USA: Bojkot „woke“ piva vedl k uzavření továren a propuštění více než 600 zaměstnanců

USA: Bojkot „woke“ piva vedl k uzavření továren a propuštění více než 600 zaměstnanců

V USA nám nyní názorně předvedli, jak se lze bránit zvrácené ideologii, která se již za oceánem plně usídlila a v Evropě je právě na vzestupu.

Bojkot piva Bud Light, který začal už v dubnu, nejen pokračoval dál, ale dokonce se k bojkotu začali přidávat i další spotřebitelé, kteří rychle přešli na jinou značku.

To vše způsobila jedna jediná reklama, ve které muž, vydávající se za ženu (doslova o sobě tvrdí, že je „malá holčička“), propagoval pivo s tím, že jej pije na oslavu svého ročního přerodu v ženu.

Tato reklama okamžitě spustila bojkot, jaký dosud v USA nezažili. Pokračující bojkot, který nabýval na síle, nakonec dovedl firmu k uzavření továrny…

Ardagh Group, renomovaná společnost zabývající se stáčením piva do lahví, zažívá vážné dopady v důsledku zpackané propagace pivní značky Bud Light s transgender influencerem Dylanem Mulvaneym.

Dva z hlavních závodů společnosti v Severní Karolíně a Louisianě jsou připraveny k uzavření, což bude mít za následek ztrátu přibližně 645 pracovních míst.

Dokumenty získané WRAL News naznačují, že výrazný pokles prodeje Bud Light v květnu vedl ke snížení výroby lahví ve sklárně Wilson.

Společnost Ardagh Group, která továrnu vlastní, minulý týden oznámila, že zařízení bude odstaveno v červenci. Toto rozhodnutí přichází v reakci na výrazný pokles prodeje Bud Light a povede k tomu, že více než 400 lidí přijde o práci.

V prohlášení vydaném minulý čtvrtek společnost informovala vůdce Rustonu v Louisianě, že továrna Wilson spolu s továrnou Ruston, která zaměstnává 245 lidí, bude uzavřena.
James Munhall, mechanik oprav strojů v závodě, nabídl určitý pohled na situaci. „Od dubna jsme měli několik strojů mimo provoz,“ řekl. „Samozřejmě to bylo kvůli situaci kolem Bud Light.“
Nicméně interní zpráva od ředitele závodu Wilson, datovaná 18. května a získaná WRAL News, naznačuje „snížení prodeje Anheuser Inbev“ jako důvod pro uzavření dvou výrobních linek v továrně.
Dlouholetí zaměstnanci závodu Wilson tento názor zopakovali a poukázali na to, že výroba lahví pro Budweiser a Bud Light představuje primární zaměření závodu.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *