San Francisco: Zboží v supermarketech je pod zámkem, některé obchody jsou vyloupené až 20x denně (videa)

San Francisco: Zboží v supermarketech je pod zámkem, některé obchody jsou vyloupené až 20x denně (videa)

Včera jste si zde mohli přečíst o situaci v americkém San Franciscu a podívat se na některé záběry z jeho ulic. Centrum města se stále více plní stany bezdomovců, v zapadlejších uličkách se hromadí narkomani a jen cizinec neznalý situace ve městě může ponechat auto zaparkované na ulici bez dozoru.

Krade se všude kam se podíváte a krádeže, stejně jako rabování obchodů, se většinou neřeší. Policistů je málo, protože od protestů BLM většina demokratických měst razantně snížila stavy policie.

Černoši jsou navíc – pokud nespáchají vyloženě násilný trestný čin vedoucí k těžkému ublížení na zdraví či smrti – beztrestní. Už si zvykli, že cokoli potřebují, najdou „za pět prstů“ v těch obchodech, které se i přes bezpočet loupeží a rabování stále ve městě drží.

Deník Daily Mail v úterý uvedl, že zločiny krádeží v obchodech nyní ve městě dosáhly tak překvapivých výšin, že se obchody s potravinami nyní uchylují k zoufalým opatřením, včetně zavírání mrazáků, aby zabránily zločincům v rabování jejich provozoven.

Betty Yu, místní reportérka CBS, sdílela video, které ukazuje dveře v sekci mražených potravin v místním obchodě Walgreens zajištěné řetězy a zámky. New York Post uvedl, že nakupující potřebují pomoc personálu při nákupu produktů.

Její video pokračuje dalšími řadami výrobků, včetně domácích potřeb, kosmetiky a občerstvení, zamčené za plastovými bariérami na regálech. Také vypouští šokující statistiku: zloději vyrabovali VŠECHNU pizzu a zmrzlinu nejméně 20krát denně.

Dále Betty pod tweetem uvádí, že plexisklo zatím svoji funkci neplní, lupiči jej jednoduše rozbijí a ukradnou si co potřebují.

Jiný obyvatel města ukazuje zajištěný mrazák v jedné z místních drogerií. Uzavřeno bylo i mnoho dalších položek:

Obraz

San Francisco Standard uvádí, že pracovníci odcházejí, protože jsou unaveni neustálým odemykáním položek a jejich nošením k pokladně pro zákazníky.

A takto si někteří hezky nenápadně nakupují z nezajištěných regálů „za pět prstů“. Nikdo zloděje nezastaví, protože Kalifornie celkově dekriminalizovala krádeže v obchodech:

 

A  proč nikoho nezatkne ani zbytečná ochranka? To vám vypoví příběh jednoho pracovníka ostrahy obchodu.

Obraz

Tohle je Scotty Enoe.

Enoe je bezpečnostní strážce CVS, který byl zatčen v New Yorku před více než týdnem poté, co se bránil před Charlesem Britem, zlodějem, který ho napadl, hodil ho na zem a udeřil ho do obličeje poté, co ho Enoe konfrontoval kvůli krádeži v obchodě.

To vedlo k tomu, že Enoe vytáhl nůž a bodl recidivistu Brita v sebeobraně. Brito svým zraněním krátce poté podlehl.

Brito byl  bezdomovec, který měl v minulosti 16 předchozích zatčení od roku 2017 a několikrát přišel do tohoto obchodu, aby kradl, ale Enoe ho dřív varoval, že ho zabije.

Enoe je obviněn z vraždy a nezákonného držení zbraně. V současné době je na kauci doma, musel odevzdat svůj pas, musí nosit monitor kotníku a má přísné podmínky ohledně toho, kde může být každý den.

Totéž se mohlo stát v jakémkoli městě vedeném demokraty. A také se to děje, nedávno jste si zde mohli přečíst příběh dvou propuštěných prodavaček. Ty jejich zaměstnavatel propustil proto, že na zloděje zavolaly policii, namísto toho, aby je prostě nechaly krást a pak volně odejít.

A nezdá se, že by se mělo cokoli v budoucnu změnit, snad vyjma demografického složení takových měst. Ten, kdo bude chtít ještě žít normálně, tak jako dřív, prostě uteče do takových měst, která neovládají woke šílenci.

Pokud si však s sebou přistěhovalci z demokraty vedených měst přivezou i svoje volební návyky, mohou časem udělat podobnou žumpu i z dalších, zatím ještě poměrně poklidných a bezpečných měst…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

5 thoughts on “San Francisco: Zboží v supermarketech je pod zámkem, některé obchody jsou vyloupené až 20x denně (videa)

  1. Kdyby ve valce Severu proti Jihu vyhrali jizane, tato situace by nikdy nenastala. Stalo Americe to osvobozeni cernochu za to? Sli by do toho, kdyby tusili, co je ceka? My v Evrope dnes uz vime, co od cernochu ocekavat. Opravdu je tu chceme?

  2. To bude zase nějaký fake. V takové demokratické společnosti nevěřím, že se to tam děje. Výdyť USA je nejbohatší stát na sbětě a lidé se tam mají královsky dobře, tak nepotřebují přece rabovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout