Za pokřiku „Allahu akbar!“ vytáhli do ulic muslimové i na Kypru (video)

Za pokřiku „Allahu akbar!“ vytáhli do ulic muslimové i na Kypru (video)

Po událostech ve Francii musí podobné produkce muslimů v ulicích děsit občany v každé další evropské zemi.

I když toto shromáždění nemá souvislost s nepokoji ve Francii, ukazuje se, že islámských fanatiků je dostatek všude, kde se praktikovala politika otevřených hranic.

V případě Kypru je to pak alarmující i v kontextu faktu, že část ostrova je již téměř půl století okupována Tureckem.

Starosta města na Kypru vyjádřil znepokojení nad shromážděním mnoha zahraničních muslimů, většinou Pákistánců, ve svém městě.

Starosta Pafosu Phedon Phedonos vyzval vládu, aby přemýšlela a přijala opatření, a zveřejnil video z pochodu mladých muslimů, kteří vykřikují slogany, zatímco drží v rukou korán.

Akce se konala na znamení odsouzení incidentu ve Švédsku, kde došlo k pálení koránu.

„Dnešní pochod mladých muslimů v turistické oblasti Paphos s Koránem v ruce se zjevným náboženským fanatismem by měl znepokojovat vládu a náš stát a obecně všechny….  Historie neodpouští chyby a opomenutí,“ napsal na Facebooku.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Za pokřiku „Allahu akbar!“ vytáhli do ulic muslimové i na Kypru (video)

 1. tak co lidi kolik z vás se na válku s muslimy skutečně připravuje myslím vás všechny co tu pišete komentaře kdo z vás chodí trenovat nějaké to bojové umění je jedno jakekoliv ale skutečně trenuje a na budoucnost aby to přežil se skutečně připravuje a kdo z vás si třeba děla aspon zbrojak ?

  1. Tohle není válka s muslimy ale globalisty který je do EU navláčili za ta léta .Pustili jsme si sem amerikánskú armádu. Přesně na tohle čekají aby měli záminku použít jiné zbraně třeba jako v Jugoslávii . Proto mají i tady své lidi ,štváče.

   1. ano Globalisti islám zneuživaji a mají zájem aby válka s muslimy v Evropě byla ta válka jednou bude o tom si nemusime nalhavat v Evropě jsou a je jich dost až umře patřicne procento lidi na ty jedy co si nechali napichat pak bude válka blizko + vysoká natalita muslimu v cele Evropě jste naivni pokud si myslite že válka s muslimy v Evropě nebude Globalisti tu válku budou chtít vyvolat už kvuli depopulaci velká válka je nejlepší zpusob jak snižit světovou populaci a muslimové chtějí zavest právo šaría po celém světě

   2. tady je podrobný popis jak to Globalisti chtějí udělat „Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty Illuminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se Islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus
    vzájemně zničily. Mezitím budou ostatní národy, opět rozděleni v tomto tématu, donuceni bojovat až do bodu úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání… Vypustíme nihilisty a ateisty a vyprovokujeme ohromné sociální kataklyzma (rozvrat), které ve vší své hrůze jasně ukáže všem národům, jaké jsou následky absolutního ateismu – původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. Pak všude občané, nuceni bránit se před světovou minoritou revolucionářů, vyhladí ty ničitele civilizace a většinová populace, rozčarovaná z křesťanství, jehož deistický duch bude od té chvíle bez směru či možnosti cesty, bude prahnout po ideálu, ale aniž by věděla, kterým směrem upřít své uctívání, obdrží pravé světlo skrze univerzální vyjevení čisté doktríny Lucifera, konečně vynesené ven široké veřejnosti. Toto vyjevení bude možné následkem všeobecné reakce, která bude následovat po zničení křesťanství a ateismu, kdy obojí bude poraženo a vyhlazeno současně.“

 2. Český sráč na rozdíl od Ukrajince zbraně nikdy nepoužije. Bude jenom fňukat a kňourat, jak mu kdo ubližuje. Ukazuje se to dnes a denně, naposledy při konfliktech s cikány. Ostatně minimálně 70 % Evropanů je takových, a proto nebude žádná škoda, že skončí na smetiští dějin.

  1. souhlasím ono těch Debilu je na světě až moc a posledních několik let hlavně v EU a v USA tam je Debilu enormní množství válka tomu pomuže to cele pročistit Idioti skonči na krchově a přežijou jen ti co se na nejhorší připravuji už předem přežiji hlavně silné ozbrojene tlupy ostatní jdou na jatka k Arabskýmu řeznikovi

   1. Není co dodat. Kdo se připravuje, bude mít opasek plný skalpů. Kdo ne, bude kňučet jak čivava stažená z kůže. A tak to má být.

 3. Kým sa nepodarí zvrhnúť a zabiť Erdogana, Cyprus nebude nikdy zjednotený a nebezpečenstvo ,ktoré Balkánu hrozí od 2. najhoršieho diktátora sveta /po bin Salmánovi/, nikdy nepominie. Erdogan sa , podobne ako jeho kamaráti Orbán a Kaczynski, nikdy nevzdal a nevzdá plánu rozšíriť hranice svojej ríše! Nikdy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout