Peru vyhlašuje zdravotní stav nouze – kvůli známým vedlejším účinkům covid očkování

Peru vyhlašuje zdravotní stav nouze – kvůli známým vedlejším účinkům covid očkování

Je poměrně málo známo, že i některé jihoamerické země zaváděly poměrně tuhý covidfašismus, včetně do značné míry povinného očkování. K těmto zemím patřily například Chile, Argentina nebo Peru a po změně vlády nyní také Brazílie.

Právě v Peru nyní řeší zdravotní problémy, které před hromadnými aplikacemi genových injekcí téměř neznali.

V Peru bylo zaregistrováno neobvyklé nahromadění syndromu Guillain-Barrého.

V sobotu proto peruánská vláda vyhlásila národní zdravotní stav nouze. Některá opatření mají podle vyhlášky vstoupit v platnost během následujících 90 dnů.

Pikantní: Dokonce i německý mainstream poznamenává, že toto vzácné neurologické onemocnění je vedlejším účinkem vakcíny proti covidu.

Guillain-Barrého syndrom vede ke svalové slabosti a paralýze, která může vést k smrti, pokud je narušen dýchací systém. Nemoc je ve skutečnosti velmi vzácná, ale v Peru od ledna stoupl počet registrovaných případů na 180 – čtyři lidé prý už zemřeli.

Vláda proto v sobotu vyhlásila národní zdravotní stav nouze, aby podpořila laboratoře a kliniky v diagnostice a zajistila dodávky imunoglobulinů k léčbě nemoci.

Příčina náhlého nárůstu případů zatím nebyla objasněna. V průběhu hromadného očkování se opět vyskytly případy GBS, takže se autoimunitní onemocnění dostalo do povědomí širší veřejnosti. 

První oficiální varování byla vydána v roce 2021 pro vektorovou vakcínu Johnson & Johnson, ale studie ukázaly, že k onemocnění může dojít po podání jakékoli „vakcíny“ proti Covidu.

Ve skutečnosti byla v prosinci 2020 klinická studie čínské vakcíny Sinopharm v Peru dočasně pozastavena, protože u subjektu se vyvinul GBS.

Peru má vysokou proočkovanost – téměř 90 procent občanů bylo alespoň jednou očkováno proti Covidu. Přesto je Peru jednou z těch zemí, které byly takzvanou pandemií obzvláště silně zasaženy. 

Bylo zaznamenáno 221 000 úmrtí s covidem – kolik úmrtí však bylo skutečně způsobeno čistě Covidem-19, je nejasné (zřejmě jako všude jinde půjde o max. 10%).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Peru vyhlašuje zdravotní stav nouze – kvůli známým vedlejším účinkům covid očkování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout