Globalisté se vám budou snažit vnutit Agendu 2030 přes váš chytrý mobil!

Globalisté se vám budou snažit vnutit Agendu 2030 přes váš chytrý mobil!

Vzhledem k tomu, že Agenda 2030 je již pod svým názvem poněkud zprofanována, nyní se také prezentuje jako „Nová agenda,“ ale je to stále totéž.

Připomínám, že Agenda 2030, která byla schválena takřka celým světem v roce 2015, je osnovou Schwabem tak často prezentovaného Velkého resetu, který lze také nazývat NWO.

Pravdou je, že většina lidí je stále s Agendou v souladu (tzv. „spáči“) a nijak se jí reálně nevzpírají. Ovšem přibývá těch, kdo prohlédli a globalisté nemají zájem, aby se probudili i další „spáči.“

Protože mnozí lidé již nesledují média, která mají za cíl celou agendu lidem podsunout, bude nyní i těm, kdo mainstream ignorují, přinesena do jejich mobilů…

Mysleli jste si, že byste se mohli vyhnout vymytí mozku tím, že zahodíte televizi a nebudete sledovat zprávy? No, tak jednoduché to nebude. Nyní tlačí „Novou agendu“ – jak se nyní nazývá Agenda 2030 – na váš telefon.

Ano, OSN ve své vlastní dokumentaci nazývá Agendu 2030 „Novou agendou“. To zní velmi podobně jako něco jiného, o čem nám říkají, že je to jen šílená konspirační teorie.

Právě teď prosazují tuto agendu velmi tvrdě a snaží se přimět lidi, aby ji přijali a podpořili. Myslím, že si všimli, že lidé ve skutečnosti nechtějí jíst brouky a nic nevlastnit….

Na nejnovějším telefonu Samsung Galaxy jsou nyní již z továrny předinstalovány aplikace Agendy 2030, aby vám řekly o tom, jak úžasná je tato nová agenda. Více než 300 milionů telefonů má nyní tuto aplikaci nainstalovanou.

A na další telefony se teprve dostane.

V aplikaci vám řeknou, jak důležité je sledovat „Novou agendu“, ve skutečnosti pracují na její plné implementaci.

Připomeňme si ve zkratce co to je Agenda 2030, kterou se naše vláda zavázala plnit již v roce 2015 a v roce 2018 ji implementovala:

Nastínili různé „globální cíle“, o kterých se rozhodli, že musí být realizovány a dodržovány. Samozřejmě, jeden z hlavních se nazývá „Klimatická agenda“.

Další je „rovnost pohlaví“, jinými slovy realizace feministické agendy.

Hádejte, co je opravdu dobré pro životní prostředí podle „Nové agendy“? Migrace!

„Agenda 2030… uznává, že migrace je mocnou hnací silou udržitelného rozvoje.“

Už chápete k čemu slouží Migrační pakt EU a otevřené hranice? Pro ty, kdo to nepochopili, to znamená, že výměna obyvatel se dotkne úplně všech – bez rozdílu.

Stále více měst se nyní zapojuje do projektu 15minutových měst. Doporučuji vám zjistit, zda se k témuž nepřidalo i vaše město.

Česká republika je také jednou ze zemí, které se jako testovací země přihlásily (ještě za minulé vlády) do projektu „smart city“ – chytrých šmírovacích měst.

Kombinace obou projektů (15minutové a smart city) je pak jasným potvrzením, že právě vaše město se dřív či později stane jakýmsi koncentrákem, například v rámci vyhlášeného klimatického lockdownu.

Přemýšleli jste někdy, odkud pochází myšlenka 15 minutových a chytrých měst a proč se zdá, že to tlačí všude ve stejnou dobu? Vítejte u globálního cíle číslo 11 – Udržitelná města a obce.

Ve skutečnosti důvodem, proč zabavují farmy holandským zemědělcům, je Agenda 2030. Musí snížit své emise do roku 2030, jak je uvedeno v této agendě.

A tatáž agenda byla nedávno schválena pro celou EU, nevyhnou se jí tak ani naši zemědělci, obzvlášť pak v případě, že se nachází v zóně Natura 2000 nebo její blízkosti.

Většina lidí neví, že tato agenda je plánována za jejich zády, elitami, které nikdo nevolil. A mainstreamová média o tom samozřejmě nemluví, a pokud ano, mluví o tom pozitivním způsobem, vymývají lidem mozky, aby podpořila Agendu 2030.

Ale to by nemělo být překvapením. Bill Gates, který nedávno daroval neuvěřitelných 1,27 miliardy dolarů na financování „Globálních cílů“ nastíněných v „Nové agendě“, také daroval 319 milionů dolarů mainstreamovým médiím po celém světě. Média to samozřejmě podpoří.

Média, která podporují klimatickou agendu, ukončení hotovosti (bezhotovostní platby), digitalizaci, LGBTQ a trans agendu, migrační pakt, 15minutová nebo chytrá města, doklady v mobilu (budoucí ID napojené na CBDC a sociální kredit) – v tom všem jedou také.

Budou možná podporovat i „Novou agendu,“ což je ovšem stále tatáž Agenda 2030, podle níž nemá nikdo nic vlastnit.

A brzy vám bude tuto agendu podsouvat i váš mobil…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Globalisté se vám budou snažit vnutit Agendu 2030 přes váš chytrý mobil!

  1. i v Německu mají větší nadějí na zachranu než my v ČR AFD má přes 20% a CDU s ni nevylučuje koalici což nelze říct u nás v ČR kdy Babiš s Havličkem jasně říkají s SPD do vlády nepujdou není to náš koaliční partner a ke vši te smule nějak SPD na preferencích neposiluje stale jen kolem těch 10% tady jde vidět že my Češi jsme větší ovce než Němci nejhorší vlády zustanou dal v ČR a v Italii Aspen Institute Meloniova + Babiš největší Debilové a zrádci kteří vždy odsouhlasi všechno

    1. Myslím, že nemáte tak docela pravdu. Právě naopak se změnou větru v Německu lze předpokládat i změnu v naší zemi, takže tento scénář bych viděl mírně optimisticky.

  2. Jenom a pouze v důsledku zavedení Covidu a jeho drastických opatŕení umožnilo světu vhled do té pakáže, která to všechno připravila a chtěla svět uvrhnout do otroctví a strachu. Jak se ale říká “ žádný plán nevyjde na 100% “ tak vidíme dnes docela přesně kdo osobně a které skupiny za tím zlem stojí a kdo jim dělají tzv. bílé koně. Že z těch hrůzným plánů na ovládnutí světa nakonec nic nebude je jenom dobře. Otázka však zní jak účinně zabránit aby se nesnažil za pár roků celé zopakovat a poučit se z chyb které nadělali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *