, (opakováno čtyřikrát). Svědčím o tom, že není boha, který by byl hoden uctívání, kromě Alláha. Svědčím o tom, že Mohamed je posel Alláhův. Přijďte se modlit. Přijďte se modlit. Přijďte k úspěchu. Přijďte k úspěchu. Alláh je největší. Alláh je největší. Není boha kromě Alláha.“

To představuje ostrý kontrast k historii Štrasburku, města, které bylo kdysi hrdým ztělesněním poválečného usmíření. Díky hluboce zakořeněnému křesťanskému dědictví si muslimové zvolili Štrasburk jako kolébku islamizace Evropy a sídlo dvou nejkolosálnějších mešit v Evropě.

Podle alžírského spisovatele Boualema Sansala „Francie, zejména Štrasburk, je hlavním cílem globální islamizační strategie navržené různými státy a islámskými organizacemi.“

Ve Štrasburku, který je  baštou politického islámu, dnes sídlí Velká mešita – financovaná Marokem, Saúdskou Arábií a Kuvajtem, zeměmi notoricky spojenými s propagací radikálního islámu. Své dveře otevřela v roce 2012 s podporou regionálních vlád a hlásí se k „evropskému poslání“.

Nedávno štrasburské úřady schválily rozšíření další znepokojivé mešity, financované Tureckem a nacházející se pouhé dva kilometry od Velké mešity (viz titulní obrázek – projekt, mešita by měla být slavnostně otevřena letos).

Mega-mešita Th Eyyub Sultan je zároveň největší v Evropě, se 14 patry, dvěma 44 metrů vysokými minarety a 28 kopulemi. Přezdívá se jí „Velká turecká mešita.“

Tímto krokem francouzské úřady usnadnily výstavbu dvou z největších mešit v Evropě, čímž zvětšily otisk islámu v hlavním městě islamizace Evropy –  Štrasburku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Štrasburk: Jedno ze sídel EU a hlavní město islamizace Evropy (video)

  1. Už sa teším na to ,kedy tamojší imámovia začnú na pokyn Saudskej Arábie vyzývať k zabíjaniu europoslancov /hlavne z východnej Európy – len zo Slovenska minimálne 8/ či eurobyrokratov /Jourová, Šefčovič/ židovského pôvodu…

    1. souhlasím taky se těším až ty naše Zmrdy začnou zabijet všechny ty Fialy, Rakušany, Černochovou, Richterovou, Pekarovou, Jurečku, Bartoše, Jourovou, Stbáka Babiše, milovníka The Great Reset Karla Havlička, a podobné Debili vaš Fico s Uhrikem aspon nepatři k Aspen Institutu to máte na rozdil od nás lepši Češi jsou větší ovce než Slovaci i Očkovaných v ČR máme vice než vy na Slovensku Češi jsou silně ovcoidni

  2. Príde mafián, chytí obeť pod krkom s otvoreným nožom na krku a úsmevom povie – chcem sa s tebou dohodnúť, že vypadneš a nikde sa nevráť. Tento dom a pozemok ma oslovili a „je môj“. A teraz bež a neobzeraj sa!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout