Španělsko: Polonahé ženy vítají připluvší africké obohacovače (video)

Španělsko: Polonahé ženy vítají připluvší africké obohacovače (video)

Téměř 500 000 ilegálů, kteří čekají v Libyi na svou další cestu do Evropy, již houfně připlouvá na prázdninové pláže ve Středozemním moři.

Nedávno jste zde mohli vidět mnoho videí z Itálie, kam tyto hordy míří.

Nyní je celá flotila na cestě do Itálie:

Samozřejmě nezapomenou cestou zničit doklady, aby mohli tvrdit, že jsou nezletilí:

A další čekají v severoafrickém přístavu na cestu do Evropy:

Nyní se objevily i obrázky ze Španělska, které ukazují, jak se loď blíží k pláži a obohacovači běží na pevninu a jásají.

Obzvláště bizarní je pak scéna, která je pravděpodobně jedinečnou ukázkou západního úpadku. Tato scéna, se odehrála v přírodním parku Cabo de Gata-Nijar v jižním Španělsku.

Další loď plná Afričanů v produktivním věku (všichni muži) přistála na pláži o víkendu.

Ale místo toho, aby se v místě objevila policie nebo pobřežní stráž, jsou obohacovači ve skutečnosti vítáni ženami v tangách a nahoře bez. Dokonce jim pomohly z lodi.

Při těchto scénách si Arabové a černoši musí skutečně myslet, že přistáli v zemi zaslíbené, kde jim bude nabídnut dům, luxusní auto a vysoké kapesné, zatímco  nevěřící ženy na ně ochotně čekají.

Ale přesvědčte se sami…

 

Zda se jedná o Španělky či například německé (nebo jiné) turistky žádné zdroje neuvádí. Nicméně očividně jde o nadšené vítačky, které výměnu obyvatel nepokrytě odporují…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Španělsko: Polonahé ženy vítají připluvší africké obohacovače (video)

  1. jsou mrdle na hlavu 🤕 vítat své budouci dobyvatele a vrahy národu asi se už těší na právo šaría a nošeni všelijakych Nikabu, Burek, Hidžábu, šátek a podobných blbostí ale já jim to přejí a s plnými doušky až se dozvědí jakou mají ženy hodnotu v islámu tak bude pozdě

  2. je spravedlivé, že obyvatelé bývalých kolonií nyní přijíždějí do zemí svých staletých kolonizátorů aby si vybrali alespoň malou část toho o co byli až do nedávné minulosti okrádání kolonizátory a neokolonizátory. Blahobyt Anglie, Francie, Německa, Holandska, Belgie byl založen na drancování jejich přírodního bohatství a na otrocké práci. My jsme kolonie nikdy neměli, proto jim nic nedlužime.

  3. Přešitý transky lítaj po plážích a těšej se na plnění kaďáku. Nicméně jakmile Akbar zjistí, že na místě růžové brány zavazí hnusnej blembák, nebude zvědavej na Tisíc a jednu noc, ale dvěma šmikama provede dekokotizaci a dekapitaci.

  4. A živí budou závidět mrtvým. Když vidím jaký debilismus a kreténismus ovládá tenhle svět, tak člověk ztrácí chuť žít a raději by už byl tam kde odpočívají naši předci. Tahle banda psychopatů opravdu ztratila jakýkoliv pud sebezáchovy a nedokáže si ani jen malinko představit kam tohle vše spěje. To bude skutečné peklo na Zemi až tohle jednou dojde vrcholu. Radši ať tuhle Zemi zasáhne nějaký asteroid než aby naší planetu ovládnul tenhle debilismus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout