Organizace spojených národů se snaží chopit pravomocí globálního stavu nouze

Organizace spojených národů se snaží chopit pravomocí globálního stavu nouze

Spolu s WHO se tak OSN stane další globální organizací, která bude rozhodovat o nadcházejících pandemiích a jiných vyhlášených krizích, samozřejmě včetně krize klimatické.

Moc národních států sdružených v těchto organizacích tak bude již zcela potlačena – a to nejpozději v roce 2025, kdy již budou příslušné dokumenty členskými zeměmi oficiálně schváleny.

Jakmile bude vyhlášen OSN nebo WHO stav nouze, který lze nekonečně prodlužovat, přejde veškeré rozhodování na tyto organizace.

O tom, jak je toto předání moci plánováno v případě WHO jste si zde již mohli přečíst mnohokrát, A jak to bude v případě OSN?

V září 2024 bude Organizace spojených národů hostit přelomový „Summit budoucnosti“, na němž členské státy přijmou Pakt pro budoucnost. Dohoda upevní řadu politických reforem, které OSN nabídla v posledních dvou letech jako součást své rozsáhlé platformy nazvané „Naše společná agenda.“

Ačkoliv je v agendě obsaženo mnoho radikálních návrhů, snad žádný není důležitější než plán OSN na novou „nouzovou platformu“, ohromující návrh, který by dal OSN významné pravomoci v případě budoucích „globálních šoků“, jako je další celosvětová pandemie.

Mnoho podrobností o nouzové platformě OSN bylo stanoveno v politickém dokumentu z března 2023 nazvaném „Posílení mezinárodní reakce na komplexní globální šoky – nouzová platforma“. …

Jakmile bude nouzová platforma spuštěna, poskytne OSN schopnost aktivně prosazovat a řídit mezinárodní reakci, která postaví principy rovnosti a solidarity do centra své práce.

OSN by si také vyhradila právo prodloužit stav nouze, jak uzná za vhodné:

Jakkoliv je těžké tomu uvěřit, je to ještě horší než se zdá. Ačkoli doba trvání nouzové platformy by byla zpočátku stanovena na konkrétní období s uvedením data ukončení, na konci tohoto období by generální tajemník mohl v případě potřeby prodloužit práci nouzové platformy, podle vlastního politického návrhu OSN.

A korporátní média o tom – stejně jako o pandemické smlouvě WHO a změnách MZP – zarytě mlčí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Organizace spojených národů se snaží chopit pravomocí globálního stavu nouze

 1. Hodně se to přetřídí ve světě ,ovce půjdou na jatka i ty co si myslí že mají imunitu,semele to všechny .Přežije jen hrstka nejsilnějších ,nebo možná ani ty ne .Lidi se vytlučou mezi sebou ,stačí je jen navést štváči nebo flastenci na bojovou cestu,přemýšlet neumí ,mozky mají médiální masírkou vymytý načisto.

  1. Dobry den mate pravdu, ale ako sa chcete zachranit vy? Uvazujete co budete robit Magdalena? Nehladajme co bude to velka cast z nas vie, ale ako sa zachranit to ma zaujima.

   1. Ak sa chcete zachrániť, musíte vedieť nielen to, čo sa v blízkej dobe udeje, ale aj to, ako sa to udeje. Je potrebné vedieť sekvenciu udalostí, ktoré nás neminú. V článku na odkaze si môžete všimnúť, že spomínajú vesmírnu udalosť. Takéto niečo by nespomínali ak by ich zaujímala len depopulácia, alebo absolútna moc.
    https://cz24.news/sion-globalisti-su-posadnuti-tuzbou-po-neobmedzenej-moci-a-totalnej-kontrole-nimi-ovladana-osn-pozaduje-neobmedzene-nudzove-pravomoci-v-pripade-komplexnych-globalnych-sokov-ktore-bu/

 2. OSN mě rozesmívá čím dál tím víc, nefunkční moloch, kterému je válečné běsnění ušáků u zadele, se naráz bude starat o životní prostředí, ha ha ha. Vůbec nejde o doláre, motýle a kurve. Doteď se při humanitních bombardováních užívalo kropení s bio certifikáty posvěcené atombábou.

 3. Depopulace, ano souhlasim, ovsem pro tu cast populace, ktera je prosakla hnilobou,jejichz chciple primitivni priority nam vnucuji svoji fasistickou nadrazenost z obav ztraty svych pozic a moci.Takze vse mame na taliri a vidime tu sracku kterou mame snist, uvidime kdo toho bude schopen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout