Německé noviny tvrdí, že násilí na koupalištích je zaviněno vysokými cenami hranolků

Německé noviny tvrdí, že násilí na koupalištích je zaviněno vysokými cenami hranolků

V Německu došlo k takové velmi paradoxní situaci: Zatímco hranice jsou otevřené dokořán a do země může volně bez kontroly vstoupit v podstatě kdokoli, tak při vstupu na koupaliště má docházet ke kontrolám dokladů.

Tyto kontroly jsou reakcí na nepokoje, napadání návštěvníků, sexuální útoky, napadení personálů a kálení ve venkovních prostorách koupališť.

To vše se děje v režii arabských, tureckých a čečenských gangů, které již mnohá koupaliště v obohacovaných oblastech vyhlásily za „obsazené“ území.

Ovšem politicky korektní mainstream se opět snaží najít příčiny dnes už bezpočtu incidentů na koupalištích po celé zemi úplně někde jinde než u obohacujících zatím ještě menšin…

Od začátku letní koupací sezóny se násilí a sexuální útoky v německých veřejných bazénech ze strany komunity migrantů v zemi dostaly na titulní stránky novin a staly se žhavým tématem. Nyní se jedny z předních německých novin pokusily vysvětlit, že k násilí dochází kvůli rostoucím cenám hranolků.

„Cena hranolků ve venkovních bazénech roste. Je to tragédie – jsou jedním z pilířů léta. Není divu, že se mnoho koupajících zbláznilo,“ píše se v článku Zeit.

Článek pokračuje oslavou hranolků jako základu plaveckých zkušeností každého Němce a dále tvrdí, jaký vliv mají rostoucí ceny na „nepokoje“ na koupalištích.

Obraz

Mnozí Němci se na článek rychle vrhli. Koneckonců došlo k vážným incidentům na německých koupalištích, včetně sexuálního napadení sedmi dívek během dvou dnů na jediném místě.

Kritici mainstreamového sdělení naznačují, že snaha vyvinit obohacovače je vskutku zarážející, stejně jako zdůvodnění nepokojů a útoků na dívky.

Německá Alternativa pro Německo (AfD), která je v současné době druhou nejpopulárnější stranou v Německu a v průzkumech nadále roste, se k šílenému zdůvodnění mainstreamu samozřejmě také vyjádřila:

„Zeit obviňuje ‚ceny hranolků‘ z násilí a sexuálních útoků ve venkovních bazénech, ZDF tvrdí, že jde o souhru horka a setkání mnoha lidí, Deutschlandfunk píše o příliš vysokých ‚očekáváních‘, která nelze splnit. Míra, do jaké média trivializují problémy s migrací, už nezná mezí,“ napsala Alice Weidelová, parlamentní předsedkyně strany AfD.

Šéfka AfD pravděpodobně odkazovala na článek z loňského roku, který tvrdil, že změna klimatu a související zvýšení teploty by mohly vysvětlit násilí v německých plaveckých komplexech. Deutchlandfunk zároveň tvrdil, že koupající se měli očekávání, která nebylo možné splnit, což vyvolalo masové násilí.

Skuteční pracovníci na koupalištích však nabídli zcela jiný důvod pro rostoucí násilí.

Zrovna minulý týden napsali zaměstnanci venkovního plaveckého komplexu Columbiabad v Berlíně dopis novinám Der Tagesspiegel, v němž si stěžují na pachatele, které popisují jako „převážně arabské migranty a Čečence“, kteří se podílejí na sexuálním obtěžování žen a masových rvačkách v areálu, zatímco také zanechávají komplexy v nechutných podmínkách.

V důsledku toho bylo koupaliště uzavřeno na dobu neurčitou kvůli pracovníkům, kteří onemocněli ze stresu.

V dopise není žádná část, kde by zaměstnanci bazénů uváděli rostoucí napětí kvůli rostoucím cenám hranolků nebo změně klimatu jako důvody násilí na koupalištích.

Již v roce 2022 prezident Spolkové asociace německých plavčíků (BDS) Peter Harzheim řekl, že již nemůže doporučit, aby rodiny navštěvovaly taková zařízení. Harzheim tvrdil, že by se choval nezodpovědně, kdyby navštěvoval venkovní bazén se svými třemi vnoučaty kvůli častému násilí a útokům.

Někteří jedinci byli vážně zraněni. V loňském roce si například žena zlomila nos, když byla zatažena doprostřed hromadné rvačky mezi cizinci.

Začátek letošní letní koupací sezóny byl svědkem další vlny masových rvaček a tentokrát různé zpravodajské služby zaznamenaly úspěchy ve sledovanosti ve svém zpravodajství, včetně videa z Weltu, které nasbíralo přes půl milionu zhlédnutí.
Zpráva podrobně popisuje, jak byl celý plavecký bazén Columbiadamm v multikulturní čtvrti Neukölln v Berlíně uzavřen kvůli více než 40 válčícím mladíkům.
Welt svaluje vinu přímo na „macho kulturu“ mladých imigrantů. V Pankowě musel být bazén uzavřen dvakrát během jednoho týdne kvůli masovým rvačkám mezi mladými Araby.

V německém městě Celle 20 „zuřících mladíků“ napadlo plavce a došlo i k sexuálním napadením, včetně zbití jedné ženy, která odmítla jejich návrhy. Když se je plavčíci pokusili zastavit, vyhrožovali jim také. V důsledku toho byl celý bazén uzavřen.

Nyní německá levicová vláda navrhuje nepřetržité policejní síly v problémových místech a zvýšené bezpečnostní kontroly. AfD však vyzvala k posílení hranic Německa, namísto kontrol u vstupu do veřejných bazénů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německé noviny tvrdí, že násilí na koupalištích je zaviněno vysokými cenami hranolků

  1. dokud bude v politice Německá stále podpora vizi Wir Schaffen Das tak se Němci ve svých sračkách s migranty utopy až bude mít AFD v celém Německu aspon 51% tak se nic nezmění i kdyby vyhrala volby tak všichni udělají koalici proti ni nemluvim o vychodním Německu tam dokaže vládnout i sama a pruzkumi drti ale zbytek Německá je jina situace větší počet Debilu a obohacovaču kteří už mají volební právo

  2. V časoch NDR veru nič také na kúpaliskách nehrozilo… Politická korektnosť voči moslimským zločincom /a ich faktická beztrestnosť/ nepozná hraníc takmer nikde v Európe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout