38 zemí a institucí vydalo prohlášení, které útočí na maďarský zákon na ochranu dětí proti LGBTQI propagandě

38 zemí a institucí vydalo prohlášení, které útočí na maďarský zákon na ochranu dětí proti LGBTQI propagandě

A zapojila se samozřejmě i Česká republika a Slovensko, stejně jako většina evropských zemí. Paradox je, že jde většinou o země, které samy prosazují potlačování svobody slova a tuhou cenzuru, zatímco se v onom pamfletu ohání „demokracií a svobodou slova.“

Jak sami víte, tak EU hodlá již za měsíc zavést cenzuru, za jakou by se nemusela stydět ani Severní Korea, přitom jiným káže, jakou mají dělat politiku.

Signatářům prohlášení především vadí, že v Maďarsku existuje zákon, který nepovoluje pedofilům prznit malé děti nebo zavádět od školky genderovou bezpohlavní výchovu jako to prosazuje Brusel.

Celý pamflet je organizován americkou ambasádou, což také o mnohém vypovídá. Ostatně, jisté sklony Joe Bidena i jeho syna Huntera jsou všeobecně známy.

USA samy mají pak neustálým porušováním ústavního práva na svobodu slova  máslo na hlavě především.

V USA se totiž nyní v Kongresu mimo korupce řeší i žaloba, která potvrzuje, že Bidenova administrativa stála za tvrdou cenzurou sociálních sítí – a to především za covidismu. Tato cenzura pak byla (a dosud je) uplatňována i v evropských koloniích.

Cenzura byla nařízena i před volbami v roce 2020 a týkala se informací o notebooku Huntera Bidena, tedy informací zcela pravdivých, které však měly být mazány coby „dezinformace.“

Nyní se tito totalitáři ohání svobodou slova – a to včetně těch našich, kteří se neštítí vytvářet různé cenzurní úřady a mazat či demonetizovat nepohodlné weby či totalitářů ze zemí, které nechávají blokovat bankovní účty svých občanů třeba jen za to, když říkají nepohodlnou pravdu.

Všichni tito v prohlášení podepsaní pokrytci tleskali zcela neoprávněné segregaci a diskriminaci lidí, kteří se odmítli stát pokusnými morčaty a aplikovat si experimentální injekce a s vervou nálepkují či dokonce kriminalizují všechny, kdo mají jiné názory.

V prohlášení podepsaném 38 zeměmi a „kulturními institucemi“ obvinili Maďary kvůli jejich LGBTQI zákonu z diskriminace.

Úsměvné je, že je na onom pamfletu podepsáno například i Kosovo, na jehož území jsou tvrdě diskriminováni původní Srbové, jsou tam vypalovány pravoslavné kostely a vzhledem k muslimské většině by se tam zřejmě ani žádné LGBTQI zákony neujaly.

Případně tam najdete Ukrajinu, která zakázala nejen původní pravoslavné náboženství, ale také celou politickou opozici, menšinám pak používání jejich jazyka jinde než doma a v zemi prakticky neexistuje svoboda slova – a to ani v tom tristním stavu, v jakém je předstírána v EU.

Tamní vláda si navíc s podporou CIA vede „seznam smrti“ se jmény nepohodlných osobností – od politiků přes novináře až po umělce, z nichž mnozí jsou již po smrti, což je na stránkách patřičně oslavováno.

Zajímalo by mne také, zda by si ambasády dotčených zemí dovolily podobný pamflet vydat  například v Saúdské Arábii, kde bylo v loňském roce mezi 81 popravenými i několik LGBTQI.

A co tedy Maďarsku vytýkají?

V onom dokumentu se uvádí, že Maďarsko diskriminuje gaye, lesby, transsexuály a bezpočet dalších genderových identit prostřednictvím zákona o ochraně dětí.

Mezi signatáře patří i instituty známé svými snahami o změnu režimu, jako je německý Goethe-Institut, který byl již v některých zemích zakázán (např. Turecko, Bělorusko).

Goethe-Institut předstírá, že vykonává německou kulturní činnost, ale opakovaně je podezříván z podpory převratů.

V USA jsou děti stále častěji mrzačeny na genitáliích ve smyslu transgenderismu a jsou podrobovány brutální hormonální léčbě, přičemž tyto praktiky již začínají přebírat i mnohé evropské země.

Ruku v ruce s tím přichází postupná legalizace pedofilie, na kterou již tlačí zejména OSN a WHO. Přesně to, co se nyní v zájmu depopulace a normalizace pedofilie děje v USA, se má nyní plně přenést i do Evropy.

V prohlášení se například uvádí:

Odmítáme a odsuzujeme veškeré akty násilí, nenávistných projevů, obtěžování, stigmatizace a diskriminace spáchané proti jednotlivcům a komunitám na základě jejich sexuální orientace, genderové identity nebo vyjádření nebo pohlavních znaků a podporujeme boj proti takovým činům.

V tomto ohledu se zabýváme legislativou a politickou rétorikou, a to i v Maďarsku, která je v rozporu se zásadami nediskriminace, mezinárodním právem v oblasti lidských práv a lidskou důstojností a přispívá ke stigmatizaci LGBTQI+ komunity. Zdůrazňujeme, že je třeba, aby vedoucí představitelé a vlády, zde i jinde, respektovali a chránili práva LGBTQI+ jednotlivců a komunit a odstranili zákony a politiky, které je diskriminují.

Zdůrazňujeme nedotknutelnost lidské důstojnosti, právo na svobodu projevu a informací, právo na soukromý a rodinný život a právo na nediskriminaci pro všechny.

Podepsáno těmito velvyslanectvími a kulturními institucemi:

Austrálie, Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Malta, Německo, Norsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Nizozemsko, Velká Británie, Spojené státy, Ukrajina, Uruguay, Generální delegace Vlámska, Valonsko-bruselská internacionála, Rakouské kulturní fórum Budapešť, České centrum, Estonský institut, FinnAgora, Goethe-Institut, Institut Français, Instituto Camões, Instituto Cervantes.

Na tyto výpady kvůli zákonu, který platí například i v Polsku pod názvem „Stop pedofilie,“ nyní reagoval maďarský politik  Menczer Tamás s následovným prohlášením:

LGBTQ ambasadoři

38 velvyslanců pracujících v Budapešti protestovalo proti zákonu o ochraně dětí v souvislosti s pochodem hrdosti.

Několik poznámek:

1. Budeme chránit maďarské děti před LGBT propagandou, i když na nás budou vyvíjet tlak a útočit na nás!

2. Moje otázka francouzskému velvyslanci: 12 tisíc aut, která byla zapálena během povstání migrantů, stále hoří?

3. Moje otázka švédskému velvyslanci: Kolik dospívajících dětí bylo tento týden zastřeleno během válek gangů ve Švédsku?

4. Moje otázka nizozemskému velvyslanci: Je Nizozemsko stále drogovým státem? Tak nazval svou zemi prezident nizozemské policejní unie.

5. Moje otázka slovenskému velvyslanci: Vzpomínáte si na den, kdy ve vaší vlasti nebyla vládní krize?

6. Moje otázka německému velvyslanci: neobáváte se o stav německé demokracie, protože pouze polovina většiny změnila volební zákon?

7. Moje otázka americkému velvyslanci: jak si myslíte, že rozvinutá americká demokracie bude v budoucnu schopna spravedlivě organizovat volby, které budou základem demokracie? Protože to, co se minule prezentovalo jako volby, tak nad tím celý svět plakal nebo se tomu smál.

8. Mohl bych pokračovat ve frontě se zeměmi všech signatářských velvyslanců.

9. Rád bych, vážení velvyslanci, dámy a pánové, upozornil na skutečnost, že zde nerozhodujete, a že Maďarsko není vaší kolonií.

10. Jsem překvapen, že navzdory skutečnosti, že jejich země mají vážné problémy s demokracií,  se zajímají o vnitřní záležitosti jiné země.

11. Takové chování je maďarské zahraniční politice zcela cizí. Podle pokynů ministra Szijjártó jednají maďarští vedoucí misí s hostitelskou zemí vždy s respektem a nikdy nekomentují vnitřní záležitosti. To nenáleží hostujícímu diplomatovi, ale lidem, kteří tam žijí.

Ještě není pozdě vydat se na cestu vzájemného respektu, vítáme také budapešťské velvyslance!

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “38 zemí a institucí vydalo prohlášení, které útočí na maďarský zákon na ochranu dětí proti LGBTQI propagandě

  1. Jsou vytvářeny strukturální, lékařské, vědecké, kulturní, politické, umělecké, zemědělsko potravinářské, bio-noetické atd. technologie a postupy, které porušují, poškozují a ohrožují absolutní integritu nejen člověka žijícího in spiritu, jím vytvářených a vyjadřovaných hodnot, ale i jakékoli jiné formy a projevu pozemského života (živočišného, rostlinného, minerálního, energetického, et similia et idem sonans)…..

  2. výborne Maďari, nedajte sa! Hanbím sa za slovenské hovná, čo podpísali henten buzerantský pamflet, čoskoro padnú aj so smradľavým odérom a čaputovskou sorošovou štetkou!!!

  3. Vzhľadom na to,že Orbán nechce o vystúpení z EÚ ani počuť , vždy sa podriadi tlaku Bruselu aj Berlína v prípadných sporoch a neplánuje ani zrušiť zákon o registrovanom partnerstve teplých – prijatý dávno pred začiatkom jeho diktatúry – , sú jeho reči o ochrane tradičných hodnôt odporným pokrytectvom. A to ešte nehovorím o nedávnom priznaní samotného ministra zahraničných vecí, že Maďarsko prijalo už vyše 1 000 000 ukrošov /a ďalší zrejme pribúdajú každým dňom/ a nekladie prekážky ani migrantom z exotických krajín,vrátane moslimských.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout