Francie: V noci na dnešek na mnoha místech vycházeli do ulic proti výtržníkům jejich odpůrci z řad původního obyvatelstva (videa)

Francie: V noci na dnešek na mnoha místech vycházeli do ulic proti výtržníkům jejich odpůrci z řad původního obyvatelstva (videa)

Jak se zdá, tak nepokoje ve Francii hned tak neskončí. Vzhledem k tomu, že policie dostala příkaz na ničící a rabující muslimy neútočit, značné policejní posily v ulicích neměly žádaný efekt.

Policisté totiž sice mohli výtržníky zatýkat, ale ne je jakkoli fyzicky napadat. I to je zřejmě důvod proč se aktivovaly různé skupiny z řad původních obyvatel a vyrazily do ulic, aby muslimské výtržníky – na některých místech doprovázené Antifou – z ulic třeba i silou vytlačily.

Sice už dřív na některých místech došlo k podobným konfrontacím, ale šlo víceméně o ojedinělé případy. V noci na dnešek se ovšem bitky mezi výtržníky a narychlo aktivovanými domobranci odehrály na mnoha místech po celé zemi.

To už jasně naznačuje začátek občanské války.

A hned první video z Chambéry jednu takovou potyčku  ukazuje:

Další bitka mezi výtržníky a skupinou francouzských patriotů:

 

Zde můžete vidět další Francouze, kteří vytáhli do ulic proti Arabům:

 

Další skupina obránců ulic před výtržníky:

 

Ambers: Střet mezi výtržníky a patrioty:

V noci také stále na mnoha místech docházelo k požárům, nepokojům a rabování. Problémy byly zejména v Marseille, kde byla silná přítomnost policie, dále v Toulouse nebo v Montpelieru.

Útoků sice ubylo, ale to mohlo být způsobeno právě i tím, že se aktivizovali odpůrci výtržníků.

Už v noci na pondělí přišla první oběť nepokojů – mladý, teprve 24letý hasič, zemřel při zásahu u požáru, který způsobili výtržníci.

Také se objevují první informace o počtu vypálených, vyrabovaných a zdevastovaných objektů. Jde o stovky policejních služeben (na ně se výtržníci soustředili obzvlášť), vypáleno bylo po celé Francii celkem 99 radnic, požárům podlehlo také 210 škol a mateřských školek, stovky obchodů, knihovny a také mnoho kostelů.

Počet uhořelých aut již zašel do mnoha tisíc. Na několika místech došlo také k pokusům o zapálení věznic.

To samozřejmě nejsou konečné statistiky, protože jak nepokoje pokračují, dochází k dalším požárům, ničení a rabování. Jen v noci na dnešek  uhořely stovky aut.

Poslední noc byla zatím nicméně (až na několik míst) relativně nejklidnější, ale to mohlo být ovlivněno jednak únavou výtržníků, ale také tím, že domácí obyvatelstvo konečně projevuje odpor…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Francie: V noci na dnešek na mnoha místech vycházeli do ulic proti výtržníkům jejich odpůrci z řad původního obyvatelstva (videa)

  1. ve Francii je už pozdě i kdyby přiště vyhrala volby Le Penova tak těch migrantu tam mají tolik že občanská válka je stejně čeká

    1. A kdo za to muze??, no prece my vsichni, drzime hubu, sedime nekde s mobilem debilem v koute a cekame, co za nas udelaji druzi. Ti nahore to moc dobre vedi, ze vladnou ovcim, jinak by se chovali jinak. A tak si nestezujme!! Tak je to v cele Evrope.

  2. sedime nekde s mobilem debilem v koute a cekame, co za nas udelaji druzi
    bohužel máte zcela pravdu 🙁 a těch „několik “ lidi co něco dělá to prostě nemuže zmněnit ! dokud se prostě většína nezvedne !

    a já k tomu dodám , inteligence lidi velice rychle klesá a to se projevuje na schopnosti se branit zlu !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout