Brazílie: Podívejte se, jak se ženy vypořádaly s tranďákem, který vlezl na dámské toalety (super video)

Brazílie: Podívejte se, jak se ženy vypořádaly s tranďákem, který vlezl na dámské toalety (super video)

Horkokrevné Jihoameričanky se s tím prostě nepářou. To, co by tranďákovi prošlo někde v USA nebo v západní Evropě, v Brazílii nemá šanci. I když se Lula snaží jak se dá srovnat tamní LGBTQI zákony s těmi „pokrokovými,“ západními, tak lid si – jak je vidět – myslí něco jiného.

V zemi nedávno schválili trans zákon, jaký je běžný v USA či mnoha západoevropských zemích, takže výskyt mužů převlečených za ženy není na tamních dámských toaletách, šatnách či jiných místech určených jen ženám, nic neobvyklého.

Jenže zákon – nezákon, chlap prostě na dámské toalety nepatří, i kdyby se Lula a jeho kumpáni stavěli na hlavu….

Muž oblečený jako žena šel v Brazílii (Sao Paulo) na dámskou toaletu, ale byl přítomnými ženami zbit a vyvlečen. Protože policie nezasáhla, vzaly to ženy  rychle do svých rukou:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 53 Průměrně: 4.9]

11 thoughts on “Brazílie: Podívejte se, jak se ženy vypořádaly s tranďákem, který vlezl na dámské toalety (super video)

  1. No, nejsem tranďák ani Lula, ale co tak asi může chlap na dámských toaletách při vší úctě milé dámy zahlídnout? Žeby vám už duhovkáři odmontovali dveře z kabinek?
    Jo, vy jste myslely zaslechnout nebo zavětřit… Tak to jo. My co věříme, že jste lotosové květy, které nic nevylučují, bychom mohli přijít o iluze. To máte recht. Tak to na dámskejch hajzlících všem tranďákům i ouchylům do držky!

    1. kokotko, vták na dámske toalety nepatrí a je jedno, v akých spodkoch!!! dúfam, že sa nájdu všade na svete také ženské, čo dokážu úchyla na záchode nakopať do gulí!!!

    2. Fakt nejsme lotosové květy, také vylučujeme i když nemáme tak agresivní moč a smradlavou stolici jako vy. Přemýšlím jak mohl být odhalen, když jsou mezi jednotlivými záchodky bariéry. Pokud ovšem ve společných prostorách nemají umístěn pisoár. Což je viditelný malér..

  2. Anonyme, díky za inspiraci, nikdy jsem o tom neuvažoval, ale když si představím ženskou na pánech, tak buď sere nebo bych se u pisoáru musel dívat. Je mi záhadou, jak ho objevily. Tlučku zásluhuje, pokud opruzoval. Jinak jim tam vyrábí odér antiMarfušeka nebo chcal do umyvadla, za co taky zaslouží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout