Kanada: Podívejte se, jak byl fašista Trudeau vypískán indiány (video)

Kanada: Podívejte se, jak byl fašista Trudeau vypískán indiány (video)

Trudeau je extrémně nepopulární – a to nejen u odpůrců covidové totality a povinného očkování, ale nově také u muslimů, kteří mu zazlívají LGBTQI výchovu na školách a jak bylo vidět naposledy, tak také u původního obyvatelstva, tedy indiánů.

Kanadský premiér Justin Trudeau byl tento víkend hlasitě vypískán na Severoamerických domorodých hrách v Halifaxu.

„NAIG je multi-sportovní událost, která se koná každých několik let a spojuje domorodou mládež z celé Severní Ameriky. Poskytuje platformu pro domorodé sportovce, aby soutěžili v různých sportech a oslavují domorodou kulturu a dědictví, “ informoval  deník Toronto Sun.

„Sporty uváděné v severoamerických domorodých hrách se liší, ale často zahrnují tradiční domorodé hry, jako je lakros, kanoistika, lukostřelba a zápas, stejně jako hlavní sporty jako basketbal, atletika, plavání, fotbal a volejbal,“ uvedl deník.

Trudeau byl hlasitě vypískán, když v neděli vstoupil na pódium.
Premiér se pokusil promluvit, ale byl přehlušen bučením…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Kanada: Podívejte se, jak byl fašista Trudeau vypískán indiány (video)

  1. To má zrejme šťastie debil jeden. Mohol by totižto skončiť u mučiaceho kolu a byť skalpovaný, čo poviete? To by ešte len potom videl, ako ho majú pôvodní obyvatelia Ameriky v láske.

  2. Toho primitíva a moslimského a zároveň liberálno-fašistického netvora /desivá kombinácia, podobne ako v prípade Obamu/ nemá kto odvolať, ani zabiť… Fotky, na ktorých sa Trudeau modlí v mešite, sú určite autentické!

  3. Co je to demokracie? To je nejhorší stadium feudalismu. Protože z tribun tito dosazení rezidenti po celém světě říkají, že demokracie je moc národa, lžou! A zaplacení politici a politologové pokračují a promývají mozky Národu. To je umělá industria, je to byznys, je to placené divadlo politiků, je to obyčejné kino. A představitelé Moci jsou herci. Aby Národ zíral, jak tam někdo bojuje za práva lidí, za něco jeden, za jiné druhý…
    Nikdo za nic nebojuje, už dávno je to kino pro Národ. Byznys, který je bez nás, všechno je to bez národa, bez nás. A tady, právě tady je třeba rozumět věcem a být vědom, vědící, vzdělaný, je třeba chápat co se děje. Třeba chápat, kdo je MOC.

    His Majesty Alexander

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout