Norsko: Ředitelka školy totálně ponížená studentem (video)

Norsko: Ředitelka školy totálně ponížená studentem (video)

Podle islámu je muž nadřazený ženě – obzvlášť pak v případech, kdy je tato žena nemuslimkou. To se projevuje například tím, že muslim zásadně nepodává ruku ženě.

V Dánsku se nyní dokonce jako součást pohovorů u žadatelů o azyl prověřuje, nakolik je muslim integrován tím, že se testuje, zda je ochoten podat ženě ruku. Pokud ne, testem neprojde.

Nicméně my se podíváme do jiné severské země, do Norska. I přesto, že jde o zemi, která není pod kuratelou EU, islamizace je zde na značném postupu.

Mohou za to samozřejmě samotné volební návyky, asi jako všude jinde. Předpokládám, že i ředitelka školy, která předávala žákovi vysvědčení, volila ty, kdo se o multikulturní obohacování Norska dlouhodobě zasluhují.

Tomu ostatně nasvědčuje i její následná reakce jen několik dní po incidentu…

Videoklip ze školy v Norsku byl široce rozšířen na sociálních médiích. Video ukazuje muslimského studenta, který si odmítá potřást rukou s ředitelkou. To je něco, co ředitelka nehodlá akceptovat a poučuje jak studenta, tak rodiče, když říká:

„Žijeme v Norsku!“

K incidentu došlo minulý týden v souvislosti s předáváním vysvědčení na základní škole v Oslu.

Student byl vyzván ředitelkou školy, aby si přišel pro své vysvědčení.

Ředitelka pak natáhla ruku, ale student si toho nevšímal. Pak ředitelka promluvila ke všem přítomným v místnosti (povšimněte si, že původních Norů tam mnoho neuvidíte):

„Žijeme v Norsku! Takhle to dělat nemůžeme. Myslím to vážně. Pro rodiče, žijeme v Norsku, žijeme v Norsku. Budou pracovat i s norskými ženami, jinak v Norsku neuspějí. Musíte se s tím vypořádat.“

Podle TV2 začali studenti v místnosti po ředitelčině prohlášení křičet „haram“. (haram znamená „zakázaný“, tedy dávali tím najevo, že jako nečisté ženě jí ruku podat nemohl).

Incident se stal virálním jak v sociálních médiích, tak v masmédiích. Krátce nato ředitelka ustoupila a poslala omluvu rodičům studentů. Ředitelka píše, že její reakce byla „příliš silná a konfrontační“…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 37 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Norsko: Ředitelka školy totálně ponížená studentem (video)

 1. Haram?
  Tak fajn.
  Haram muslim!
  Čelem vzad, směr přes moře k Africe poklusem klus!
  Před mořem na místě, zastavit stát!
  Po řadách, ku moři přiblížit, ve vlny hop!
  Kraulem kraul!
  Nepolevovat, haram splývání, haram loudání!
  Přidat, přidat, jedu, jedu, plavu, plavu!

 2. Popravdě, vynucovat na někom podání ruky není to pravé ořechové – ani já nepodávám ruku každému, prostě proto, že jsou lidé, kterých si natolik málo vážím, že bych se jich nedotkla ani třímetrovým bidlem. A ano, může to být urážlivé. Na druhou stranu ve škole, pokud žák není ochoten podat ruku učitelce nebo ředitelce, neměl tam vůbec lézt. Jak se má učit od někoho, koho si neváží? To přece nejde. Totéž uchazeč o zaměstnání. Není ochoten podat ruku ženě, no tak tam nebude pracovat. Byly by s ním problémy.

 3. Hůř bude když jim rozdají zbraně. Tohle to je nic ,jejich náboženství je plné násilí nadřazenosti mužů a nepochopitelných věcí pro nás.Škoda se zabývat nějakým bontonem ,obešla bych je pro jistotu obloukem ,ne to podávat jim ruku ,proč? Horší je že žijí na úkor obyvatel krajiny která je přijala ,tlačí sem svou kulturu a ničí nám čistotu rodu .
  https://www.slovanskakosile.cz/2020/01/01/kony-rita-telegonia-prva-cast/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout