Osmanští vojáci se vrátili do Kosova (video)

Osmanští vojáci se vrátili do Kosova (video)

Osmanská říše ovládla oblast dnešního Kosova již před staletími.

Srbové (respektive křesťané) bojovali s Osmany  u Kosova pole v několika bitvách, počínaje 14. a konče 19. stoletím. Tedy o toto území vede již po staletí boj islám s křesťanstvím.

Díky USA a NATO bylo území ukradeno a darováno poměrně nedávno přivandrovalým muslimům, s čímž se většina Srbů odmítá smířit. Po nedávných nepokojích, ke kterým došlo v souvislosti s bojkotovanými volbami, se do potyček opět vložily jednotky KFOR.

Poté, co byl zraněn větší počet italských a maďarských vojáků, kteří bránili nevolené albánské starosty, se NATO rozhodlo poslat na toto území Turky, což je krok, který logicky situaci ještě mnohem víc eskaluje.

A to je zřejmě i cíl. Mohli totiž poslat třeba Rumuny nebo Bulhary (bylo by to i blíž), ale NATO si záměrně zvolilo vojáky ze země, která logicky drží na straně Kosova, jehož islamizace je jasnou  předzvěstí expanze budoucí Osmanské říše.

A je více než pravděpodobné, že s Alláhovým vojskem přichází i další eskalace zatím jen lokálního konfliktu…

Osmané jsou po staletích zpět na Balkáně:

Proti NATO a jeho působení v oblasti Kosova a na podporu Srbů se protestovalo v italské Veroně, kde roztrhali a spálili vlajku NATO:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout