Jak američtí globalisté korumpují evropské vlády i instituce EU

Jak američtí globalisté korumpují evropské vlády i instituce EU

EU je kompletně založená na korupci, kterou jsou už jen samotné dotace či pohádkové platy zejména eurokomisařů a bruselských úředníků. O korupci nelze pochybovat i v případě šéfky EK Lejnové a jejích tajemných SMS se šéfem Pfizeru Bourlou.

Bezpochyby se jí pro evropské země extrémně nevýhodné smlouvy „vyplatily.“ Ovšem i přes několik žalob není v EU přílišná snaha o to, aby byla šéfka EK namočena do jakéhokoli skandálu.

Nepochybujte tedy, že i tato kauza (podobně jako ty, které měla Lejnová už v Německu coby ministryně obrany) bude zametena pod koberec.

A stejným směrem se nyní vede vyšetřování (či spíše nevyšetřování) nedávného skandálu stran katarských a marockých úplatků. Do nich jsou podle všeho namočeni i někteří hlavouni z EK, takže i zde zřejmě nebude zájem cokoli řešit tak, aby viníci skončili ve vězení.

V korupci je navíc velmi pravděpodobně zapojeno mnohem víc europoslanců než těch několik obviněných. A všichni by chtěli ten poslední rok, který jim ještě u koryta zbývá, nějak „přežít.“

Za mnohaletými dotacemi pro různé odnože Muslimského bratrstva či dokonce Talibánu stojí s velkou pravděpodobností také korupce. Financování islámských radikálů ostatně přiznala i EK, neboť důkazy jsou zdrcující.

A korupce samozřejmě do Bruselu nepřichází jen z islámských zemí a Big Pharmy. Stojí za ní všichni ti, kdo potřebují státy EU využít jako testovací pole celé globalistické agendy.

Zoltán Kiszelly, ředitel politických analýz v nadaci Századvég nyní hovoří o korupčním zapojení belgické europoslankyně Marie Areny.

Cílem globalistické elity je podle Kiszellyho udělat z EU stále více ekonomický dvorek USA. Protože pak by Američané mohli lépe konkurovat Číňanům. 

Vždyť roční HDP USA je 23 bilionů dolarů, Číny 17 bilionů dolarů a EU zhruba stejně. Jak evropský, tak americký HDP dohromady by byl opět konkurenceschopný vůči Číně. 

Samotné USA již nemohou konkurovat Číně, přestože jsou globální a jadernou velmocí. Řeší to tedy různým způsobem.

Mnohé evropské firmy se nyní stěhují do USA, kde jim nabízí velmi lákavé pobídky zejména v podobě levných energií. Jde do značné míry o firmy z deindustrializovaného Německa.

V důsledku vlivu USA (resp. US Deep state)  je však stále více globalistických politiků pověřeno tím, aby řídili instituce v Evropě, které ovládají, ke globalismu.

Ukrajinská ministryně financí Natalie Jaresko říká, že dohoda o restrukturalizaci dluhu země dělá to, co potřebuje.  Foto s laskavým svolením americké ambasády v Kyjevě/WikiCommons

V roce 2014 se po puči na Majdanu stala ukrajinskou ministryní financí Natalie Jaresko narozená v USA (viz obrázek). 

Předtím léta pracovala na americkém ministerstvu zahraničí a poté získala ukrajinské občanství, než složila přísahu jako ministryně.

Další příklad vměšování USA do evropské politiky se týká Německa:

V roce 2022 jmenovala zelená německá ministryně zahraničí Baerbocková americkou občanku a bývalou šéfku „Greenpeace International“ (2016 – 2022), Jennifer Morgan, státní tajemnicí pro klimatickou politiku.

A i ona získala německé občanství ve zrychleném řízení. Německá ministryně zahraničí ve své známé hloupé, drze naivní upřímnosti tehdy prohlásila:

„Jako kormidelnice bude Jennifer Morgan řídit naši zahraniční politiku v oblasti klimatu, rozšiřovat partnerství s dalšími zeměmi světa a vést dialog s občanskou společností po celém světě.“

V mnoha dalších evropských zemích byli do vlád instalovaní jedinci, kteří byli předem  proškoleni přímo v USA.

Přímo z USA jsou však například řízeny i struktury Aspen instiutu, jehož členové pak automaticky konají ve prospěch globalistické politiky.

Korupcí prodchnutá EU pak také nikdy nekoná v zájmu Evropanů, což je patrné na dlouhodobé činnosti tohoto molocha. I zde jsou politici korumpováni tak, aby konali v zájmu cizích zemí i korporací.

Maria Arena je po Evě Kaili, Marcu Tarabellovi a Andrei Cozzolinovi čtvrtým členem europarlamentu, který je vyšetřován v korupčním skandálu v Bruselu.

Jsou do skandálu zapleteni i další? Například levicový bruselský unijní politik Panzeri dostal ve vánočním balíčku 60 000 eur a úřady zabavily 600 000 eur při razii u levicové řecké unijní političky Evy Kaili.

Jasné je především napojení těchto europoslanců na Sorose.

V každém případě je tato korupční kauza dalším příkladem toho, že probruselští politici znovu a znovu propadají penězům.

Jak však odhalují další a další podrobnosti, Maria Arena je dalším zástupcem „Aliance čtyř“ v čele s Pierem Antoniem Panzerim. O Evě Kaili je známo, že celý její životní styl byl uvězněn v luxusu.

Takže vidíte, že zkorumpovaní politici EU v Bruselu si užívají výhod „ redefinované demokracie“. A aktuální korupční kauza znovu ukazuje, že tyto politické elity nezastupují zájmy evropských občanů, ale jejich klientů.

Už jsme to viděli v minulém volebním období, kdy měl George Soros v Evropském parlamentu 228 spolehlivých spojenců.

Tehdy mezi nimi bylo i několik českých a slovenských politiků, jmenovitě: z ČR  Dlabajová  (ANO) a Maštálka (KSČM), ze Slovenska: Beňová, Smolková, Zala..

Ale snaží se i další země jako Katar nebo Maroko a velké firmy nejsou výjimkou. Tento typ korupce je škodlivý, protože staví zájmy bohatých skupin nad zájmy obyčejných lidí.

A tak se bruselská politika stále více vzdaluje zájmům Evropanů. Výběrčí daní jsou zkorumpovaní politici v Bruselu.

Mnoho zkorumpovaných unijních politiků a cizinců, kteří byli záměrně instalováni do vlád, ukazuje, že stále důležitější pozice již nejsou udělovány Evropanům, ale loajálním sítím.

Brusel je tak stále více v dezolátním stavu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

One thought on “Jak američtí globalisté korumpují evropské vlády i instituce EU

  1. Čili kritéria pro občana – voliče, zejména do poslanecké sněmovny ČR jsou trochu soudnému občanovi jasná. Ovšem 95 % voličů nezačne myslet i kdyby jim za to hrozila smrt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout