Další tvrzení o údajně nezpochybnitelném přistání UFO 14 let před Roswellem přichází z Itálie

Další tvrzení o údajně nezpochybnitelném přistání UFO 14 let před Roswellem přichází z Itálie

Všimli jste si, jak často se v poslední době objevují informace o údajně jasných důkazech přítomnosti UFO? Přitom žádný pádný důkaz se zatím neobjevil.

A to se týká zejména údajných svědectví z poslední doby, kdy již vše velmi zpochybňuje samotný fakt, že z žádného z těchto svědectví nebyl natočen důkazní materiál. A to v době, kdy má tuto možnost prakticky kdokoli.

Další informace o údajně jasných důkazech přistání UFO na naší planetě nyní přichází z Itálie. Opět jde však o víceméně zprostředkované svědectví, které má být podpořeno i dobovými dokumenty.

Bývalý americký zpravodajský důstojník tvrdí, že UFO havarovalo v Itálii v roce 1933 a italští vyšetřovatelé tvrdí, že mají dokumenty, které to dokazují.

David Grusch minulý měsíc šokoval svět, když odhalil, že americká vláda vlastní několik mimozemských létajících talířů.

Grusch řekl, že jedna z těchto mimozemských kosmických lodí havarovala v severní Itálii v roce 1933 a byla zabavena americkými silami na konci druhé světové války.

Italský vyšetřovatel Roberto Pinotti se s DailyMail.com podělil o mimořádné důkazy o údajné havárii, ke které došlo 14 let před Roswellem.

Pinotti, prezident Národního centra UFO (CUN), má dokumenty, které podle něj dokazují, že talíř havaroval u Magenty 13. června 1933 a že Mussolini zřídil tajné oddělení pro studium objektu, nazvané Gabinetto RS/33.

RS/33 údajně vedl nositel Nobelovy ceny Guglielmo Marconi, vynálezce rádia.

Pinotti začal studovat havárii UFO v roce 1996 se svým kolegou Alfredem Lissonim, když obdrželi originální tajné dokumenty o případu.

Patří mezi ně dva telegramy z června 1933. První telegram uvádí, že incident musí být umlčen a druhý, že novináři, kteří o něm budou informovat, mají být okamžitě zatčeni.

Pinottimu byl také zaslán náčrt a popis válcového objektu s okny po straně.

Jeden z dokumentů, který pochází z roku 1936, nechal prozkoumat soudním znalcem, který dospěl k závěru, že papír a inkoust pocházejí z tohoto období.

Po čtyřech letech výzkumu a forenzní analýze, která ukazuje, že dokumenty byly napsány ve třicátých letech, Pinotti publikoval zprávu, jejíž závěr zní: „Důkazy jsou jasné.“

Tolik další z mnoha zpráv o údajné přítomnosti UFO na naší planetě, které se vyrojily v poslední době.

Žádný jiný „důkaz“ než různá svědectví (jimž můžeme či nemusíme věřit) či výše zmíněné dokumenty však zatím nikdo veřejnosti nepředvedl.

Stále více se v souvislosti s těmito množícími se zprávami o UFO připomíná konspirační teorie, která zní velmi šíleně, nicméně pokud by vám někdo třeba v roce 2018 řekl, co se bude dít za dva roky, tak byste si také nejspíš mysleli, že jde o bludy a ne realitu blízké budoucnosti.

Teorie, která se v souvislosti se stále častějšími zprávami o návštěvách UFO zmiňuje, je údajná falešná mimozemská invaze, která je podle této teorie již nějakou dobu připravována.

K této invazi má podle roky staré teorie dojít v roce 2024, tedy již příští rok.

Někteří toto spiknutí označovali jako Project Blue Beam, podle něhož má za celou organizací podvodu stát NASA. Jaký má podle nich smysl předstírat mimozemskou invazi?

Podle údajné teorie má být jejím účelem založení NWO.

Zjevnou agendou je globální technokratická totalitní vláda pod rouškou záchrany planety před sofistikovanou civilizací plánující naše zničení.

A jak to má podle oné konspirační teorie vypadat?

Představte si hologramy promítané na obloze s vesmírnými loděmi velikosti měst. Poté budou následovat zprávy s  upozorněními  a pokyny, které mají lidé dodržovat, aby se vyhnuli zničení.

Věřili byste hlavám států, že se všichni zapojí do takového podvodu? Uvěřili by tomu lidé?

Stále častěji se objevují úvahy o tom, že tak, jak drtivá většina lidí uvěřila celosvětově koordinovanému covidovému podvodu, uvěřili by i podvodu novému.

A právě opakované zprávy o doslova zaručených přistáních UFO na naší planetě jsou tím, co má důvěru lidí posílit.

Je to samozřejmě jen konspirační teorie. Ale jak dlouho v posledních letech trvá, než se konspirační teorie stane realitou???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Další tvrzení o údajně nezpochybnitelném přistání UFO 14 let před Roswellem přichází z Itálie

 1. Nejdůležitější na tom všem je, že to tvrdí vždy jen a jen Yankees, ono se v tom HoolémÚdu zjeví takových pro svět až neuvěřitelných věcí. No už v podstatě na ty jejich HooloÚdské sra*ky asi moc nekouká tak se musejí zviditelnit, no ještě že to neprohlásil švarcenegr pak by tomu určitě všichni uvěřili.

 2. Žádný fyzický důkaz taky nikdy ani nebude.
  Páč ufoni sice reálně existují, stejně jako ježibaba, bubák, duch, démon, olgoj chorchoj, černokněžník, rusalka, čert, anděl nebo kosmonauti na Měsíci, ale není to v 3D realitě a v bdělém stavu vědomí.
  Projevy jejich energetických působení však ano, ty se mohou dít i v bdělém stavu vědomí. Kruhy v obílí, hejkání, podivnosti, stopy, smrad, stříkance, paprsky, spáleniny, puchýře, to se reálně děje. Ale jdou vyfotit nebo nahrát nebo pravdivě odsvědčit jen ty projevy, nikoli jejich energetické jinofrekveční zdroje. (Jo, samozřejmě s výjimkou těch kosmonautů, když byli v pozemském studiu, tedy s výjimkou všech pozemsky prováděných technických triků).
  Ale létající talíř vyrobený mimo Zemi neexistuje, leda vyrobený pozemšťany (nebo třeba i podzemšťany). Pokud je funkční, pozemšťan (nebo podzemšťan) věděl jak na to, třeba i díky nefyzické intuici nebo obdobnému přenosu informací.
  Létající talíř vyrobený jinofrekvenťany existovat může, ale nemůže proniknout do naší 3D bdělé frekvence. Pozemšťan ho může vidět, může v něm i lítat, ale jen ve změněném stavu vědomí, kde žádný záznam pozemskou kamerou nebo mikrofonem samozřejmě nikdy nesejme.
  Čili pokud pozemšťan vidí v bdělém stavu UFO, tak to reálně není UFO ve smyslu mimozemského stroje.
  A pokud ho vidí a je to mimozemský stroj, tak pozemšťan není v bdělém stavu.
  Tak jednoduché to je, a stále v tom někdo tá-pe a stále to někdo ne-chá-pe!

 3. Ak je to pravda, tak zase sa raz dokázalo, že USA sú darebácky štát!!! Berú to čo im nepatrí!!! Takto sa správajú zloduchovia, zlodeji, teroristi a podliaci. Raz darmo, zrejme to majú zakódované v DNA. Inak sa to nedá ani vysvetliť, či?

 4. Mimozemšťané tu jsou tisíce let.Různé státy, například Kanada, USA, Rusko mají státní orgán, který s mimozemšťany spolupracuje. Ti mají s pozemšťany smlouvy. Mají své cíle, se kterými se těžko seznámíme. Například generálové z USA a Kanady – členové zmíněného orgánu/orgánů, se ve svých vyjádřeních shodují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout