Pád nizozemské vlády: Nový slepenec stran má za cíl dostat na premiérský post Timmermanse

Pád nizozemské vlády: Nový slepenec stran má za cíl dostat na premiérský post Timmermanse

Pokud sledujete bruselskou politiku, tak velmi dobře víte, kdo to je Timmermans. Tento holandský politik, který je ztělesněním všeho zlého, co přichází z EU, byl protikandidátem Lejnové na post šéfa EK.

Od začátku bylo jasné, že ultralevičák nebude přijatelný pro nikoho mimo socany a zelené a možná část liberálů. Jednoduše byl natolik nestravitelný, že proti němu čněla Ursula von Lejno, v té době již známá jako úspěšná likvidátorka Bundeswehru, jako hvězda první velikosti.

Timmermans je také hlavním koordinátorem politiky Green dealu EU, tedy právě on stojí za všemi šílenostmi této politiky – včetně v Holandsku již praktikovaného vyvlastňování farem.

Nyní se Timmermans dostal do čela kandidátky silně probruselského slepence zelených a socanských stran, v jehož čele aspiruje na budoucího nizozemského premiéra.

Pokud bude tento slepenec dost silný a najde i koaliční partnery, stane se tento eurofašista premiérem země, která je jednou z testovacích zemí Velkého resetu.

Frans Timmermans se prezentoval jako kandidát na kandidátce společné skupiny PvdA/GroenLinks. Politické skupiny poprvé vstoupí do voleb se společným lídrem kandidátky a kandidátní listinou.

Lídr Zelených Jesse Klaver ve středu řekl, že společnou kandidátku nepovede on. Chce uvolnit místo nové tváři.

Do 4. srpna se mohou o vedení ucházet členové obou stran. 22. srpna bude oznámeno, kdo bude vůdcem. Po odstoupení Klavera tak bude vůdcem právě Timmermans.

Zdá se, že právě toto byl pravý účel pádu vlády, přičemž v Holandsku se hodně hovoří i o tom, že dalším důvodem byla instalace končícího premiéra Rutteho, který je čelní postavou Bilderbergu a má i vysoké postavení v rámci WEF, na post šéfa EK místo Lejnové.

Příští rok jsou eurovolby a Lejnová aspiruje na šéfku NATO, takže její post by měl být uvolněn.

Od samého začátku bylo jasné, že skutečný důvod pádu nizozemské vlády je zcela jiný, než byl ten prezentovaný – tedy neshody v migrační politice.

Timmermans by byl jako premiér mnohem důslednější při vyvlastňování, které má nyní v Holandsku ve velkém probíhat a Bilderberg Rutte má jistě ze srazů patřičné školení o tom, kam dále vést celou EU.

Jde samozřejmě o  spekulace, ale mnohé výše uvedenému – zřejmě předem připravenému – scénáři nasvědčuje…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Pád nizozemské vlády: Nový slepenec stran má za cíl dostat na premiérský post Timmermanse

  1. Už mě chvílemi začínalo těch holanďanů být líto co tam s nimi provádí za kolotoč. Pokud si však zvolí ve volbách Timmermanse, tak ámen s nimi a veškerý soucit končí. Horší zlo se hledá těžko.

  2. Trúfam si napísať,že aj okupácia Holandska nacistickým Nemeckom bola oproti chystanej Timmermansovej hrôzovláde pohodová záležitosť. Slovanke určite nemusím vysvetľovať, kto bol Anton Mussert /ostatní nech si to vygooglia/, ale ani tento vodca holandských kolaborantov nebol taká sviňa ako spomínaný eurofašistický netvor…

  3. Timmermans je jedným hlavným psychopatických grázlov, ktorý koordinuje podla notičiek vyšších satanistov všetky svinstvá, čo EU zavádza! Ak si ho Holanďania zvolia, to bude ich absolútny koniec, lebo predošlý premiér – Schwabov žiačik bol popri tomto debilovy úplný začiatočník !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout