Australský lékař žaluje společnosti Pfizer a Moderna kvůli neschváleným GMO ve vakcínách mRNA

Australský lékař žaluje společnosti Pfizer a Moderna kvůli neschváleným GMO ve vakcínách mRNA

Australský lékař a lékárník žádá u australského federálního soudu o soudní příkaz, který by zabránil společnostem Pfizer a Moderna distribuovat jejich mRNA vakcíny Covid.

Dr Julian Fidge tvrdí, že jak monovalentní, tak bivalentní vakcíny obsahují geneticky modifikované organismy (GMO), k jejichž použití společnosti Pfizer a Moderna nemají licenci.

Podle zákona o genetickém inženýrství z roku 2000 je prodej nebo distribuce GMO produktů v Austrálii bez povolení Úřadu pro regulaci genových technologií (OGTR) vážným přestupkem. 

Společnosti Pfizer a Moderna však pouze požádaly o schválení svých vakcín proti Covidu Therapeutic Goods Administration (TGA), který nemá pravomoc schvalovat GMO produkty v Austrálii.

TGA nevyžadovala testování genotoxicity nebo karcinogenity před udělením předběžného schválení a v případě SPIKEVAX společnosti Moderna úplného schválení. Tyto testy by měly být vyžadovány pro schválení GMO produktů OGTR.

To má podle Juliana Gillespieho, právního zástupce v soudním případu, významné bezpečnostní důsledky.

„Tím, že společnosti Pfizer a Moderna nepožádaly o příslušné licence od Úřadu pro regulaci genových technologií, obešly velmi závažné problémy s hodnocením rizik a procesy nezbytné k určení bezpečnosti těchto produktů.“

GMO produkty, nikoli běžné vakcíny

Žaloba, první svého druhu v Austrálii, tvrdí, že mRNA vakcíny Covid neobsahují jednu, ale dvě GMO složky.

První složkou jsou komplexy LNP-mRNA. Pamatujete si řeči o syntetické (modifikované) mRNA dodávané v lipidových nanočásticích a jak to byl jeden z klíčových technologických pokroků, který umožnil vývoj těchto vakcín? To je to, na co zde odkazujeme.

Žaloba tvrdí, že desetiletí vědeckého výzkumu ukazují, že komplexy LNP-mRNA jsou GMO, které lze integrovat do lidského genomu.

Druhou složkou GMO citovanou v žalobě je syntetická kontaminace DNA.

Při testování monovalentní a bivalentní mRNA zjistil odborník na genomiku Kevin McKernan nebezpečně vysokou úroveň kontaminace DNA, která se pohybovala od 18 do 70násobku zákonných limitů. McKernanova zjištění nyní přezkoumávají další vědci.

Vedoucí právní zástupkyně Katie Ashby-Koppens z PJ O’Brien & Associates říká:

„Případ je docela jednoduchý. Tyto produkty jsou mechanismem a kontaminací geneticky modifikované organismy (GMO).

Lidský genom by mohl být trvale změněn

GMO povaha komplexů LNP-modRNA ve spojení s McKernanovými zjištěními o kontaminaci DNA ve vakcínách mRNA Covid může mít hluboké důsledky pro Austrálii i pro svět.

Již existuje alespoň   jeden recenzovaný vědecký článek, který prokazuje, že mRNA vakcíny Pfizer Covid je schopna vstoupit do buněčné linie lidských jater a zpětně se přepsat do DNA in vitro (to znamená v laboratorní misce). 

V případových materiálech jsou citovány další studie ukazující přítomnost mRNA vakcíny Covid v jádře lidských buněk a důkazy, že získané imunitní vlastnosti přecházejí na potomky  myší předem vystavených platformě mRNA-LNP vakcíny Covid. 

To naznačuje, že jakmile je mRNA vakcíny v jádře, může být přenesena a integrována s chromozomální DNA.

„Každý člověk, kterému byly injekčně podány tyto produkty, obdržel GMO, který v této zemi neprošel odborným regulačním procesem,“ říká Ashby-Koppens. „Lidský genom mohl být trvale změněn a nikdo o tom nebyl informován.“

mRNA vakcíny Covid-19 neměly být nikdy schváleny

„Byl jsem očkován těmito mRNA vakcínami Covid-19 a očkoval jsem tisíce pacientů včetně mých vlastních dětí,“ říká Dr. Fidge, který v současné době vykonává praxi jako praktický lékař ve Wangarattě. 

„Od té doby mě však velmi znepokojují nekontrolované GMO v těchto produktech, zejména ve formě syntetické kontaminace DNA.“

Nyní říká, že jeho děti nedostanou žádné další dávky vakcíny. „Myslím, že Therapeutic Goods Administration udělala hroznou chybu, když schválila mRNA vakcíny Covid-19, zejména pro použití u dětí,“ říká lékař.

„Doufám, že mRNA vakcíny Covid-19 budou okamžitě pozastaveny až do vyhodnocení Úřadem pro regulaci genetického inženýrství.“

Regulační nečinnost

Dr Fidge a právní tým věří, že Moderna a Pfizer věděly, že jejich produkty obsahují GMO. Kromě toho byly v roce 2022 regulační orgány informovány o obsahu GMO, ale nepodnikly žádné kroky.

„Přijali jsme tento případ, protože žádný z příslušných regulátorů nic neudělal,“ říká Ashby-Koppens.

„Správa terapeutického zboží a Úřad pro regulaci genových technologií byly v roce 2022 informovány, že tyto produkty obsahují GMO, a nepodnikly žádné kroky. Občané byli ponecháni dělat to, co po nich chce australská vláda.“

V tomto případě je třeba poznamenat, že společnost AstraZeneca požádala OGTR o licenci GMO, než požádala TGA o prozatímní schválení pro svůj produkt Vaxzevria.

Gillespie, který právě publikoval recenzovaný článek nazvaný The Canaries in the Human DNA Mine, říká:

„Bohužel nyní musíme předpokládat, že DNA Australanů, kteří tyto léky dostávali, a také jejich potomků, nebyla trvale změněna.

„Je to zničující a bude to mít dalekosáhlé, bezprecedentní negativní zdravotní důsledky. To je přesně to, čemu měl zákon Gene Technology Act 2000 zabránit.“

Zdravotníci volají po vyšetřování

Společnost Australian Medical Professionals Society (AMPS) nyní vyzývá australské lékařské a vědecké vysoké školy a asociace, aby prošetřily obvinění z nepovolených GMO ve vakcínách Covid mRNA od společností Pfizer a Moderna.

V lednu tohoto roku kardiolog AMPS Dr. Christopher Neil poslal dopis ministru zdravotnictví profesoru Brendanu Murphymu, ve kterém vyjádřil obavy, že mRNA vakcíny Covid by měly být zakázány.

Dopis se týkal výše zmíněné studie, ve které švédští vědci prokázali reverzní transkripci mRNA z vakcíny Covid od společnosti Pfizer do DNA in vitro.

Profesor Murphy tyto obavy odmítl a odpověděl:

„Nepravdivě tvrdili, že mRNA vakcíny jsou genové terapie – nespadají pod právní rámec, který upravuje TGA a OGTR. mRNA vakcíny nevstupují do jádra ani neinteragují s DNA a charakterizovat je tímto způsobem je zavádějící.“

Prof. Murphy však nepředložil žádný důkaz na podporu tohoto tvrzení ani na vyvrácení výsledků studie, na kterou se AMPS odvolává.

Dr Neil říká, že s ohledem na zásadu předběžné opatrnosti a lékařskou zásadu „neubližuj“, nelze tvrzení o GMO ignorovat a je třeba je prošetřit.

„Naši členové to považují za minimální úroveň náležité péče, která je vyžadována pro dodržení ducha i litery zákona,“ řekl Dr. Neil.

„Lékaři a vědci mají etickou a profesionální povinnost informovat veřejnost, když se vládní úředníci mohli dopustit chyby, která ohrožuje zdraví a životy obyvatel a budoucích generací.

Pokud jsou tato obvinění pravdivá, je to bezprecedentní a představuje to jasnou a současnou hrozbu pro integritu lidské DNA bez ohledu na to, kde byly tyto produkty nasazeny.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Australský lékař žaluje společnosti Pfizer a Moderna kvůli neschváleným GMO ve vakcínách mRNA

  1. mají to dobře promyšlené nejpozději v roce 2025 začnou ovce na ty jedy umírat mezitím už bude hotová pandemická smlouva WHO a změny MZP a blbečci očkovaní na to znova skočí i když jdou tím defakto na Smrt ale mužou sebou stáhnout i nás pokud nebude alternativa dost silná aby byla ve vládě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout