USA: Geneticky upravené myši, které byly upravené pro přenos Covid-19, byly nalezeny v tajné laboratoři v Kalifornii

USA: Geneticky upravené myši, které byly upravené pro přenos Covid-19, byly nalezeny v tajné laboratoři v Kalifornii

Tato laboratoř byla nalezena čistě náhodou, Kolik dalších podobných biolaboratoří existuje nejen v USA, ale i jinde ve světě?

To, co mělo být prázdnou budovou používanou pouze pro skladování, bylo domovem laboratorního testovacího zařízení typu černého trhu.

Objev byl učiněn poté, co si místní policista všiml, že tato zahradní hadice vyčnívá ze zadní stěny budovy.

Pracovníci veřejného zdravotnictví také sledovali vzorky krve, tkání a dalších tělesných tekutin a séra; a TISÍCE lahviček neoznačených tekutin a podezřelého biologického materiálu.

Kromě toho našli 900 geneticky upravených myší, které byly navrženy tak, aby chytily a přenášely COVID-19, žijících v „nelidských“ podmínkách.

773 myší muselo být utraceno a úředníci našli dalších 178 myší již mrtvých.

„Je to neobvyklá situace. Jsem ve vládě 25 let. Nikdy jsem nic takového neviděla,“ řekla manažerka Reedley City Nicole Zieba.

Dokonce i krajští zdravotníci zůstali v šoku.

„Nikdy jsem to neviděl ve své 26leté kariéře v okrese Fresno,“ řekl asistent ředitele odboru veřejného zdraví okresu Fresno Joe Prado.

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí testovala látky a detekovala nejméně 20 potenciálně infekčních agens, včetně koronaviru, HIV, hepatitidy a herpesu, podle dopisu zdravotnictví a sociálních služeb ze dne 6. června.

Agenti také našli tisíce krabic s balíčky – mnoho z nich s přepravními štítky z Číny. Níže je fotografie obsažená v soudních dokumentech v Kalifornii.

NBC News hlásí, že vyšetřování zjistilo, že nájemcem byla Prestige BioTech, společnost registrovaná v Nevadě a bez licence pro podnikání v Kalifornii.

Představitelé města hovořili s Xiuquinem Yao, který byl identifikován jako prezident společnosti, prostřednictvím e-mailů obsažených v soudních dokumentech.

Yao řekl úředníkům, že Prestige BioTech přesunula aktiva patřící zaniklé společnosti Universal Meditech Inc. do skladu Reedley z Fresna poté, co UMI zkrachovala.

Prestige Biotech byla věřitelem UMI a podle soudních dokumentů byla identifikována jako její nástupce.

Úředníci nebyli schopni získat žádnou adresu v Kalifornii ani pro jednu společnost, s výjimkou předchozího místa ve Fresnu, ze kterého byla UMI vystěhována.

„Ostatní adresy poskytnuté identifikovaným oprávněným agentům byly buď prázdné kanceláře, nebo adresy v Číně, které nebylo možné ověřit,“ uvádí se v soudních dokumentech.

Kolik dalších biolaboratoří bude nalezeno?

Toto byl zcela náhodný nález…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Geneticky upravené myši, které byly upravené pro přenos Covid-19, byly nalezeny v tajné laboratoři v Kalifornii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout