Christine Andersonová varuje globalisty z WHO: „Budeme s vámi bojovat na každém kroku“ (video)

Christine Andersonová varuje globalisty z WHO: „Budeme s vámi bojovat na každém kroku“ (video)

Před pár dny jste si zde mohli přečíst o nedávném setkání odpůrců chystané diktatury WHO v podobě pandemické smlouvy a změn MZP.  Právě na tomto setkání zazněly některé zajímavé projevy směrem k WHO.

„Vy jste začali tento boj. Chtěli jste tento boj, a tak ho máte mít. Pojďme bojovat.“ To prohlásila bojovná europoslankyně Christine Andersonová minulý týden v Evropském parlamentu během setkání proti pandemické smlouvě WHO a změnám MZP.

Oslovila „globalistické misantropy“ z WHO.

„Budeme s vámi bojovat na každém kroku,“ řekla Andersonová, k níž se připojili poslanci Mislav Kolakusic, Cristian Terhes a Virginie Joron a profesor Mattias Desmet.

„Podporují nás miliony lidí z celého světa, kteří jsou silou, se kterou je třeba počítat. Jsou nás miliony,“ řekla.

„Jste marginální menšina,“ trvala na svém Andersonová. „Nemáte právo rozhodovat za lidi, co chtějí a co nechtějí. Dostaneme vás,“ varovala. „A nepřestaneme, dokud nebude práce hotová.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Christine Andersonová varuje globalisty z WHO: „Budeme s vámi bojovat na každém kroku“ (video)

 1. pokud zavedou pandemickou smlouvu WHO a změny MZP je to jako vyhlašeni války jestli nás chtějí zabijet jedy budeme se bránit i kdyby tekli potoky krve nasrat na Zrudy patři před nejvyšší soud a pak trest smrti na Gilotině

 2. Pani Christine Andersonová je odvážny, statočný človek, rovnako jej spoločníci. Ale čo ak sa ohlasovaný vírus predsa len dostane medzi ľudí a lekári odmietnu adekvátnu pomoc nezaočkovaným alebo ich budú diskriminovať na príkaz „zhora“?

  1. Když se jed (tedy žádný virus) dostane mezi lidi, tak ať je rozhodně nenapadne běžet za svým ošetřujícím lapiduchem. Jediné, co by tyto lidi čekalo, je „léčba“ „léky“ nebo „prostředky“, které beztak vyrobili titíž zmetci co ten jed (made in Rockefeller’s labs), a jejichž jediným cílem je zvýšit počet komplikací anebo rovnou úmrtí pro svoji propagandu 24/7, že „pandemie“ je „skutečně rozsáhlá, vážná a nebezpečná“.
   Samotným lapiduchům jste u zadku, ti hrabou jen své body a provize. A ty jsou v „pandemiích“ pohádkově vyšší.
   Mimochodem, pokud jste otráveni a neběžíte v panice za externí pomocí, ale spočinete v klidu na vlastním lůžku, s největší možnou pravděpodobností si uchráníte život a zdraví. Stačí to vyležet, přebolet a vysprchovat studenou vodou.
   A vůbec, každý, kdo leze za svým lapiduchem, si jen zadělává na problémy a později si doslova kope vlastní hrob. Nejvyšší počet úmrtí na světě způsobuje právě „léčba“ a nekonečné lapiduší „experimenty“. Možná lze tolerovat chirurgy, kteří napraví zlomeninu (nicméně třeba kováři kdysi uměli totéž i bez hogo fogo titulů), ale ostatní zmetci v bílých pláštích ještě nikdy nikoho nevyléčili. Právě naopak. A nemyslete si, každý z nich to dobře, velmi dobře tuší, nebo dokonce s naprostou hrůznou jistotou ví. Jen nejsou schopni tuto děsivou pravdu přiznat sobě, natožpak svému okolí.
   Toto je naprosto zvrácené Rocefellers zdravotnictví. Vytvářet zároveň problémy i řešení v ruku v ruce s mediální propagandou, finančním vykořisťováním, spoluúčastí všech zainteresovaných na zločinném spiknutí (včetně jejich korupčního uplácení nebo vydírání) a v neposlední řadě vyrábění nekonečného řetězce obětin zlomyslným božstvům toužících po dramatech.
   Jediné poslání skutečného zdravotnictví má být podpora nemocného v bolesti nebo nevyhovujících sociálních podmínkách a jeho laskavé navádění na sebeléčící proces zakódovaný v jeho vlastním těle.

  2. Pandemické smlouvy? Nikdy žádná pandemie nebyla. WHO se zpronevěřilo svému poslání. Viry neexistují, jsou jen patogeny. Viry nikdo na světě nedokázal. Prý viry mutují, potom jaký smysl má vakcína?
   John Virapen původem Ind začínal před čtyřiceti lety jako obchodní zástupce farmaceutických společností, poslední roky byl ředitelem švédské pobočky Eli Lilly & Company, jedné z největších mezinárodních farmaceutických společností.
   Podílel se na rozvoji agresivních marketingových strategií, které mnohdy zahrnovaly korupci.
   Dnes o těchto praktikách, které jsou podle něj běžné ve všech farmaceutických společnostech, přednáší po celém světě a napsal o nich knihu Nežádoucí účinek: Smrt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout