Francie: Proti mariňákům, kteří v ulicích lovili běsnící muslimy a předávali je policistům, je vedeno vyšetřování (video)

Francie: Proti mariňákům, kteří v ulicích lovili běsnící muslimy a předávali je policistům, je vedeno vyšetřování (video)

Jak jste si zde mohli již před pár dny přečíst, tak třetí noc nepokojů se ve městě Lorient vydala do ulic skupina asi 30 mužů, kteří doslova lovili výtržníky, kteří ničili, rabovali a zakládali požáry.

„Ulovené“ muslimy a několik členů Antify pak – bez jakéhokoli násilí či zranění jediného zadrženého – okamžitě předali policii. Bylo zřejmé, že se už nemohli dívat na to, jak mnohdy policie jen nečinně přihlíží běsnění muslimů a ultralevice.

Protože muži byli maskovaní, nebylo zprvu jasné o koho se jedná. Již v té době však někteří Francouzi upozorňovali na fakt, že ve městě se nachází posádka mariňáků, kteří by mohli být těmito tajemnými lovci zločinců.

Záhy se potvrdilo, že se skutečně jednalo o skupinu tamních mariňáků, kteří jsou nyní většinou Francouzů považováni za hrdiny.

Na lov muslimů a Antifáků se můžete podívat ve videu:

Nicméně včera se v médiích objevila zpráva, která mnoho francouzských patriotů neskutečně naštvala. Mariňáci jsou totiž nyní vyšetřováni jako by byli zločinci oni a ne rabující a ničící bestie.

Nakonec se tak může stát, že skupina „lovců zločinců“ bude potrestána hůř než ti, kteří zakládali požáry, ničili a rabovali. Ostatně, průběžně se objevují informace z různých koutů Francie o tom, že mnozí zatčení výtržníci byli následně propuštěni.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Francie: Proti mariňákům, kteří v ulicích lovili běsnící muslimy a předávali je policistům, je vedeno vyšetřování (video)

 1. S každým kdo to globalčíkům bude kazit zatočí podle nastoleného „práva“. Je to o ničem když se většina společnosti jen dívá a čeká že to za ní někdo vyřeší.

 2. Mariňáky okamžitě tvrdě a nekompromisně potrestat! Jestli si myslí, že budou globalistům do jejich plánů házet vidle, tak to se tvrdě spletli. Běsnící muslimové mají dle zadání před sebou ještě spoustu práce – s domácím obyvatelstvem 😉

 3. vlastizradna vlada uz je aj teroristicka? Sankcie na frantikov kedze podporuju zlocincov a teroristov a to nie len vo vlastnej krajine!
  Cudujem sa francuzom, ze si toto nechaju. A ich policajtom uz duplom!

 4. PRESNE podle vzoru komunistu, ti take po valce posilali odbojare do lagru. Kdo se projevil jako odvazny a ochotny se branit je jakemukoli totalitnimu rezimu nebezpecny a musi byt proti nemu preventivne zakroceno. Takze nic noveho…..

 5. No co bych dodal k tomu ti t.zv. mariňáci jsou poue vykonavateli vůle hůnů chazarů aby okrajově potřeli lidové povstání proti známemu
  zločinci(viz. zločinné akce proti žlutým vestám) emanu buzně macaroni. Doufám, že ti moslims jsou bez jakýchkoliv zábran a dotáhnou věc do konce a tak zbaví hrůzovlády Franciji od vlády super zločinců hůnů chazarů nebo-li lžižidů-chazarů.

  1. Takže až muslimové úplně ovládnout Francii, tak tam bude lépe? Libanon, Lybie, Egypt byly křesťanské státy a Francie dopadne stejně, protože Macron a jeho vláda muslimy podporuje.
   Divím se, že se nepřestěhuješ třeba do Iráku, ty idiotické promuslimské hovado, třeba ti tam jenom tak někdo usekne hlavu mačetou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout