Francouzské Calais: Ilegálové zaútočili na dům místních obyvatel (video)

Francouzské Calais: Ilegálové zaútočili na dům místních obyvatel (video)

Jak jistě víte, tak francouzské město Calais je jednou z hlavních přestupních cest pro ilegály, kteří směřují do Velké Británie. I proto se zde kumuluje mnohem víc invazních jedinců než kdekoli jinde.

Před časem si na okraji města zřídili ilegální tábor, tzv. „Džungli.“ Ten byl zhruba před dvěma lety zbourán a zcela zrušen, takže nyní se potloukají kde se dá, na čemž se vydatně přiživují promigrační neziskovky.

Právě s pomocí jedné takové neziskovky uspořádali v Calais demonstraci, na níž požadují zlepšení situace muslimských ilegálů, kteří pobývají v Calais a čekají na příležitost, jak se dostat do Velké Británie.

Ovšem místní obyvatelé si v Calais na tuto situaci již dlouhé roky stěžují a v odporu proti invazi, která město stále víc postihuje i vysokou kriminalitou, sami zakládají uskupení, která vyjadřují odpor proti tomu, co se s jejich městem děje.

Jak ukazuje nedávné video, demonstrující dav ilegálů ohrožuje místní rodinu a útočí na ně, dokud nebyli všichni její členové nuceni uprchnout do svého domova.

Demonstrace „za základní služby pro migranty ze strany státu“ byla organizována promigrační neziskovkou a vedla i kolem domu rodiny, která se postavila proti demonstraci.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francouzské Calais: Ilegálové zaútočili na dům místních obyvatel (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout