USA: Snahy o sabotáže v kinech, která promítají „Sound of freedom“ (videa)

USA: Snahy o sabotáže v kinech, která promítají „Sound of freedom“ (videa)

Z celých USA jsou hlášeny snahy o různé sabotáže, ke kterým dochází během promítání filmu Sound of freedom. Ten již vedl žebříčky návštěvnosti a zdá se, že právě podobné akce mají za cíl odradit další zájemce o shlédnutí filmu.

Různé účty na aplikacích sociálních médií, jako jsou Twitter, Tik Tok a Facebook, přetékají tvrzeními o sabotáži ze strany AMC kvůli nedostatku klimatizace v místnosti, rozsvíceným  světlům a požárním alarmům.

Podívejte se nejprve na několik různých takových incidentů z celých USA. V těchto případech se vždy jednalo o stejnou síť kin AMC:

 

TOP 10 vlatníků kina AMC:

Obraz
Za oběma dominantními vlastníky sítě kin stojí přesně ti, kdo se snaží pedofilii v celém světě prosadit jako něco zcela normálního.

Podle informací se však sabotáže objevily i v některých dalších kinech, zatím je tedy nejisté, do jaké míry má AMC zájem film sabotovat. Na druhou stranu je možné, že očekávali malý zájem a toto je reakce na fakt, že se ze zatracovaného filmu stal kasovní trhák.

Pokud by totiž byla návštěvnost příliš malá, jak doufali, mohli by film o to lépe veřejně pranýřovat. Nicméně mezi fanoušky filmu se nyní v USA šíří výzva k bojkotu této sítě kin ve stylu velmi úspěšného bojkotu piva Bud Light.

Připomínám, že film s Jimem Caviezelem v hlavní roli je založen na skutečném příběhu Tima Ballarda, bývalého agenta pro vnitřní bezpečnost a jeho mise zachránit děti před obchodem se sexuálními otroky v Kolumbii. Byl to překvapivý hit, přestože konkuroval nejnovějšímu pokračování „Indiana Jonese“ a dalším letním trhákům.

Proti filmu se ovšem vzápětí strhla vlna odporu zejména ze strany mainstreamových médií a pedofily protknutého Hollywoodu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

5 thoughts on “USA: Snahy o sabotáže v kinech, která promítají „Sound of freedom“ (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout