Skupina „Židé proti Sorosovi“ říká, že kritika miliardářského aktivisty není antisemitská

Skupina „Židé proti Sorosovi“ říká, že kritika miliardářského aktivisty není antisemitská

Mnoho lidí, kteří se na sociálních sítích tvrdě naváželi do globálního zločince George Sorose, bylo nazváno antisemity – a v některých zemích se dokonce v tomto smyslu dostali i do křížku se zákonem.

Nyní se ozvala skupina, které nařčení kritiků Sorose z antisemitismu vadí. Tato skupina také Sorose velmi silně kritizuje, aniž by jí však hrozilo podobné nařčení.

Skupina nazvaná „Židé proti Sorosovi“, kterou založili šéfredaktor Newsweeku Josh Hammer a kandidát Willa Scharfa z Missouri, tvrdí, že kritika miliardářského aktivisty není antisemitská.

„Židé proti Sorosovi budou bojovat proti běžnému levicovému očerňování, že opozice vůči Sorosovi a jeho rozsáhlé síti politických organizací je antisemitská,“ uvedla skupina v úvodním prohlášení.

„Útočit na Sorose za jeho vliv na americkou politiku není antisemitské. Je prostě faktem, že Soros financuje velkou část radikální levice v této zemi. A musí být zastaven,“ pokračovala skupina působící v USA, kde se již kvůli kritice Sorose dočkaly nálepky „antisemitů“ stovky (ne-li tisíce) lidí.

Miliardářský megadárce se také dostal pod palbu kritiky za financování politických akčních výborů, které pomáhají volit progresivní prokurátory měkké vůči zločinu, kteří nyní ovládli města vedená demokraty.

Tito prokurátoři nechávají na svobodě tisíce recidivistů je proto, že jsou černí. Ti mohou beztrestně a opakovaně páchat jakoukoli nenásilnou trestnou činnost, včetně krádeží a rabování.

Soros má však své lidi také u Evropského soudu pro lidská práva či ve vedení EU. Pravidelně si také sestavuje seznam Sorosovi oddaných europoslanců, na uniklém starším seznamu byli uvedeni i někteří naši europoslanci, kteří působili v EP v minulém volebním období.

V poslední době však podvratnou práci George Sorose přebírá jeho syn Alexandr, který se stále častěji objevuje i na různých globalistických akcích…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Skupina „Židé proti Sorosovi“ říká, že kritika miliardářského aktivisty není antisemitská

  1. Ve skutečnosti je Sereš zkrachovalý nýmand, kterého si vytipovali Rothschilds jako všehoschopného organizátora pro hru „rozděl a panuj“. Veškeré Serešovy prachy jsou prachy od Rothschilds. A image bohatého donora je uměle budován pro to, aby se další a další idioti napříč Zeměkoulí přidávali k „investování“ do „cenných“ papírů.
    Když padnete na hubu, svět se na vás zle šklebí. Bývalí „přátelé“ dělají mrtvé brouky, manželky, sekretářky i milenky frnk – hajdy rajdy. Takže když vám přitom někdo nabídne obolus, který vás vrátí do světa pozlátek, šampáňa, večírků a štěbetavých holek, leckdy prodáte duši.
    To je jako s Haškem. Zkrachoval. V bažině dluhů a bezedných sračkách s povděkem přijal záchranné prachy od Serešovo neziskovčíků, aby plival na Rusko a Rusy při každé příležitosti. Říkávalo se Hašek na hrad, dnes je z Haška šašek a z Hradu hadr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout