Německo: Druhé vítězství AfD ve volbách děsí Berlín i Brusel

Německo: Druhé vítězství AfD ve volbách děsí Berlín i Brusel

Dosud bylo nemyslitelné, aby se kdekoli na vedoucím politickém postu objevila v Německu AfD. Strana, která má v programu odchod Německa z EU, ale i okamžité uzavření hranic a hromadné deportace, je noční můrou Berlína a Bruselu.

A to o to víc, že straně soustavně rostou preference, což může za rok na jaře vést k tomu, že v eurovolbách získá rekordní počet křesel. Paradoxně by se tak mohlo stát, že právě Německo bude mít v EP ohromnou „protibruselskou“ sílu.

V součtu s velmi rychle rostoucími preferencemi francouzského Národního sdružení (dříve vedeného Marine le Pen), které dále nabírá i po nepokojích ve Francii,  by se tak mohla stát frakce, která je extrémně kritická k politice EU, v roce 2024 velmi silnou.

O velmi rychle rostoucí oblibě AfD nyní svědčí druhá volební výhra na komunální úrovni…

Po vítězství v okresních volbách v durynském okrese Sonneberg stanovila AfD další milník. Poprvé v Německu má přímo voleného starostu na plný úvazek. 42letý Hannes Loth zvítězil ve druhém kole voleb v sasko-anhaltském městě Raguhn-Jeßnitz.

Voliči sjednocené obce v okrese Anhalt-Bitterfeld v neděli zvolili Lotha 51,1 procenty hlasů do čela města. Jeho soupeř Nils Naumann z „Wählergruppe Pro8“ získal 48,9 procenta. Vyplývá to z konečného výsledku, který město zveřejnilo.

Volební účast se pohybovala kolem 61,5 procenta. V prvním kole hlasování před dvěma týdny vedl poslanec zemského parlamentu za AfD před Neumannem. Kandidát SPD Steffen Berkenbusch získal 16,6 procenta, Marten Melzer (CDU) 5,8 procenta.

Je více než pravděpodobné, že preference podobným stranám v západoevropských zemích ještě porostou s tím, jak se začínají šířit nepokoje.

Paradoxně tak zcela jistě dojde k tomu, že do EP dodáme mnohem víc probruselských  progresivistů my než například stejně velké západoevropské země jako Belgie a Rakousko, kde nyní vedou v oblibě politické strany, které jsou programově proti EU a nadále posilují….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Německo: Druhé vítězství AfD ve volbách děsí Berlín i Brusel

 1. Češi vždycky v historii byli loajalni svazaci sloužili Němcum pak Rusum a dnes sloužime Němcum znova + američanum v Češich je něco dost špatneho když nechtěji nikdy v historii svoji vlastni suverenitu k tomu odpovida i naše národní hymna kde domov muj

 2. Nacisticka EU sa vsak uz pripravuje na dokoncenie depopulacie a novu planovanu plandemiu! Media samozrejme mlcia a my co to sledujeme a pozname ich zamery a plany sme dalej oznacovani za konspiratorov! Tak ci tak, tvrdsie obdobie ako bol covid sa blizi, a preto velmi zodpovedne zvazujte, akych politikov budete v SR pocas predcasnych volieb volit!!! Nezabudajte, ze plandemiu v SR rozbehol Pellegriny, a ze liberali chceli zaviest povinne ockovanie !!!
  https://echo24.cz/a/H5qXL/zpravy-svet-eu-pandemie-vyrobni-kapacity-priprava-vakciny

  1. S tou depopulací to nebude tak strašné. U nás v Česku se nebude populace snižovat o 95%, ale jen o 50%. Proč?. Všimněte si, že v Česku žilo už před 1. světovou válkou 10.000.000 obyvatel. Takže jestli někde přibývají miliardy, tak je to Idnie, muslimské země, Malajzie, Čína, Japonsko a Afrika. Tam to budou muset srovnat.

 3. Pozor, protiočkovací kampaň může být součástí velkého resetu. Umíte si představit, co se stane při epidemii viru s velkou úmrtností? Umělou biologickou zbraň je sice velmi obtížné připravit, ale dokonalá přirozená biologická zbraň existuje. Jsou to neštovice, s vysokou nakažlivostí a vysokou úmrtností, očkovaným lidem je přes čtyřicet.

 4. Ja dobře, že vítězí strana, co chce odchod EU a odsunovat běžence.
  1) Už v předstihu by se měla vytvořit nová Evropská unie, např. Východioevropská unie, Mohamedánská unie. Ta by nahrazovala bezcelní styk a další vymoženosti. Potom by přechod z EU do Východoevropské unié nepředstavoval žádnou hrozbu. V nové unii takové zřízení, aby ji nemohli ovládnout američtí agenti, ale naopak ji mohly ovlivňovat členské vlády.

  2) Samozřejmě, že odsun muslimů je žádoucí a pro ty nepořizpůsobivé to bude nutnost. Uvědomme si, že to bude složitější než byl po válce odsun Němců. Němce v Německu někdo čekal, měli tam i příbuzné. Ale tyhlety běžence nikdo nechce a budou se muset umísťovat na pustý ostrov.
  Jednodušší způsob, který nejen zabrání přívalu nových běženců, ale i pomůže zbavovat se jich zdarma, je změna zákonů.
  Všem co přišli před 20 a méně lety (a jejich rodiče se taktéž narodili v cizině) sebrat občanství a vlební právo až do smrti, jejich dětem do chvíle než se ožení s místní. Ještě bych jim zvýšll daně formou ubrání sociálních výhod a slevy na poplatníka, aby daně odváděli i chudí přistěhovalci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout