Německo a Nizozemsko: Snahy o zákaz opozice nazývají „záchranou demokracie“

Německo a Nizozemsko: Snahy o zákaz opozice nazývají „záchranou demokracie“

Hned ve dvou zemích se zcela otevřeně hovoří o zákazu opozice.

Tedy samozřejmě ne té řízené, která je součástí politiky téměř všude, ale té skutečné, jejíž členská základna není vedena z ústraní za provázky loutkovodiči z WEF či Aspen institutu.

V obou uvedených zemích jde o aktuální téma a největším bizárem je úplně totožná rétorika těch, kdo mají snahu tyto politické strany zakázat či jim alespoň znemožnit působení na vyšších politických postech.

V obou zemích se totiž ohání tímtéž: rušením jediné skutečné opozice prý brání „zavedené strany“ demokracii. Nakonec se ani nelze divit, že se demokracií v této souvislosti ohání ti, kdo bezmezně podporují Zelenského, který již opozici před časem zakázal.

O tom, že se v Německu již nějakou dobu řeší, jak to udělat, aby bylo možné zakázat AfD, jsem se zde zmínila již v několika článcích.

Více se o tom začalo diskutovat zejména v poslední době, po zjištění, že strana, která nekompromisně požaduje vystoupení Německa z EU, se stala druhou nejsilnější politickou silou v zemi.

To samozřejmě hodně vypovídá i o názorech samotných Němců, což děsí zavedené vládní strany. Stejně tak je pro ně nepříjemné, že se k AfD přidává stále víc mladých, na které tak propaganda působí stále méně.

Nyní, poté, co byl do čela durynského okresu zvolen poprvé v historii politik AfD se ziskem téměř 53% hlasů, se objevují snahy o zneplatnění celých voleb…

Nově zvolený politik AfD Robert Sesselmann je nyní prověřován pro svou „loajalitu k ústavě“. Co z tohoto vyšetření úřadem státní správy nakonec vzejde, je stále napsáno ve hvězdách – a ministerstvo vnitra v Erfurtu odmítá odkrýt karty a odkazuje na zkoumání případu.

Zdůrazňuje však také: „Takové přezkoumání se provádí pouze tehdy, pokud existují náznaky, že nejsou splněny podmínky způsobilosti.“ Jejich představení je však obzvláště groteskní, protože když byla kandidatura oznámena, nebyl důvod ke stížnostem…

Jen pro vysvětlení: Politik AfD bude prověřen, zda je kompetentní k vykonávání své práce ve vedení okresu. Projde tedy „testem ústavních znalostí,“ což je proces, který není v Německu běžný.

Jednoduše, snaží se najít cokoli, aby mohli zrušit regulérní výsledek voleb. A mezitím je samozřejmě stále „na stole“ návrh na zrušení AfD.

A úplně stejné „problémy“ nyní řeší holandská vláda, která se již nějakou dobu snaží vymyslet, jak zlikvidovat FVD, opoziční politickou stranu, která často neváhá „píchnout do vosího hnízda“  a otevírat mnohdy velmi kontroverzní témata.

Například když poukazovala na zločiny vlády za covidismu nebo nyní, kdy se zasadila o parlamentní rozpravu o tom, pro jaké instrukce si jezdí vládní představitelé na WEF a Bilderberg. Strana je také pro vystoupení Holandska z EU i NATO.

Skupina předsedů stran bude ve středu hovořit o tom, jak se vypořádat s „antidemokratickým spodním proudem“, který existuje mezi občany v Nizozemsku. Jako temný stín visí nad touto „konverzací“ myšlenka na zákaz strany FVD.

Předsedové skupin chtějí skoncovat s „podkopáváním demokracie“ a podněcováním ze strany FVD.

Tím mají zřejmě na mysli to, jak FVD upozorňuje na spolupráci politických loutek s WEF a dalšími globalistickými organizacemi.

Iniciátor a vůdce strany Volt Laurens Dassen ve videu na Twitteru říká, že stále více lidí ztrácí důvěru v politiku a ve vládu. „A to také proto, že demokracie ne vždy přináší lidem výsledky,“ říká.

„Ale také vidíte, že lidé odcházejí kvůli nárůstu polarizace, a to ne v pozitivním smyslu bitvy myšlenek, ale větší polarizace, která vede k nenávistným projevům,“ pokračuje.

Tweet s videem získal mnohonásobně více negativních reakcí než lajků.

„FVD podkopává demokracii, tak to prostě je,“ tvrdí politik.

Prý je třeba udržet demokracii bojem proti „zlým silám“ a zajistit, aby demokracie i nadále přinášela lidem výsledky.

Tolik zprávy z Německa a Holandska. V případě obou zemí vidíme až fanatickou snahu o zákaz či alespoň potlačení opozice. Tedy té  skutečné, ne loutkové řízené opozice, která je jen totéž co vláda, pouze v jiných barvách.

K podobným výpadům a snahám o likvidaci opozice dochází ve všech diktaturách. Zpravidla se pak vyostří v momentě, kdy skutečná opozice nebezpečně nabírá na síle.

A na této snaze o likvidaci opozice je nejhorší fakt, že se při tom vládnoucí fašisté neštítí ohánět demokracií…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německo a Nizozemsko: Snahy o zákaz opozice nazývají „záchranou demokracie“

  1. Zprofanovanější slovo než “demokracie” bychom ztěžka ve slovníku hledali. Od školky do nás vtloukali, že se jedna o vládu lidu jak říkali staří Řekové. Dnešní vlády celého světa se tímto tajemným slovem zaříkají, ale naprosto žádná se jím neřídí. Je to zaříkadlo pro poslušné ovce. Podívejme se u nás. Má snad někdo dojem, že se u nás jedna o vládu lidu ??? Referenda zapovězena a ani se o nich neuvažuje, tak nám blbcům nakukali, ze naše demokracie je takzvaně zprostredkovatelská, kdy jednou za čtyři roky dáme hlas nějaké partají, která si po volbách nanominuje do parlamentu a vlády lidi, které bychom tam nikdy dobrovolně nedali. Po volbách začne platit pravidlo “ a teď držte čtyři roky všichni huby a nechte nás dělat co my sami uznáme”.
    Má snad někdo dojem, ze tohle je ta vláda lidu ???

  2. u nás takhle daleko dojit ani nemusí naše skutečná opozice je jen scvrkla jen na jednu slabou opoziční stranu která v opozici zustane asi už na furt

  3. Tzv západní DEMOkracie v plné nahotě, nacistický sajrajt už neví kudy kam. Aby se udržel u moci je schopen vyvraždit své lidi a nahradit je čímkoliv, ovšem na druhou stranu, lidstvo mu v tom vydatně pomáhá a proto tzv západ nemá naději na přežití.

  4. Trochu odbočím: O nezvratnej islamizácii Francúzska svedčí fakt, že podľa posledných správ sa na športoviskách budúcoročnej olympiády v Paríži nebude smieť podávať alkohol… že najbohatší klub sveta Paríž St. Germain vlastnia katarskí šejkovia a drvivá väčšina popredných klubov celej Európy patrí moslimom, netreba ani pripomínať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout