Německo: Klimatičtí extremisté zapálili auta

Německo: Klimatičtí extremisté zapálili auta

Je víc než pravděpodobné, že za tento útok klimatické šílence nepotká horší trest než pokuta, kterou díky svým bohatým mecenášům – zejména z USA – bez problémů zaplatí, aniž by jim to učinilo větší újmu.

Systém klimatické extremisty podporuje – a nedávno dokonce i WEF vyzvalo ke shovívavosti, aby klimaalarmisté nebyli za svoje podvratné činy nijak trestáni, případně aby byly tresty jen symbolické.

Systém je tedy nyní nastaven tak, že jde těmto jedincům nebývale na ruku. Pokud zůstaneme u Německa, tak tam před časem soudkyně klimatické extremisty osvobodila a dokonce je chválila, zatímco jejich odpůrce odsoudila.

Lze předpokládat, že i radikálové, kteří řádili v mnichovském autosalonu, vyváznou bez trestu, pomineme-li zaplacení náhrady škody, kterou rádi uhradí jejich sponzoři…

Aktivity „klimatických idiotů“ stále více sklouzávají k terorismu. V časných ranních hodinách 10. července 2023 zapálili neznámí pachatelé v areálu prodejce automobilů v Mnichově dva nové terénní vozy BMW X5: dieselový a elektrický. Hasičům se podařilo zabránit šíření plamenů do sousední budovy pouze díky rychlému uhašení požáru.

Každý, kdo založí takový oheň, zjevně přijímá případnou smrt lidí. Klimatický alarmismus tak zachází příliš daleko. Část scény je zjevně ochotna chodit po mrtvolách, aby šířila strach a získala pozornost veřejnosti.

Teprve s dvoudenním zpožděním vyšlo najevo, že se na internetu k útoku přihlásila klimatická scéna. Je to „první reakce“ na probíhající trestní řízení proti „klimatickému lepidlu“, píše „Welt“. Podle zprávy „násilně vyřadili“ dvě terénní vozidla.

V Berlíně-Pankowě pro změnu klimatičtí šílenci v červnu propíchli pneumatiky 50 terénních vozidel. Majitelé byli většinou dělníci, kteří měli v důsledku toho problém se dostat do práce autem.

V únoru neznámí pachatelé zapálili terénní vozidlo Porsche „Panamera“ v areálu Porsche Center v Mnichově-Haidhausenu. To mělo za následek škody na majetku, na budově společnosti a na samotném vozidle ve výši přibližně 200 000 eur.

V případě současného útoku vyšetřovatelé odhadují škody na majetku na 100 000 eur.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Německo: Klimatičtí extremisté zapálili auta

  1. tam by měl přijit Filip Turek bylo krásné jak udělal s aktivisty proti Klimatu Arne Springoruma totálního blázna koukněte na videa na youtube 120 pro Prahu a nebo si ho mužete poslechnout na Xaver Live

  2. Zabíjať,zabíjať, zabíjať. Nič iné si títo „aktivisti“ nezaslúžia ako násilnú smrť. A ich sponzori a podporovatelia, napríklad Európska komisia, samozrejme tiež. Jedine zavedenie toho najtvrdšieho islamského práva na saudskoarabský spôsob raz navždy zastaví „protesty“ tohto druhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout