Perverzní Drag queen produkce pro děti s bruskou (video)

Perverzní Drag queen produkce pro děti s bruskou (video)

Vzhledem k tomu, že také u nás se již rozmáhají produkce většinou pedofilních tzv. Drag queen před malými dětmi, je dobré se občas podívat, jak daleko tyto akce zachází tam, kde je již v podstatě normalizovali.

Otázka je, co za rodiče vezme svoje dítě na podobné veřejné produkce, které jsou vždy deklarovány jako „vhodné pro děti.“ To je podpora sexualizace dětí a pedofilie jak ze strany organizátorů (zřejmě taktéž poněkud zvrhlých jedinců), tak samotných rodičů.

Podobná vystoupení by ještě někdy před 20 lety zůstala v soukromí nějakých klubů jen pro dospělé, což je naprosto v pořádku, nicméně dnes se tyto perverzity prezentují zejména jako akce pro děti.

To jen dále potvrzuje úpadek společnosti, která se neštítí prznit ty nejmenší.

Tak jak nyní u nás se před několika málo lety začalo na Západě se čtením pohádek Drag queen v knihovnách, později to již pokročilo k mazlení malých dětí s většinou pedofilními transkami a podobným produkcím jako je ta, na kterou se můžete podívat níže…

Drag Race UK „Crystal“-  jehož skutečné jméno je Chris Munro – byl v sobotu viděn oblečený v síťovaných punčocháčích a vysokých podpatcích, třímající elektrické nářadí – úhlovou brusku, která zřejmě měla představovat jistou sexuální pomůcku.

Produkce se odehrála v zábavním parku Adventure Island v Southend on Sea v Anglii, ale organizátoři později popřeli, že by vystoupení pro děti mělo nějaké sexuální konotace.

Munro byl spatřen, jak dělá výrazné pohyby boky, zatímco přejížděl rukou nahoru a dolů po úhlové brusce, kterou držel v rozkroku, a vysílal jiskry, když tlačil elektrické nářadí na kovovou desku na rozkroku.

Tato show se odehrála před publikem více než 50 lidí, včetně několika dětí, podle videozáznamu, který získal Daily Mail.

Drag queen, který se objevil v první sezóně BBC RuPaul’s Drag Race UK, údajně vystupoval na akci související s Pride, která se konala v rodinném zábavním parku.

Munroovo oplzlé chování bylo odsouzeno znepokojenými rodiči, z nichž jedna matka řekla, že se po zhlédnutí videoklipu už nikdy nevrátí na Adventure Island.

„Nevrátím se tam a nevezmu tam své děti,“ řekla Amanda, matka dvou dětí. „To je hranice, kterou nepřekročíte. To mi říká vše, co potřebujete vědět o tom, jak si váží dětí.“

Amanda dodala, že její přítel, který natáčel video v zábavním parku, byl „zděšen“, když viděl představení, vzhledem k tomu, že jeho dítě bylo v publiku.

„Byl pobouřen a zděšen. Rozzuřilo ho to,“ řekla.

Amanda také zmínila, že její kamarád, který video natočil, se ve skutečnosti rád účastní akcí Pride, ale že tato konkrétní událost „není v pořádku“ kvůli přítomnosti dětí.

Mezitím drag queen řekl Daily Mail, že věří, že „nic“, co udělal v představení, nebylo sexuální.

„Můj čin se nijak neliší od toho, co můžete vidět v Britain’s Got Talent, od Lady Gaga na MTV nebo od pouličního umělce v Covent Garden,“ trval na svém Munro.

„To je považováno za ‚sexuální‘ jen proto, že jsem vystupoval v dragu,“ tvrdil.

Není to poprvé, co se Munro dostal na titulní stránky novin.

V roce 2021 bylo oznámeno, že žaloval hvězdu filmu My Son Hunter Laurence Foxe poté, co herec nazval Munroa a dva další lidi „pedofily“ na sociálních médiích.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Perverzní Drag queen produkce pro děti s bruskou (video)

  1. O pár rokov ten úchyl príde o hlavu,podobne ako Elton John či Banksy – odtne mu ju na námestí kat vyškolený v Saudskej Arábii… Tvrdá šaría na rijádsky spôsob už klope na dvere.

  2. Jste normální? Opěvujete tady pravo šaria ? Vaše hlava půjde hned jako druhá ,pokud nejste muslim který tady provokuje. Nemůžem se
    pak divit jak to u nás vypadá a kam to směřuje .No nic.

  3. Když nepromluvíte na veřejnosti a nepostavíte se proti tomuto otevřeně osobně v školách, v knihovnách kde muži převlečení za ženy čtou dětem knížky , proti pedofilii ,proti tomu aby úchylnosti ničili děti tak nepište v příspěvcích anonymní hlouposti protože nikdo tady pořádek za nás neudělá ani politici ,ani neziskovky ani afričané,ani zbraně,ani Trump a Putin už vůbec ne, NIKDO. Je to dlouhodobá neschopnost a úpadek morálky společnosti když lidé tohle dovolili. Naši předci se v hrobech obrací.

  4. Doufal jsem, ze tato zvracenost nebude mit tak velkou podporu a oporu populace, ale stalo se. Pokrivena soudnost tohoto hnusu a jeji povyseni se nad mravnim kodexem je extremni, ale bohuzel dosahne sveho vrcholu a tim i sve silne pozice ve spolecnosti, kterou bude uplatnovat cim dal vice, tak jako jine zvracenosti, ktere se klubou na povrch do povedomi verejnosti. Co na to rict, zkaza teto reality je nevyhnutelna v oblastech, kde se siri tato primitivni a nenapravitelna uroven civilizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout