Kam během covidové doby zmizela chřipka?

Kam během covidové doby zmizela chřipka?

Samozřejmě jde o jeden z aspektů, které byly od samého začátku tzv. plandemie mnohým z nás nápadné. Ze dne na den vymizela každoroční chřipka.

Ale většině lidí, kteří již dávno neumí myslet samostatně, protože za ně myslí mainstreamová média, to podle všeho divné nebylo, stejně jako jim nebylo divné mnohé další zcela iracionální jednání (roušky venku, lockdowny, kontaktování lékařů jen po telefonu, zákaz nočního vycházení a později segregace za odmítání experimentálních injekcí).

Kam se tedy chřipka poděla??

Jednou z největších záhad „pandemie“ bylo údajné vymizení chřipky. Opravdu chřipka v době covidové hysterie vymizela, nebo šlo o něco jiného?

Nyní, po všem tom zmatku a panice posledních několika let, se objevilo mnoho vysvětlení o údajném vymizení chřipky.

Režiséři covidového podvodu a jejich pověřené instituce často tvrdili, že roušky zastavily chřipku, přestože nezastavily covid. Jenže co například Švédsko, kde se roušky vůbec nenosily, ale i tam chřipka vymizela?

Jiní tvrdili, že covid má nějaký účinek virové dominance, který porazí kmeny chřipky.

Ale ani jedno vysvětlení ve skutečnosti neřeší záhadu „kam se poděla chřipka.“

Zdá se, že důkazy ukazují na dva hlavní důvody vymizení chřipky: fyzické zmizení testovacích sad na chřipku a nepochopení toho, co chřipka vlastně znamená.

Dokumentace zkoumala několik jednotlivců a organizací s přístupem k záznamům nemocničního systému a řízení dodavatelského řetězce a podařilo se shromáždit spoustu neoficiálních informací, které pomohou vykreslit  obraz toho, co se stalo.

Podle všeho přinejmenším ve Spojených státech nebyl prakticky žádný přístup k testování na chřipku během let covidové hysterie, zejména od roku 2020 do roku 2021 (lze předpokládat, že totéž bylo v lokajské Evropě, která konala dle instrukcí páníčků z USA).

Prakticky všichni výrobci testů přešli na covidové testování a chřipkové soupravy nepoužívali. Podle farmaceutického a vládního zdravotnictví byl Covid mnohem větší prioritou, a to jak z hlediska zdravotní péče, tak z hlediska podnikání, takže chřipkový průmysl již nebyl lukrativní.

Druhý důvod je však ještě důležitější.

Před založením průmyslového komplexu testování na covid (který na svém vrcholu vynášel více než 100 miliard dolarů ročně) byla chřipka téměř vždy diagnostikována symptomy, nikoliv výtěrovým testem.

A opět, příznaky covidu jsou prakticky totožné s příznaky chřipky. V naprosté většině případů je to, co je „chřipka“, tradičně chápáno ne jako diagnóza virové chřipky, ale jako obecná diagnóza nesčetných potenciálních příznaků kategorizovaných v široké kategorii jako chřipka.

Velmi málo lékařem diagnostikovaných případů „chřipky“ ve skutečnosti pochází z kmenů chřipky. Proto je zde důvod chápat covid jako chřipku, ale mnohem lépe propagovanou tak, aby se vyděsilo co nejvíc lidí.

Přečtěme si podrobnější odpověď od někoho, kdo tuto problematiku velmi dobře zná.

Na tuto otázku odpověděl Dr. Norman Pieniazek  ( na Twitteru), renomovaný molekulární biolog, který pracoval v Centru pro kontrolu nemocí (CDC) jako vedoucí molekulární diagnostické laboratoře po dobu 24 let. Dr. Pieniazek je odborníkem na diagnostiku PCR testování a má fascinující pohled na podřadnou vědu, která stojí za „pandemií“.

Zde je jeho odpověď na otázku: Zmizela chřipka během pandemie COVID-19?

Dále již odpovídá dr. Pieniazek:

Pokusím se odpovědět na tuto otázku; Nejprve však musím vysvětlit pojmy běžné nachlazení a chřipka.

Víte, že více než 200 virů způsobuje nachlazení, a že lidé ve Spojených státech trpí odhadem 1 miliardou nachlazení ročně?

Můžeme však jasně říci, kdo trpí běžným nachlazením a kfo chřipkou? A co PCR, technika používaná k monitorování případů COVID-19?

Bohužel bylo zjištěno, že PCR je nepraktická pro diagnostiku infekcí dýchacích cest nejméně ze dvou důvodů.

Prvním problémem je diagnostický vzorek.

Vzorky hlenu, odebrané  hluboko z nosních dírek (nosní výtěr), hrdla (orofaryngeální výtěr) a nosohltanu, v podstatě testují lidský vzduchový filtr. Nosní průchody mají hřebeny, které způsobují víření vzduchu, podobně jako princip vysavače Dyson.

Vzhledem k tomu, že nosní průchody a celý dýchací trakt jsou lemovány hlenem, zachycuje viry, bakterie, pyl, spóry plísní a prach. Tato vrstva se zachycenými částicemi je přenášena řasinkovými buňkami ven z dýchacích cest.

Když je hlen testován pomocí PCR, detekce části viru ve vzduchovém filtru neznamená, že tento virus způsobil infekci. Tento problém s PCR testy je znám již dlouhou dobu.

Konsenzus je, že broncho-alveolární laváž (BAL) je nejvhodnějším vzorkem pro detekci virových infekcí dýchacích cest. Bohužel, odběr vzorku BAL je složitý a nemusí být schválen pacientem.

Druhý problém byl signalizován výše.

S více než 200 možnými příčinami infekce (etiologie) není testování všech podezřelých proveditelné. Zatímco ve vědecké studii by nezůstal kámen na kameni při diagnostice pacientů zařazených do projektu, sledování nelze provádět tímto způsobem.

CDC vyvinula sentinelový systém pro monitorování nachlazení v americké populaci. Tento systém monitoruje výskyt příznaků respiračních onemocnění, včetně horečky, kašle nebo bolesti v krku. Takové příznaky jsou klasifikovány jako onemocnění podobná chřipce (ILI).

Vezměte prosím na vědomí, že toto označení neznamená laboratorně potvrzenou chřipku a zachycuje návštěvy pacientů kvůli všem respiračním patogenům, které způsobují podobné příznaky.

Kromě tohoto systému CDC shromažďuje údaje o potvrzených případech chřipky, obvykle je však pouze asi 1 % vzorků testovaných. Poselství je, že nikdo neví, kolik případů chřipky je v USA ročně. Hlášený počet ILI může být jen špičkou ledovce.

S příchodem viru Wuhan v lednu 2020 byly všechny lekce předchozích sezón zapomenuty.

Lidé byli nuceni být testováni, i když nevykazovali žádné příznaky. Navzdory hojným důkazům o opaku byla PCR provedená z tamponů náhle inzerována jako zlatý standard pro diagnostiku infekcí dýchacího systému. Zvažte další důležitý fakt.

V pečlivě provedené studii hospitalizovaných pacientů s pneumonií diagnostikovaných na klasickém rentgenovém nebo CAT vyšetření nebylo možné v 62% případů stanovit příčinu infekce (etiologii).

Jak je možné, že během pandemie v USA bylo k dnešnímu dni 107 201 630 infekcí COVID a 1 166 899 úmrtí COVID? Kde jsou infekce jinými viry? Kde jsou podmínky neznámé etiologie?

Odpověď je jednoduchá. Výsledky PCR testování pouze na jeden virus jsou bezvýznamné. Tento podvod by měl být zřejmý každému, kdo se vyzná v diagnostice infekcí dýchacích cest.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Kam během covidové doby zmizela chřipka?

 1. Zeptejte se těch dvou ohromných myslitelů Kubka a Toxoplasmózy, ti nejspíš odborně usoudí, že chřipku vymítilo vrtání do šňupáků, nošení kačeřích zobáků a hurá opíchání tupých ovcí.

  1. to je nepresne, podstatne je, ze tieto informacie o virusoch a chripkach su klamstva:

   – Morse: What to do if you have a Cold and Flu | Dr Robert Morse N.D’s Advice
   https://youtu.be/s1GYK2Coc84

   – All Cancers – Cancer Discussion
   https://youtu.be/8v0v36lcrS8
   – Ilúzia nazývanej „choroba“ (EN)
   https://youtu.be/84gEIwBlT8M

   KIDNEY FILTRATION – IMPORTANT! Public Domain Video
   https://youtu.be/JO4V9so3bxI

   Princip zdravia (je zdrave filtrovanie lymfatickeho systemu oblickami, …): http://msfullhair.com/dr-morse-on-hair-loss-how-to-regrow-thinning-hair-naturally/

   „Pasteur nedokazal v bujove zistit ziadne zmeny. Usudil teda, ze povodca besnoty musi byt preto mimoriadne maly, neviditelny a narocny prirodzene a nazval to virus. Tu vec, ktoru nedokazal najst. Virus v preklade znamena jed. Moderna medicina odvtedy zacala tento pojem pouzivat na to … Dnes vsetci vieme, co je virus, je to takzvany povodca choroby. ale ja ho vidim ako povodcu v uvodzovkach. Pasteur vtedy pouzil tento pojem ‚virus’, zaviedol ho do mediciny a dnes sa vsetci tvaria, ako keby vedeli o com hovorime.“
   Pravda o očkovaní – Anita Petek ( https://www.youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk ) od 00:09:30

  2. Ministři zdravotnictví se ve vládě měnili jako fusekle, taková je úrověň i dnes, hlavně WHO je trestně odpovědné vyhlášením pandemie, která nikdy nebyla.

 2. dříve jsme si mysleli, ze chřipka je něco normálního a že už tady s námi bude navždy. V době Covidu však zahadně zmizela na dvě sezóny, tak to v člověku evokuje různé myšlenky kde se vlastně každoročně bere v zimním období a kdepak nám ten virusek spinká dalších devět měsíců aby se záhadně za rok kde se vzal, tu se vzal opět záhadně probudil a hrrrr na lidičky. Bylo by dobré kdyby nám virologové ukázali kam chodí na tak dlouho spát a když se probudí, má zase jinou mutaci. Asi při tom spaní zmutuje ? Nebo je to všechno jinak ???

 3. No kam by zmizela, je stále tam kde je, to jen tečkovaní mají jiné a podstatně horší starosti než nějakou chřipečku. Proto začala genocida v období chřipkovém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout