Americký mainstream dává prostor pedofilovi, aby zaútočil na film „Sound of freedom“

Americký mainstream dává prostor pedofilovi, aby zaútočil na film „Sound of freedom“

Film Sound of freedom (Zvuk svobody), který ukazuje skutečný příběh pedofilní sítě, přičemž se naváží do samotného systému (tzn. Deep state), je nyní na pranýři mainstreamových médií, ale i některých „pokrokových“ kin, která ho odmítají promítat.

Mezi mnoha články na různých mainstreamových plátcích, jejichž cílem bylo film maximálně pohanět a nálepkovat jako „konspirační“ (přestože je založen na nepohodlné pravdě), se objevil i článek na Bloombergu, odkud přebírají články i naši mainstreamoví dezinformátoři.

Vrcholem všeho bylo, že recenzi na film proti pedofilům pro tento plátek nenapsal nikdo jiný než pedofil – či minimálně obhájce pedofilů. Mainstreamová žumpa se tak propadla zase o něco hlouběji…

Po vydání „Sound of Freedom“, filmu Jima Caviezela proti obchodování s dětmi, vyšel sbor mainstreamových hitů, které ho odsoudily jako konspirační film „QAnon“.

Ale jeden autor nedávného článku v Bloombergu není jen proti filmu, je to pravděpodobný pedofil, který pracoval pro organizaci pracující na normalizaci pedofilie.

Seznamte se s Noahem Berlatskym: je to jen průměrný přispěvatel zpráv liberálních mainstreamových médií. Je ironií, že Berlatského kritika dramatu zaměřeného na vážný, ale přehlížený problém obchodování s dětmi, odsoudila film s jedovatým opovržením.

Obvinil film z toho, že spojuje různé konspirační teorie QAnon a je filmem vytvořeným pro alternativní pravici. Je tu jen jeden problém… Berlatsky má špinavou historii obhajoby normalizace pedofilie.

V roce 2021 byl Berlatsky jmenován ředitelem komunikace v neziskové organizaci Prostasia, která se věnuje samozvanému poslání chránit děti před sexuálním zneužíváním.

Zatímco to na první pohled zní jako protiklad k obhajobě normalizace pedofilie, hlubší pohled na publikovaný obsah Prostasie ukazuje, že se pouze maskuje pod rouškou jednání v zájmu ochrany dětí před sexuálním zneužíváním za účelem propagace mnohem zvrácenějších postranních úmyslů.

V článku z roku 2018, který se zabýval zákonem FOSTA, který byl nakonec podepsán jako zákon o umožnění státům a obětem bojovat proti obchodování s lidmi, si Prostasia stěžuje na stigmatizaci pedofilů.

Kritika zákona FOSTA namířeného proti pedofilům, je plná termínů jako „nezletilými přitahované osoby“ a jsou zde šířeny klamné představy o ctnostném pedofilovi. Pokud existují nějaké pochybnosti o pro-pedofilním postoji Prostasie, organizace doslova usnadňuje bezpečný prostor pro pedofily, který nazvala MAP Support Club Partnership.

Kromě své práce s Prostasií od roku 2021 má Berlatsky dlouhou historii s propagací myšlenky, že děti mohou souhlasit se sexem s dospělými.

Berlatsky také odkazuje na nezletilce v sexuálním obchodu ve slovníku a tvrdí, že nezletilí by měli mít svobodu pracovat v sexuálním obchodu.

Ačkoliv Berlatsky učinil některé výroky o tom, jak zákony vynucované různými státy zacházejí s oběťmi obchodování s dětmi jako se zločinci, v podstatě se v něm pokouší normalizovat sex mezi nezletilými a dospělými.

Berlatsky se také dlouhodobě zastával pedofilů ve svých tweetech a většinou je považuje za oběti systému.

Berlatsky sám je ženatý a má děti. Nicméně rodina není nijak tradiční, ale velmi pokroková. Manželka je údajně nebinární a bisexuální a dcera je transgender.
On sám je velmi pravděpodobně pedofil – tedy alespoň podle toho, jak moc se jich sám dlouhodobě zastává.
Zběžné zkoumání mediálních parazitů establishmentu, jako je Noah Berlatsky, ukazuje, že organizované nepřátelství vůči filmu  Zvuk svobody není pouhou taktikou mainstreamu, který se zaměřuje na nízkorozpočtový nezávislý studiový film, který návštěvností předčí hollywoodské produkce.
Místo toho kritika slouží jako prostředek pro obhájce normalizace pedofilie, aby podkopali jakýkoli pokus odhalit krutou realitu agendy, kterou prosazují.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout