Eurokomisař Thierry Breton oznámil, že od 25. srpna budou sociální sítě povinny okamžitě mazat „nenávistný obsah“

Eurokomisař Thierry Breton oznámil, že od 25. srpna budou sociální sítě povinny okamžitě mazat „nenávistný obsah“

Všichni moc dobře víme, co je považováno ze nenávistný obsah. Je to cokoli co kritizuje současnou politiku.

Za nenávistný projev je tak považováno pokud kritizujete:

EU, klimatickou agendu a s tím související politiku zeleného údělu, LGBTQIA, muslimskou invazi a islamizaci, Ukrajinu, mainstreamové politiky, NATO, OSN, WHO a jiné podvratné organizace, genové injekce a wokismus.

Na druhou stranu můžete jak libo kritizovat, hanět a dokonce i vyzývat k zabití kohokoli, kdo není v souladu s politikou EU.

Tedy nenávist lze vyjadřovat k euroskeptickým politikům, odpůrcům politiky EU všeobecně, neočkovaným, odpůrcům zeleného údělu, odpůrcům muslimské invaze, lze také libovolně vyzývat k vyhlazení Rusů nebo šířit protibělošský rasismus.

Také samozřejmě nebudou cenzurovány projevy nenávisti ze strany muslimského obyvatelstva EU směrem k původnímu obyvatelstvu, výzvy k džihádu a oslavy každého teroristického útoku. To je totiž také nenávist povolená.

Tedy máme zde nenávist povolenou či dokonce doporučovanou a na druhé straně nenávist zakázanou. A za nenávist je pak považována i obyčejná kritika či jednoduše oponentní názor, který se nehodí do mainstreamového narativu.

Přesně v tom duchu by měla fungovat cenzura na celém území EU.

Již dlouho se vědělo, že cenzurní zákon EU, který má zavádět jednu z nejtvrdších cenzur vůbec (kam se hrabe jakákoli jiná diktatura), má vejít v platnost již letos v srpnu.

Nyní je tak již zveřejněno i oficiální datum, odkdy budou všechny sociální platformy nuceny uplatňovat cenzuru.

Eurokomisař Thierry Breton, pravá ruka Jourové, oznámil, že tento cenzurní zákon začne platit 25.8., odkdy budou celé bruselské cenzorské úderky (zřejmě i za pomoci AI) střežit jedinou povolenou pravdu.

Platformy, které se do cenzury nezapojí, budou na území diktátorské EU jednoduše zakázány. Toto upozornění směřuje zejména na Muska a jeho Twitter, který aktuálně necenzuruje.

Pokud od srpna cenzurovat nezačne, bude platforma na území 4. říše přísně zakázána.

Ale i přesto se EU neustále zaklíná demokracií a svobodou slova, čímž je horší než mnohé jiné diktatury, které si alespoň nezkouší hrát na demokracii.

Je vidět, že EU používá romány Orwella jako manuál: Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 45 Průměrně: 4.8]

11 thoughts on “Eurokomisař Thierry Breton oznámil, že od 25. srpna budou sociální sítě povinny okamžitě mazat „nenávistný obsah“

  1. No přeci ti správní prověření ojrosouzi. Za bolšána to nebylo jinak.
   Putin v pytli na mrtvoly je OK, ten co sedí v Bílém domě v pytli na mrtvoly je fůůj a šlo by o nenávistný projev.
   Akorát že před Vítězným Listopadem se válčilo jenom hubou. Dneska se válčí doopravdy a armáda ČR je banda nájemních zabijáků. Jenže za to nedostane ani korunu, naopak si svoje válečná dobrodružství platíme sami. ( Válka v Zálivu, Irák, Balkán, Mali, všude, kam nás pošle strýček Sam. Rádi bratrsky vypomůžeme kdekoli. )

 1. Vyzývať k zabíjaniu členov Európskej komisie – ešte horšej a zákernejšej mafie, než bola Hitlerova vláda – nie je zločin! Ani k zabíjaniu eurobyrokratov každého druhu a väčšiny europoslancov. Už aj Milan Uhrík pred pár dňami prvý raz pripustil možnosť či dokonca nutnosť vystúpenia z EÚ.

 2. Kedy už tú židovskú beštiu Jourovú , horšiu než Havlova teplá obľúbenkyňa Olga Hepnarová /včera sme si pripomenuli 50. výročie jej „vzdoru proti komunizmu“, ako píšu mnohé mainstreamové portály/, rozseká zaživa na kusy tlupa moslimov – samozrejme aj jej gorily?

 3. To potom může být obviněna celá vláda, nejen naše, taky EU a různé organizace, za šíření nenávistných projevů vůči „jiným“ národům…

 4. Samozrejme ,že ani výzvy k legalizácii pedofílie či zoofílie, resp. podpora ekologických teroristov nemajú byť podľa zrúd typu Žida Šefčoviča /pohnojil si to s tými výnimkami, ty starý tučný gay Tiso!/ mazané…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout