ME ve fotbalu v Německu nebude ani tak ve znamení sportu jako v prosazování globalistické agendy

ME ve fotbalu v Německu nebude ani tak ve znamení sportu jako v prosazování globalistické agendy

Jistě ještě máte v pamětí trapas německých fotbalistů v Kataru, kde hráči, kterým na poslední chvíli zakázali nosit duhové pásky, si nakonec neodpustili politická gesta.

Na šampionátu prostě mysleli víc na ideologickou propagandu než na sport. To se také projevilo tím, že z šampionátu záhy vypadli a byli všem tak akorát k smíchu.

Úplně stejný aktivismus projevila i ministryně vnitra Faeserová, která se tehdy v publiku po celou dobu zpackaného zápasu producírovala s duhovou páskou.

Německo je celkově svým aktivismem pověstné. Tamní týmy nezapomínaly poklekávat na počest rasistů z BLM a spíš než vlajky německé u nich uvidíte ty duhové.

A co víc, německý národní fotbalový tým (který si již neříká národní tým, ale pouze „tým“) se před časem aktivisticky  převlékl do dámského oblečení.

Tedy Německo je vskutku ideální zemí k prosazování globalistické agendy, která zřejmě zcela potlačí to nejdůležitější: samotný sport…

Německá ministryně vnitra Nancy Faeserová nyní zveřejnila 34stránkový „doprovodný program“, s nímž má být „udržitelná“ převýchova prováděna  i během velké události za účasti příslušných aktérů.

A této převýchově by měli být vystaveni nejen hráči, ale také fanoušci fotbalových klubů.

Nová brožura má celých 34 stran a v úvodu jasně ukazuje, že se nejedná o fotbal, ale o prosazování globalistické agendy: „Při přípravě a realizaci turnaje se řídíme  cíli udržitelného rozvoje OSN (Agenda 2030).“

Země, která již v minulosti měla nespočet špatných zkušeností s připoutáním sportovců do vleku politické propagandy, se opět prezentuje jako předvídavý zástupce strategie udržitelnosti UEFA, která mimo jiné také stanoví, že fotbalové kluby brzy získají bundesligové licence pouze tehdy, pokud budou „klimaticky neutrální.“

ministryně Faeserová v Kataru s duhovou páskou

Za tímto účelem má společnost dokonce svůj vlastní „Summit fotbalem pro udržitelnost“ v rámci mistrovství Evropy, kam je pozváno 300 relevantních odborníků.

Důraz je kladen také na podporu otázek sociální a ekologické udržitelnosti a na vytvoření herních měst jako digitálních inteligentních měst.

Společnost se otevřeně zavázala k cíli během ME co nejvíce snížit negativní dopady, jako jsou emise CO2. V pozadí jsou také simulační hry pro modulární varovný systém pro sledování občanů a pro lékařskou pracovní skupinu.

Zapojeny jsou také organizace jako „Federální agentura pro občanské vzdělávání“  má také organizovat kongres mládeže.

Agentura je však také úzce spjata se sociálně-politickými otázkami a problémy – například v oblasti lidských práv, migrace nebo rovnosti žen a mužů.

To je obzvláště nestoudné: zatímco na lidských právech nezáleželo, když byli sportovci vyzýváni a nuceni podstoupit experimentální očkování mRNA, nyní je mistrovství Evropy ve fotbale využíváno k tomu, aby se trvalé vystavení genderovým otázkám dostalo ještě víc do popředí.

Nejméně tři projekty mají být financovány prostřednictvím programu „Fotbal a politika.“

Měly by snad probíhat pod taktovkou příslušné organizace Antify, které zavádějí svoji politiku mezi fanoušky – a to za peníze daňových poplatníků? To je stále nejasné.

Jisté však je, že 20 míst ve venkovských oblastech bude vybráno pro akce, jejichž cílem je povzbudit lidi, aby se zabývali také dalšími sociálními aspekty – například sportem a lidskými právy, sportem a udržitelností, sportem a rozmanitostí a podobně.

Netají se tím, že chtějí vnést politiku přímo na stadion. Jeden z projektů si klade za cíl přemýšlet o velkém významu sportu obecně a fotbalu zvláště v kontextu s významnými společenskými konflikty a vývojem a připravit je co nejpřístupnější pro různé cílové skupiny.

Tímto způsobem mají být zviditelněny důležité politické boje. Kromě toho má formát povzbudit lidi, aby mluvili o politice a vzbudili zájem o současné historické události, aby mohli vyvodit závěry pro budoucnost.

Další formát se zabývá antirasismem a antidiskriminací, přičemž se také má diskutovat o zkušenostech s diskriminací členů LGBTQ+ komunity ve fotbale, stejně jako o rasismu mezi fanoušky a na hřišti.

Zařazena byla i tzv. „DIVERSITY TOUR“, v níž se žákům základních škol budou snažit zprostředkovat ústřední témata diverzity, jako je chápání demokracie nebo antirasismus – samozřejmě ve smyslu systémových stran.

Masová migrace je také oslavována: „V moderní imigrační zemi, jako je Německo, mnoho fanoušků nemusí cestovat, aby povzbudili svůj tým, protože už jsou tady.“

Jak tedy sami vidíte, tak evropský šampionát už nebude ani tak o fotbalu jako o politické indoktrinaci – samozřejmě tou „správnou“ ideologií.

A nepochybuji o tom, že také němečtí fotbalisté se této agitky sami rádi ujmou.

Nakonec není divu, že tak strmě stoupají preference právě AfD, která proti stejné ideologii, která bude na šampionátu aktivně propagována, bojuje…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “ME ve fotbalu v Německu nebude ani tak ve znamení sportu jako v prosazování globalistické agendy

  1. Odpor moslimských futbalistov, lebo práve tí už dávno tvoria v bundeslige /a nielen tam/ väčšinu, je viac ako pravdepodobný a podľa všetkého budú iniciátori spomínaného podlého plánu nútení v mnohom ustúpiť… Už asi 15 rokov sa to moslimami len tak hemží aj v „reprezentácii“, najlepším „nemeckým“ futbalistom je čierny moslim s poľským menom Jamal Musiala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout