Mohamedáni obsadili švédské Malmö (videa)

Mohamedáni obsadili švédské Malmö (videa)

V současné době je celé Švédsko v ohrožení z důvodu několika nedávno povolených pálení koránu. Výzvy k útokům padají ve všech islámských zemích a centra měst jsou v reakci na tyto výhružky střežena ozbrojenými policisty.

Útok však jistě nehrozil v Malmö, kde včera vyšly do ulic tisíce muslimů. Ti slavili svátek, při kterém se často mrskají až do krve a někdy dokonce řežou do krve i vlastní děti.

Počet muslimů v ulicích třetího největšího švédského města je velmi alarmující i proto, že je v něm zastoupena ve Švédsku okrajová šíitská náboženská skupina.

Jde-li tedy v tomto případě o „velmi okrajovou“ skupinu, kolik muslimů je asi v celé populaci?

V sobotu tisíce šíitských muslimů pochodovaly Malmö na demonstraci moci. Ve videoklipech je vidět, že ženy jdou vzadu a mají pouze černé  oblečení.

Šíitští muslimové slaví svátek ‚Ašura‘ v pochodu za smrt mučedníka imáma Hosseina. Průvod (viz první video), který je rozdělen podle pohlaví, začal v Norra Grängesbergsgatan a pokračoval do Konsthallstorget v centru města.

V jiném videu jsou muslimští muži vidět, jak praktikují svůj den smutku tím, že se bijí. 

Ve videoklipech jsou šíitští muslimové  z Malmö:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Mohamedáni obsadili švédské Malmö (videa)

      1. Breivik pozabíjal 77 ľudí, v drvivej väčšine mládežníkov, svojej etnickej skupiny… Váš komentár niečo vypovedá o Vás – nepoviem čo, lebo čitatelia nepochybne nepotrebujú nápovedu. Môžete sa akurát tak hanbiť!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout